Yüzbaşı
24 Kasım 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1321 (Bu ay: 99)
Gönderileri
Hatırlatma bitmiştir
Evde deneme çözerken sınav anını yaşamanın yolu varmıdır çözdüğüm denemeleri bu olay olmadıktan sonra boşa çözmüş gibi hissediyorum
Uykum sadece akşam olduğunu hissedince geliyor yaz ayları saat 2 3 e kadar uykum bile gelmezdi şimdi akşam çökünce saat geç oldu galiba diyorum bir bakıyorum saat 18 falan

Böyle birşey yaşamış olan var mı
Süryani dili ve edebiyatı bölümü hele üff (!)

Bazı sayısalcılar için parantezli ünlem koyma gereği duyulmuştur
Sorun çözüldü
Bugün iş vardı baya yük taşıdım şimdi sol dizim ağrıyor sağ diz sağlam ne önerirsiniz bengay falan mı sürsem acaba
Bizim mousenin orta teker bozuldu bide düzgün basmıyor zaten mouse almaya karar verdim 75 100 lira aralığında özelliklerini beğendiğiniz mouse tavsiyelerine açığım
Mezunluktan dolayı giden 1 seneyi üni hazırlıktaki 1 seneye saydırmak için günde 2 saat gibi İngilizce çalışarak halledebilirmiyiz sizce , 2 saat İngilizce çalışmasıyla 7 ayda iyi bir yol gidebilirmiyiz kendimi tanıtacak kadar İngilizce biliyorum
Köyde tarlada birşeyler çektim küçük orman gibi bir yer vardı
Bugün köye gittik ss li

Bugün köye gittik ss li

Bugün köye gittik ss li Bugün köye gittik ss li Bugün köye gittik ss li Bugün köye gittik ss li Bugün köye gittik ss li Bugün köye gittik ss li Bugün köye gittik ss li
Bedel ödendi
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: YKS
Hakkımda:
Gökten 3 elma düşmüş , biri adem ve havvaya , biri newtonun kafasına , diğeride iPhonenin arkasına
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.095
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 7.111)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.613 (Bu hafta: 8)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.