Yüzbaşı
24 Kasım 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 163 (Bu ay: 22)
Gönderileri
Tyt mat netlerinde 20 22 yapıyoruz nedeni geometri üçgenler biliyom sadece ama genelde diğer konulardan geliyor 9 8 soru ordan kaybediyoruz olasılık bilmiyom 3 4 soru genelde geliyor problemlerdede yaş kesir sayı yüzde biliyom diğerleri yok genelde 3 soru oradan kaçırıyoruz geri kalanları çözebiliyom sizce ayt mattan geri çekilip hızlıca bunlara mı başlasam şuan ayt mattada Polinom logaritma dizi ikinci derece denklem eşitsizlik karmaşık sayı parabol fonksiyon falan bitti trigonometri başlayacam ama başlamadan önce bunları bitirsem mi acaba
Evet beyler sınıf değiştirme kararı aldım çünkü şuan olduğum sınıftaki en yüksek hayali kuran adam bile besyo hedefliyor genelde sınıfta çok ses var tek matematikte tahtada olan kişi benim ders dinlemek için

Şimdi sıkıntı şu geçeceğim sınıftaki hocalar disiplinli öğrencilerde güzel ve iyi şekilde ders dinliyorlar birkaç tane o sınıftan tanıdığım kişiler var bana bunları dediler memnunlarmış şimdi ben bu sınıfa geçersem şuan olduğum sınıftaki matematik hocası oraya girmiyor başka hoca giriyor oraya ve bizim matematikçi sözlüme 100 gireceğini söylüyor ders dinlediğim için diğer sınıfta ise hoca ile bağlantım yok ve herkes ders dinlediği için hocanın gözüne girme olasılığım biraz düşük şuan olduğum sınıfta çok ses var ve ayrılma kararımı gözden geçiriyorum kısaca özetleyecek olursam sınıf değişirsem yeni ortam ve disiplinli birkaç hoca gelecek artı olarak ve eksi olarak ise eski sınıfta hocalardan gelecek sözlü puanları suya düşecek sizce geçeyim mi geçmeyim mi yoksa biraz bekleyim mi tavsiyelere açığım
Bu kitabı çözmek gereksiz mi yoksa birşey katar mı cevap verenler için teşekkürler
Arkadaşlar bisikleti tamire vermiştik frenler tutmuyor tekerlekler inikti bugün aldık tamir den ama sürerken zincir hep atıp duruyor vites değiştirince arada atmıyor şimdi şuan atmıyor ama nasıl diyim hani küçükken arka tekerleğin arasına Pet şişe koyup gezerdik ya bisikleti sürerken zincir yerinden aynı öyle sesler geliyor gene atacak zinciri galiba sizce ne yapmam lazım
Aranızda hiç mezuna kalan var mı ve ilk kaldığınızda neler hissettiniz cevaplar için teşekkürler
Ayt mat kasıyorum aralığa kadar yardıracağım şuan ayt adına biten konular parabol 2. Dereceden denklemler eşitsizlikler karmaşık sayılar fonksiyon Polinom bitti logaritma bitmek üzere kalanlarda şunlar galiba diziler limit türev integral trigonometri olasılık sizce bunlar toplam kaç güne biter tahmini ? ( not : eşit ağırlığım )
İmamhatipte okuyorum açık liseye geçtiğimde din kültürü ve ahlak bilgisi dersinden borçlu olacağımı söyledi müdür sizce doğru mu mazerete bağlı 8 ekime kadar başvuru var diyorlar
Benim izlediğim yollar şunlar

1 -) pdf içeren konu anlatımlarında pdf yi pc ye indiririm konu anlatımını full dinlerim sonra pdf den çözmeye çalışırım çözemediğim olursa konu anlatımdan gene o soruya bakarım 1 saat sonra çözerim

2 -) konu anlatımı bitince soru çözümü izlerim başka soru tarzları görmek için

3 -) her kitaptan kolay bölümlerini çözerim alışmak için sonra ortalara sonra zorlara geçerek konuyu bitiririm eğer hala birşeyler eksikse eksik olan yerleri not alıp sonrasında hallederim

Sizce iyimi bu plan ve eksik olan bir yer varsa nelerdir bide siz çalışırken bu listeden farklı olarak neleri yaptınız yanıtlar için teşekkürler şimdiden
Şöyle aksiyonlu ama ajan gibi oynanan mesela metro last light redux hitman absolution falan tarzı oyunlar yani gizli gidilip adamları öldürdüğün efekti iyi ve bir hikayeye sahip oyun bilen varsa önerebilir mi
Tyt sosyal
Tyt fen
AYT edebiyat
AYT sos 1

Bu ezber derslere aralıkta başlasam yetişir mi yetişmezse ne zaman başlamalıyım eşit ağırlığım cevap vereceklere teşekkürler
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.931
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 6.840)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 617 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.