Şimdi Ara

⭐ Kayıp Türkçe Yama Talep ve Paylaşım Konusu ⭐ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
522
Cevap
133
Favori
51.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yerinde faydalı bi konu olmuş. ⭐ Kayıp Türkçe Yama Talep ve Paylaşım Konusu ⭐ 

• Xanthin hocam yine formunda, döktürmüş yine :) Şu adamın Türkiye'de oyunculuk kültürü adına yaptığı faydaları saymaya kalksak, ortaya kalın ciltli bir kitap çıkar. Her zaman ki gibi takipteyiz, destekteyiz hocam! :)
  • valhalla yaması varsa eklerseniz çok güzel olur

• Animus Projesi' nin yamaları eğer paylaşılabilirse çok iyi olur. Elinize sağlık, güzel konu.

• Afrojack214 kullanıcısına yanıt

Animus Projesi ekibi geçen sene etkinliğine son vermiş ve artık siteleri de kapanmış. Mevcut tüm Türkçe yamalarını toparlamakta bir sakınca görmüyorum:

- Assassin's Creed II

- Assassin's Creed Brotherhood

- Assassin's Creed Revelations

- Assassin's Creed III

- Assassin's Creed III Remastered

- Assassin's Creed IV Black Flag

- Assassin's Creed Unity

- Assassin's Creed Rogue

- Assassin's Creed Chronicles China

- Assassin's Creed Syndicate

- Assassin's Creed Origins + DLC'ler

- Assassin's Creed Origins

- Assassin's Creed Odyssey

- Assassin's Creed Valhalla

- The Choice of Life: Middle Ages (Resmi Türkçe)

- Curse of the Dead Gods (Asılsız-Zaman paylaştı)

- Divinity Original Sin Enhanced Edition

- Divinity Original Sin 2 Definitive Edition

- Dragon Age II

- Dragon Age: Inquisition + DLC'ler (# Ace # ve Scofield paylaştı)

- Mass Effect: Andromeda (Absnthe paylaştı)

- Mutant Year Zero: Road to Eden

- The Last Spell (TR modu Atölyede)

- Loop Hero (Resmi Türkçe)

- Return of the Obra Dinn

- Star Wars: Knights of the Old Republic (s-adebisi paylaştı)

- Star Wars: Knights of the Old Republic II (s-adebisi paylaştı)

- Trine 4: The Nightmare Prince (Resmi Türkçe)

- Until We Die

- Vampire: The Masquerade - Bloodlines (Asılsız-Zaman paylaştı)

- Catherine Classic (s-adebisi paylaştı)

- Batman: Arkham Knight + usm dosyası (jared ve AltaNora paylaştı)

- Psychonauts (nucleusxx yönlendirdi)

- Europa Universalis IV (nucleusxx yönlendirdi)

* Yamaların çalıştığı garanti değildir, test ettiklerinizi konuya yorum atarsanız faydalı olur.

* Kendi RAR'larımın içinde, site açıkken aldığım orijinal sayfa yedekleri mevcuttur.

* Neredeyse hepsini bulduk. Sarı yamalar eksiktir, sizlerde varsa paylaşınız.

* Paylaşılanların daha iyi veya farklı versiyonları varsa onları da atın, çeşitlilik iyidir.

Animus'a tüm emeği için teşekkür ederiz. Yayınladıkları yamalar sitelerinde böyle belirtiliyordu:

⭐ Kayıp Türkçe Yama Talep ve Paylaşım Konusu ⭐

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 11 Ocak 2024; 16:31:48 >

• s-adebisi kullanıcısına yanıt

Üstte elimdeki Animus Projesi Türkçe yamalarını paylaştım.

Elinde ekibe ait herhangi başka yama olanlar varsa lütfen paylaşsın. Özellikle abonelik gerektirenleri bulmak zamanında mümkün olmamıştı.

• dreamboi kullanıcısına yanıt

Animus Projesine ait Assassin's Creed Valhalla yamasını yukarıda paylaştım. Bu gruba ait DLC'li yamaya sahip olan varsa paylaşırsa güzel olur.

• Ulpro kullanıcısına yanıt

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Türkçe yamaları mevcutmuş:

Sinnerclownceviri ekibinin çevirisi

-----

TG Yama ekibinin çevirisi (sanırım ücretli)

TG Yama'dan yedek alındığı söylenen sayfa

Çalışıp çalışmadıkları hakkında fikrim yok.

Edit. sinnerclown yamasını test ettim çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 8 Ağustos 2023; 23:21:53 >

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Sinnerclownun çalışmıyor tg ninde ücretli indiremedim onu zamanında denemiştim bunları

Tg eskiden ücretsizdide şimdi ücretli olmuş
  • faydalı konu, takip

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asılsız-Zaman -- 2 Ağustos 2023; 22:42:40 >

The Choice of Life: Middle Ages , Loop Hero ve Trine 4: The Nightmare Prince Resmi Türkçe Altyazılı. The Last Spell yanlış hatırlamıyorsam Steam atölyesinde Türkçe Yama Modu olarak paylaşılmıştı.

• Bendeki Türkçe yamalar şöyle;

Her iki yama da çok başarılı çeviri konusunda.

RDR2
    Not: RDR2'de Türkçe karakter sıkıntısı oluyor artık. Geçen sene yoktu bu sorun. Ancak yama güncel değilmiş. Bu nedenle kaldırdım.

Control Ultimate Edition (auraceviri)

https://www.mediafire.com/folder/27b2wjw575dn3/Control

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yanfo -- 2 Ağustos 2023; 20:29:23 >
  • Asılsız-Zaman A kullanıcısına yanıt

Aynen dediğin gibiymiş hocam, mesajımı bu yönde düzenliyorum. ⭐ Kayıp Türkçe Yama Talep ve Paylaşım Konusu ⭐ 

• Ulpro kullanıcısına yanıt

Sinnerclown yamayı 14 Tem 2023'de güncellemiş bir de düzgün çalışması için bir not yazmış, tekrar dene istersen.

• Asılsız-Zaman A kullanıcısına yanıt

Bunlar bireysel çalışma mı? Çalışıyorlar mı vs yamalar hakkında biraz daha detay eklesen daha sağlıklı olur.

Catherine Classic'i zamanında çeviri çalışmasına dahil olan bir arkadaş paylaştı. Kendisi konusunu açmış ama hesabı şu an anonim gözüküyor. KOTOR çevirileri de eksik. Ayrıca Vampire the Masquerade Bloodlines çevirisi de vardı. Onu arşivimde bulamadım maalesef.

Catherine Classic:

https://www.mediafire.com/file/j1nxq1r8wi0n42d/cathw.zip/file

Star Wars KOTOR:

https://www.mediafire.com/file/3x7v34a9qzipg9o/Star_Wars_KOTOR_T%25C3%25BCrk%25C3%25A7e_Yama.rar/file

Star Wars KOTOR 2:

https://www.mediafire.com/file/itxwug0d6y3dnkd/Star_Wars_KOTOR_2_T%25C3%25BCrk%25C3%25A7e_Yama.7z/file

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s-adebisi -- 2 Ağustos 2023; 19:43:19 >

Çok çok sağol ⭐ Kayıp Türkçe Yama Talep ve Paylaşım Konusu ⭐ 

• s-adebisi kullanıcısına yanıt

Wayback Machine'den site arşiv görüntüsüne baktım şimdi, dediğin gibi resimde olmayan Catherine + KotOR2 yamaları da varmış. Ayrıca Psychonauts ve EU4 için de yama yapmışlar fakat bu testteki yamalar hiç yayınladı mı bir fikrim yok. Baktım bende yoklarmış. Senin attıkların kesin Animus'a ait yamalar mı hocam?

Bu arada Vampire the Masquerade Bloodlines yamasının 0xANTI tarafından kırılmış hali arşivimde mevcutmuş. Animus mesajıma ekliyorum. ⭐ Kayıp Türkçe Yama Talep ve Paylaşım Konusu ⭐ 

Xanthin harikasın ! Cok teşekkür ederim.. Lakin Mass Effect / Dragon age yamasınıda bulursak harika olacak.. En cok bekledigim yama. Burdan animusceviri ekibine kocaman saygilar.. Yillarca oyunlarini oynadım HAKLARİ Asla ödenmez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 2 Ağustos 2023; 20:33:59 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.