Şimdi Ara

Kış Lastiğinde Good Year Mı Lassa Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
33.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba dostlar, aracıma kış lastiği almayı düşünüyorum. Good Year Ultragrip 8 ile Lassa Snoways 4 arasında kaldım. Tecrübeli arkadaşlar görüş belirtirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• snoways

• Takip tam da ultragrip alma aşamasındayım:)

• Lassayı beğenmesem de snoways kış performansı iyidir. fakat ultragrip8 ile karşılaştırınca geride kalıyor. Kendim için 4 farklı araca kis lastiği aldım, 3u ug8 biri de sava.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lassa bana hep bridgestone.un yan sanayisi gibi gelmistir. Bridgestone.u sevmedigim icin lassadan uzagim

• Lassa al ultragrip giderken izlemesi daha keyifli.

• Ama hangi bölgede kullanmak üzere soruyorsun çok önemli

• wehrmacht kullanıcısına yanıt
    Ankara ve Konyada kullanacağım.

• Valla ikisini de karda kullandım, bir fark göremedim. Hangisi ucuzsa onu alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_7

Ankara ve Konyada kullanacağım.

Abi lassa snoways gayet yeterli

• Dunlop

• Ultragrip 8 in karda ve yağmurda tutunması çok iyidir. Kullandığım en iyi kış lastiklerindendir. Olumsuz tarafı kılcal çizgileri çabuk deforme olduğundan lastik çabuk yıpranıyor. Kışın yaşadığınız yerde kuru zemin fazla değilse, kar ve yağmur yoğunsa UG8 kesinlikle tavsiye ederim.

• selam 11 yıl aynı kış lastiğini lassa snowvays era kullandım. Bu ay yeniden lassa snowvays aldım bu arada 4. nesli çıkmış tabi. Kesinlikle tavsiye ederim. ultragripte güzeldir kuşkusuz ama ıslak zemin performansı snowvays e göre bariz geride olduğu için lassa tavsiye ederim. Bu arada lassa bridgestonun yan ürünü değil en azından bizim markamız yine de ayrıyetten arkasında bridgeston olması iyi bir şey dünya lastik markaları sıralamasında brisgestonu anlatmaya gerek yok zaten. 11 yıllık snowvayslerimi yetkili bayii bile söktürtme taraftarı değildi ben ısrar ettim sonuçta güvenlik çok önemli ama hala çok diri görünüyorlardı

• Ultragrip 8 dururken Lassa alınmaz.

Hele de üstteki arkadaş yazısını sonuçta güvenlik diyerek bitirmiş ama 11 kış aynı lastiklerle gezmiş. Bizim malımız da canımız da böyle modeller yüzünden tehlikeye giriyor. Yazık günah. Böyle tiplerden öneri de alınmaz.

• 205/55/17 için Lassa ya baktım da ,hem yakıt hem de ıslak zemin frenleme performansı E yazıyor. Çok kötü değil mi? Petlas,milestone marka lastikler frenleme performansı C gözüküyor. Daha iyi olmaz mı?

• zotacing kullanıcısına yanıt

Asıl mesele fiyattan kaçmak değil,etiket değerlerine bakarak değerlendirme yaptığımızda üstün gözüküyor. Reel de durum nasıldır bilemem.

• İmkanınız müddetçe en kaliteli lastiği alın. Good Year alma imkanınınız varsa Lassa, Petlas gibi markalara bakmayın.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.