Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA 1.6 ADVANCE OTOMATİK NASILDIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
7.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aralıkta indirimle beraber bu aracı düşünüyorum.Ne dersiniz var mı bir sıkıntısı kullananlar memnunmudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Malzeme ve işçilik kalitesi berbattır. Kapılara bakman yeterli. Bende premium var.

• Ben yeni yeni kullanıyorum,güzel araba.Kalitesi filan da iyi ,turbo araca göre tabiki başta hızlanması yavaş ama sonra çok iyi açılıyor araç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Fluence 1.6 otomatik vitesten daha fıtık edemez herhalde

• İşyerimde 2018 model Benzinli en full donanımlısı var (Premium otomatik) bence tek sıkıntısı takriben 110 km den sonra içeriye fazla miktarda lastik ve rüzgar sesi alıyor, yalıtımı beş para etmez, ama diğer yönlerden gayet iyi, özellikle çarpışmayı önleyici sistem çok iyi çalışıyor.
  • tefennili kullanıcısına yanıt
    Tavsiye edermisiniz?

• 2ay sonra yeni kasa satışa giricek bunuda göz önüne alın ve Türkiyede ilkkez sunroofta opsyon sunulacak honda civici ezer bence bekleyip görelim.

• Motor, 132 Bg. LPG tam uyumlu atmosferik. Triger zincirli olduğu için, kayış değişimi gibi masraf çıkarmaz.

Şanzıman, tam otomatikler gibi konforlu ve sorunsuz fakat daha ekonomik.

Sorunlu çift kavramalardan bir tık daha müsrif, fakat bu yakıt farkını baskı balatası olmadığı için uzun vadede misli misli çıkarır.

Toyota'nın her donanımında 7 hava yastığı standart olup, güvenlik kıstasları önceliklidir.

Advance donanım oldukça doludur.

Malzeme kalitesi olarak bir çok araçla kıyasladım. Yukarıda bir forumdaş bahsettiği kapının neresini beğenmemiş anlamadım. Premium Alman araçları ile mi kıyasladı bilmiyorum.

Koltuk kumaşının daha önceki modellerinden bile kalitesiz olması haricinde bir şikayetim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Serdar K.

Motor, 132 Bg. LPG tam uyumlu atmosferik. Triger zincirli olduğu için, kayış değişimi gibi masraf çıkarmaz.

Şanzıman, tam otomatikler gibi konforlu ve sorunsuz fakat daha ekonomik.

Sorunlu çift kavramalardan bir tık daha müsrif, fakat bu yakıt farkını baskı balatası olmadığı için uzun vadede misli misli çıkarır.

Toyota'nın her donanımında 7 hava yastığı standart olup, güvenlik kıstasları önceliklidir.

Advance donanım oldukça doludur.

Malzeme kalitesi olarak bir çok araçla kıyasladım. Yukarıda bir forumdaş bahsettiği kapının neresini beğenmemiş anlamadım. Premium Alman araçları ile mi kıyasladı bilmiyorum.

Koltuk kumaşının daha önceki modellerinden bile kalitesiz olması haricinde bir şikayetim yok.
    Vazgeçtim hocam adamlar sanki bedavaya veriyor muamelesi yapıyorlar.Önünden geçmem bir daha

• quote:

Orijinalden alıntı: hsn_33

Tavsiye edermisiniz?
    Yalıtımla ilgili takıntınız yoksa, bence alınır, çok güzel araç bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.