Şimdi Ara

Karda yanlama denemesi:)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
3.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karda yanlama videosu istiyoruz diye bir istek gelmistiKarda  yanlama  denemesi:) 

Bugun de baya cok kar yagdi. Dedim bir deneme yapayim. Ekipman olmadigi icin cekim acilari cok iyi olmadi.

Ama sonuc yanlanmiyor. Elektronik sistemler cok fazla kaymaya basladigi anda frene basip kaymayi kesiyor. DYNAMIC moda alinca biraz daha iyi oldu ama gene de cok kaydirilmiyor. Esp yi kapamam lazimdi da ugrasmadim artik. Biraz da polis gelir falan diye tirstim acele ettim Karda  yanlama  denemesi:) 

@TheCaliph_

Bir kac da fotograf ekliim geceden

Karda  yanlama  denemesi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hemican -- 16 Şubat 2021; 10:48:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Esp yi kapamadan olmaz ki zaten olmamış

• O hızla bırak yanlamayı düzleme bile zor sürmüşsün

Karda güvenli sürüş videosu olmuş adeta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mami24 -- 16 Şubat 2021; 10:54:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani çok keyifli sakin bir sürüş olmuş bu. Yanlamadan öte sakin sürüş nasıl yapılır onu gördük sanki Karda  yanlama  denemesi:) 

• Esp kapatmadan olmaz o işler hocam boşa uğraşmışsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ESP'yi kapatmadan devamlı bu şekilde aracı zorlamak, ESP'nin devamlı devreye girmesi Akslara inanılmaz zarar veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkolo88

Yani çok keyifli sakin bir sürüş olmuş bu. Yanlamadan öte sakin sürüş nasıl yapılır onu gördük sanki  

Hocam kamerada oldugundan yavas gosteriyor ama tabi cok da hizlanamadim.Karda  yanlama  denemesi:) 

• Bizimle deyılsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus01

Esp yi kapamadan olmaz ki zaten olmamış

Aynen hocam.olmadi. biraz hiz alirsam olur mu acaba dedim ama o da olmadi.

Bu arada ESP kapama yokmus. Biraz bakindim orda bulamadim. Evde arastirdim ne yazikki sadece QV de varmis.

• Hemican kullanıcısına yanıt

Olsun manzara çok keyifli. Stelvio da güzel bir araç. Karda  yanlama  denemesi:) 

• quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

Aynen hocam.olmadi. biraz hiz alirsam olur mu acaba dedim ama o da olmadi.

Bu arada ESP kapama yokmus. Biraz bakindim orda bulamadim. Evde arastirdim ne yazikki sadece QV de varmis.

Alıntıları Göster

Olsun bu araçla yanlamaya gerek yok zaten duruşu yeter.Çok güzel araç güle güle kullanın.

• Ben daire etrafında gezen bir araba gördüm. Cidden yanlama ne zaman olacak diye bekledim ama olmadı

• Ona sifir cizmek deniyor hocam olmaz miKarda  yanlama  denemesi:) 

• Biraz agir cekim olmus evetKarda  yanlama  denemesi:) Yine de istegimi kirmadigin icin tesekkur ederim arabana emegine saglik :)

Karda yanlamadan ziyade herkes bence tenha yerlerde deneme yapmali. Karda arac kullanmak zor gercekten. Tabi sen ne kadar iyi olursan ol karsidaki yazlik lastikle ciktiginda yolu kapatir veya sana carpar.

Kisin en guzeli imkan varsa hic araba cikarmamak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 16 Şubat 2021; 11:6:38 >
  • blacklotus01 B kullanıcısına yanıt
    berkolo88 kullanıcısına yanıt

Tesekkurler.

@berkolo88

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Arabanin karda tepkisi cok farkli oluyor. Dedigin gibi bos yerde deneyerek alismak gerekiyor. Sonra sonra kullandikca ilerliyor biraz daha.

Ben hala evden cikinca yerde kar varsa yolun kayganlik durumunu anlamak icin evin onunde bir fren yaparim. Hizimi ona gore belirlerim.

Benim cikmama imkanim yok tabi minimum 3 ay kar var:)

• Edip açık zaten yazmışsın,
    4 çeker ile yavaş hızda zor yanlarsın.
    Arkaya aktarımı verebilirsen esp kapatmıyorsan Snow mode alabilirsen olur belki.

Normal ilk denemede,

• önce stelvio yu sonra o evi görünce burası asla TR olamaz dedim ve dogruymus

• ESP her arabada kapatılmıyor diye biliyorum ama vag grubu araçlarda yazılımla yapılabiliyor.

İsteğe göre açıp kapatabiliyorsun.

• NextMove kullanıcısına yanıt

Hocam bu aracla ilk denemem.

Ama 8 yildir f30 kullaniyordum arkadan cekis. Onda zaten her viraj mecburi yanlamaydi:) Onda kapaniyor esp ama kar uzerinde hic kapamadim onda.

Subaru vardi mesela o da bunun kadar mudahele etmiyordu. Daha gec mudahele ediyordu.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.