Şimdi Ara

Kız Meselesi ( Sosyal Medya İçerir )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
1.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar sıkıldım size yazayım dedim bir anlatayım şimdi universitenin son gunlerinde bir kız dikkatimi çekti neyse hoş guzel falan birkac gördum ve kesiştik öyle boşta değil guzeldi yani sapık gibi bakmadım hoşlandığımı anlamıs olmalı daha da göremedim finaller denk gelmedi falan filan twitter da takılırken önerilen kişilerde sansa rastgeldim kıza hemen takip ettim bir iki şeyini favladım sonuc ne hiç geri dönmedi bana aradan uc gun geçti bir iki şey daha favladım baktım hala dönmuyor dedim bari rahatsız etmim ayıp olmasın takibi geri çektim boşver dedim neyse en fazla iki gun sonra bir baktım bildirim geldi işte kız sizi takip etti diye heyecanladım tabi hemen girdim baktım twitter a takibi geri çekmiş bildirim geldi ama hatta hala duruyordu telefonda neyse hiç beklemedim hemen gene takip ettim bes dakika sonra gene bildirim geldi seni takip ediyor diye baktım bu sefer ediyor aradan bir hafta falan geçti ben baya baya ne yazsa beğenmeye falan basladım ama bu sefer o da en az 10 paylasımımdan 4-5 ini beğenmeye basladı dun dedim yazıyorum artık uygun zaman geldi ulan bir de ne göreyim ? ne ben kızı takip ediyorum ne o beni takip ediyor buraya sordum engellemiş dediler anlamadığım nokta engelliyorsan neden anında kaldırıyorsun engeli ki anında kaldırmıs engellediği gibi neyse hemen farketmiş gibi gozukmemek için 4 saat sonra geriye tekrar takip ettim beni takip etmediği için su an mesaj da yazamıyorum ne yapayım yardım ? kız hakkında olumsuz yorum yapmadığınız surece benim üzerimden istediğiniz sekilde yuruyebilirsin keyfimiz gelir hem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O kadar engelledikten sonra yine takip mi attın?

• Rabbime hamdolsun.

• Sc Violet kullanıcısına yanıt
    engel bir saat bile surmedi ama hocam engel atıp kaldırmıs hemen dedim ben vazgecmem ama bundan beğenmem birsey en fazla iki gunde bir

• muhtaç mısın kardeş?

• Bugünkü kahramanımız sensin, senin adına utanacaz demek

• İssiz Adam kullanıcısına yanıt
    işte bu forumu bu yuzden seviyorum hep beraber bir sey yapabiliyoruz tesekkurler

• Luka Modric kullanıcısına yanıt
    yok hocam çok sukur değilim de hani bazen hani beğenir ve tanısmak istersin zamanlama kötu oldu biliyor musun tam yazacaktım girişi konusmayı kafamda belirlemiştim

• günü boş geçirmedik iyi.
  • Bugün de başkası yerine utandık.

• von Goethe kullanıcısına yanıt
    hocam o kadar mı kötu duruyor dısarıdan

• Biz utanmaktan bıktık siz utandırmaktan bıkmadınız.

• Hakkını Arayan Serçe kullanıcısına yanıt
    vallahi bu ilk konum ya bu konuda çok dolmus sanırım herkes

• Kız feyk manyağı yapmış seni geçmiş olsun vatan sağolsun.
  • ne yapayım arkadaslar ? hiç yokmus gibi davranayım boş mu vereyim sizce? su an bunu yapabilirim belki yazmadan olması daha iyi olmustur

• MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    vallahi aynen baya feyk attı

• olaya bak.
  • beyler dısardan çok mu pathetic gozukuyor bir yardım bir el atın kardeşlerim ağbilerim şu anki dusunduğum sey hiç takmamak dun takip ettim bir paylasım favladım o da sondu daha kendisi bilir

• Okumadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    yapma be dostum baya kısalttım aslında

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.