Şimdi Ara

Ağızdaki sigara kokusu nasıl geçirilir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
1
Favori
32.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar önce evde sigara içiyorsanız odadaki kokunun nasıl geçirleceğini anlatıyım ?
    Önce kolanyayı alıyoruz (sigara içmeden önce) daha sonra onu havaya doğru boşaltıyoruz hep aynı yere yapmayın daha sonra sigaramızı içiyoruz içtikten sonra parfüm ya da saçları sertleştiren spreylerden varsa onu sıkma yerine basın sıksın ve ardından çakmağı sıktığınız gazın yanına hafif değdirin ve yanıcaktır dikkat edin sakın gazın bulunduğu tüpe yaklaştırmayın patlar bu 100% işe yarar koku geçer 2-3 dk sonra camıda açtınız mı tamam.
    Şimdi ağızdaki sigara kokusunu geçirmeyi anlattıyım.
    Önce cam bardak alın ve içine diş macunu sıkın 2 diş fırçasına sıktığınız kadar koyun bardağa. sonra onu bir çay kaşığıyla karıştırın katılığı sıvılığa dönüşsün. sonra üstüne su koyun ve biraz daha karıştırıp için ilk başta naneliyse biraz ağzınız serinler ama koku 100% geçer ve uyarı 6-7 dk sonra kesinlikle en az 2 bardak su için çünkü buğazınızı kurutur zor olur yani
    Okuduğunuz için teşekkürler Sizin bildiğiniz yollar varsa yorum atın lütfen

• annen de salak ya hiç anlamıcak seni haylaz seni
  • bu kadar cektiğin cefaya değiyomu bari sigaranın 2 dk lık sefası ?
  • Sigara içmeyerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrancioglu

Sigara içmeyerek

+99
  • Onları yapacağına git sigaranı dışarıda iç ağız kokusu için ağız bakım suyunu kullan.Bu kadar uğraşmaya ne gerek var
  • Beyler ihtiyacı olana söyledim ben öneri sadece yani
  • sigara içmeyerek
  • listerine al
  • Dışarı çıktım daha kolay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinalden alıntı: Yuri Boykaa

listerine al

Yuri Boykaa
    eyvallah kardeşm
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

sigara içmeyerek

quote:

Orijinalden alıntı: speedman

sigara içmeyerek

demesi kolay
  • At bir tane HappyDent olsun bitsin
  • balkonda iç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: consumeobeydie

balkonda iç

yakalanırsam korkusu var hani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Son 8 aydır içmeye başlamıştım, aşırı stres altında olmam, hafif özentilik.. Ama bu özentilik arkadaşlardan değil, filmlerden geldi... Bırakma denemlerinin çoğu başarılı olurken son dönemeçte tekrar başladım... Bağımlı olmadım... 3 hafta önce bıraktım.. İkinci günümde tansiyonumu ölçtüm. İçtiğim güne nazaran 12/8 oranını yakalamıştım.. Üçüncü günde boğazımın genişlediğini hissettim. Her ne kadar 8 ay içsem de hırıltı oluyordu, o gülerken hihihi ince sesler çıkar ya.. Onlar ya kilodandır ya da sigaradandır, işte o ben de başlamıştı sigaranın birkaç ayından sonra, günde 5-6 tane içiyordum genelde çok değil.. Ama azı fazlası yok. 1. hafta sonunda içmediğim halime geldim ve bıraktıktan sonra bir anda çoğalan balgam kesildi.. 2. hafta ciğerlerime daha çok oksijen çekebiliyordum.. 3. haftanın sonuna giriyorum bugün eski halime döndüm diyebilirim, gittikçe gittikçe daha iyi hissediyorum. Tabi bu kadar hızlı etkisinin yitirmesinde, bıraktığım gibi spora tekrar başlamam oldu.. Daha ilk günde 5,5 km koşu & yürüyüş, mekik vb. hareketlerle başladım. 2-3 gün önce fitness & yüzme'ye başladım.. Yüzme en sevdiğim spor dalı, sigara içmiş biri olarak ne kadar da ironi.. Nefes açma hareketleri yapmama rağmen %30 güç kaybetmişim sigaradan, tıkanıyordum.. Normalde 1,5 saatte 2 kmye yakın yüzebilen ben, bugün sadece 1,1 km yüzebildim.. Gittikçe artıyor performansım.. Bu yazıyı okuyun, ibret alın.. 8 ayda ne kadar kötü yapıyordu. Ben içerken nefret ediyordum kendimden. Zevk alarak içtiğim günde 1 taneyi geçmezdi. Nedense sadece dersaneye gidince içesim geliyordu, çünkü dersanede ortalama 8-9 saat çalışıyordum şimdi düşününce normal geliyor. Dersane dışında bir yerde aramıyordum sigarayı.. Aman arkadaşlar, başlamayın. Cool olmuyorsunuz, rahatlatmıyor..

Şu yazıyı okuyun, ibret alın..

kardeşim bende 2 sene içtim sonra 1 8-9 ay ara verdim bşy fark etmedi 1- 1.5 sene kadar önce tekrar başladım aksine sanki bana enerji veriyormuş gibi oluyor yorulmuyorum daha dinç oluyorum sabahları saat 5 te kalkıp spor yapıyorum saat 9 a kadar ama haklısın bende kimseye tavsi ye etmem ama şu oluyo ondan başka hiç bir şey düşünemedğm oluyor sinirlenince 1 paket bitirdiğim sevgilimden ayrıldığımda 2 paket birden bitirdiğimde oldu hiç tavsiye etmem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.