Şimdi Ara

⭐ Kayıp Türkçe Yama Talep ve Paylaşım Konusu ⭐ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
522
Cevap
133
Favori
51.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eline sağlık hocam.  

Oyun bende kurulu değil. Absnthe hocam denemek üzere indiriyormuş. Müsait başka arkadaşlar da indirip bi denerse şahane olur, çoklu test daha işimize gelir.

Edit. oyun klasöründen direkt dosyalar paylaşılmıştı, çalışmayınca paylaşım silindi. v1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 5 Ağustos 2023; 15:0:49 >
  • # Ace # kullanıcısına yanıt

Yama maalesef çalışmıyor. Ayrıca hocam attığınız dosyaların çoğunun son değişim tarihi 2015. Yama o kadar eski miydi?

• Yan çarla gelmiş dangalak dangalak laflara bak yaa. Girme bu konuya hoşuna gitmiyorsa sakız gibi sürdürmenin manası ne?
  • Oyunu yüklü olan @XtheendX @Absnthe bu son atılanı deneyin bakalım. Kurulmuş veya el değmemiş hali bende olmadığı için orijinal halini paylaşamıyorum @# Ace # hocam.  

Edit. oyun klasöründen direkt dosyalar paylaşılmıştı, çalışmayınca paylaşım silindi. v2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 5 Ağustos 2023; 15:1:3 >
  • dumbola D kullanıcısına yanıt

Bu konun amacı bence yardımlaşma ve gayet de güzel bir konu olmuş @XanthiN de konuyu 2 kere yukarda açıklamış. Hali hazırda lisanslı oyunları oyun firmalarından izin almadan Türkçeye çevirip yama ile satmak dediğiniz gibi hırsızlık ve ülkemizde de aynı dediğiniz gibi çok seviliyor.   

• # Ace # kullanıcısına yanıt

Buda çalışmıyor maalesef

• @Absnthe hocam da çalışmıyor demiş. İşin ilginç yanı, şu mesajımda paylaştığım yama çalışıyormuş.

Oradaki değişen dosyalar belli iken, Ace hocamın çıkarttığı aynı dosyalar neden işe yaramıyor acaba.  

• @sinnerclown Bi' göz atabilir misin lütfen.

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Eski sürüm olmasından dolayı bence. Yeni sürüme uyarlanması gerekiyor. Ace'nin attigi dosyalari yeni sürüme uyarlanirsa calişacak gibi... İşi bilen biri el atsa iyi olurdu ) Şu Rpg oyunlarına verilen emekler..Cöpe giderse cok üzülürüm arkadaş.

Onlar oyun firmalarına sorup yasal olarak yayınladılar ise elbette ki burada ki konuda paylaşılanlar yanlış. Onun dışında her hangi bir hak idda etme hakları da yok. Dilerse dava açsın  

Animus konusunda neden çıkarmıyorsunuz, sizden bir şey olmaz deyip mesaj atıyorsun. Sonra bu konuda çeviri grubunun yamaları paylaşılıyor, ona da laf ediyorsun. Seni de memnun etmek mümkün değil arkadaş.

Hiç kimse bu konudan bir çıkar sağlamaya çalışmıyor, herhangi bir gelir ve kâr beklentisi yok. Sadece piyasadan silinmiş veya piyasadan ayrılmış grupların çevirileri, bir dayanışma içerisinde aramızda paylaşılıyor.

Ayrıca yamayı paylaşırken, çeviriyi yapan ekibin isimlerini de belirterek şükranlarımızı sunuyoruz. Hırsızlık söz konusu değil.

• Animus ses seda etmeden gittiği ve açıklama yapmadığı için paylaşmakta sakınca görmüyorum. Zamanında buradan bir arkadaş paylaşmıştı, indirdim duruyordu.
    Mass Effect: Andromeda:
    https://www.mediafire.com/file/c5rqngxhowmc25q/MEATR_YAMA__BarisBlt61.rar/file

Denemedim, çalışıp çalışmadığını bilmiyorum.
  • Microphone Not Found M kullanıcısına yanıt

Google'layınca çıkıyormuş yahu bu, hiç bakmadık.   Bu link sanırım TurkMMO'dan indirilmiş, konu da şu olmalı. Technopat'te de varmış konusu.

İkisi de muhtemelen aynı ve kaynak Animus demişler. Çalışıyor diyen de olmuş çalışmıyor diyen de, bilemedim. Mass Effect: Andromeda kurulu arkadaşlar test edebilirse güzel olur.

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Olabilir, hiç bakmadım ben de Google'a. Kendim Upload ettim az önce.
  • @s-adebisi 'nin ilettiği mesaj ve paylaşımları:

Alıntı

metni:
    Plus Çeviri adında bir grup vardı, birkaç çeviri yapıp sonradan resmi işlerle ilgilendiler. Onların iki yaması elimde mevcut:
    - Metal Gear Solid V Ground Zeroes- Close to the Sun
    Agatha Christe ve Never Again adında iki oyunu daha çevirdiklerine rastladım ama ikisi de güncel sürümlerde çalışmıyormuş paylaşılan yorumlara göre.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.