Şimdi Ara

Ehliyetim kırıldı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
1
Favori
18.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar cüzdan sağolsun ehliyetimi ortadan ikiye böldü bunu yeniletmek için ne gerekir ne yapmam lazım ücreti varsa ne kadar ne isterler yeniletmek için bilgisi olan var mı

: Yeni tip ehliyetim var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryin -- 24 Ekim 2018; 13:45:12 >

• Bence bantlayın sonra pvc kaplama içine koyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

Bence bantlayın sonra pvc kaplama içine koyun
    öyle düşünüyorum ama sağ üst köşesi de kopuk gözüme çarpıyor sürekli sinir ediyor
  • yeniletiver başkan.
    eski kırığı götürsen problem olmaz değiştirirler galiba.
    SOnuçta ehliyet ortada.

Biometrik foto.
    sağlık raporu.
    eski ehliyet
    bankalardan ehliyet harcı yatırılması. devlet bankaları yatırabiliyor galiba.

Ha; yenileyince şöyle sıknıtı olacak. 10 sene sonra yine yeniletmek durumundasın.
    O yüzden kendi ehliyetime gözüm gibi bakıyorum. Gittiği yere kadar kullanmayı düşünüyorum. 2028 de yenilemek yeirne 2032 de yenilerim mesela.

Ulan amma uzun süre. Allah bilir, sağ olur yaşarsak böyle yapmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cryin

öyle düşünüyorum ama sağ üst köşesi de kopuk gözüme çarpıyor sürekli sinir ediyor

Alıntıları Göster
    benimki 15 yıldır paramparça ve bir parçası da eksik. pvc içinde duruyor. pvc'yi yeniletmem lazım, dağılmaya başladı. böyle gereksiz işlere girme yani...
  • Bantla geç kredi kartı değil bişey değil, eksik parçası olmadıktan sonra sıkıntı olacağını sanmam
  • Yeni tip ehliyeti yenilemek için 160 lira civarı bir ücret alıyorlar. Ben de eski ehliyet var, ilk yeni ehliyete geçiş 20 lira gibi birşey.
  • Benimki paramparça oldu. En az 6-7 parçaya ayrıldı. Cüzdanda o şekilde duruyor. Dışında herhangi bir kaplamada yok. Ek masraf olmasın diye yeniletmedim. Bugüne kadar herhangi bir sıkıntısını görmedim.
  • alüminyum folyoya sarıp hafif ısınmış ütüyü basın
    birkaç denemeden sonra fazla iz bırakmadan yapışır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FE2F1DE54

Yeni tip ehliyeti yenilemek için 160 lira civarı bir ücret alıyorlar. Ben de eski ehliyet var, ilk yeni ehliyete geçiş 20 lira gibi birşey.
    bi kırık ehliyetin yenisini çıkarmak için 160 lira mı alıyorlar cidden?
  • Ben PVC kaplıyorum, ehliyet alan geliyor. Kaç tane kırık ehliyet kimlik yaptım haddi hesabı yok. Tavsiyem mikronu yüksek kalın PVC ile kaplatın. Hiçbir sorun olmaz
  • Yenisi o kadar kötü malzemeden yapılmış ki cüzdanda üst köşesi kırıldı benim de

Dayanıklı malzemeden yapılmalıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cryin

bi kırık ehliyetin yenisini çıkarmak için 160 lira mı alıyorlar cidden?

Alıntıları Göster
    Ağustosta evlendim, hanımın 6-7 aylık yeni ehliyette soyadını değiştirmek için 160 lira + sağlık raporu istediler. Kırık, kayıp falan da yok sapasağlam ehliyet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FE2F1DE54

Ağustosta evlendim, hanımın 6-7 aylık yeni ehliyette soyadını değiştirmek için 160 lira + sağlık raporu istediler. Kırık, kayıp falan da yok sapasağlam ehliyet

Alıntıları Göster
    Soygun abi başka bir şey değil yazık...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.