Şimdi Ara

Karda yanlama denemesi:) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
3.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yan dediler geldik kandırıldık ey halkım

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-57554940B

önce stelvio yu sonra o evi görünce burası asla TR olamaz dedim ve dogruymus

Evet Turkiye degil. Orasi da ev degil ama golf kulubu. Baktim isiklandirmasi falan hos, kimse de yok arka plan olarak kullandim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemican kullanıcısına yanıt

araba güzel yanlamak için çok güzel...

daha ekonomik ufak hafif bir araçla boş arazide deneyerek olur bunlar.

polisten bu kadar çekindiğine göre h1b visa mı ? Yanlayalım derken hem şeritten hem ülkeden çıkmayasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 16 Şubat 2021; 12:13:37 >
  • @Hemican Yanlama olmamış ancak araç ve ortam çok hoş. Kazasız belasız kullanın inşallah. Maalesef otomotiv cehennemi ülkemizde bu tür araçlara ulaşma şansımız yok. Bir de hangi ülkede iseniz orada da da gece sokağa çıkma kısıtlaması mı var polisten çekindiğinize göre ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahony16 -- 16 Şubat 2021; 13:28:30 >
  • Yanlamasını bilmiyorum ama Stelvio'mu DH'ye göstermeliyim alt metinli konuya hoşgeldiniz.

• Kiskanma ne olur, secimde sandiga sahip cik senin de olur.

• Kişi kendinden bilir işi diyelim.  

• Nedir bu yanlama sevdası. Bu araba yanlamıyor,esp si kapanmıyor vs diye diye otomobil test edenler ve bu tur şeylere özendirenler sayesinde artık sokaklarda egzos yaptırıp gezenlerden tutun sürekli yanlamaya çalışanlara kadar degişik bir kitle oluştu.

Bizim mahallede bir tanesi var dobloya blow of mudur nedir bir şey yaptırmış ıslık sesi benzeri ses çıkarıyor ses çıkarmak içinde hep yüksek devir çeviriyor her seferinde kullakları çınlıyordur.

Bu yazdıklarım size degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

Nedir bu yanlama sevdası. Bu araba yanlamıyor,esp si kapanmıyor vs diye diye otomobil test edenler ve bu tur şeylere özendirenler sayesinde artık sokaklarda egzos yaptırıp gezenlerden tutun sürekli yanlamaya çalışanlara kadar degişik bir kitle oluştu.

Bizim mahallede bir tanesi var dobloya blow of mudur nedir bir şey yaptırmış ıslık sesi benzeri ses çıkarıyor ses çıkarmak içinde hep yüksek devir çeviriyor her seferinde kullakları çınlıyordur.

cevabı çok basit insanlar eğlenmek için yanlıyor. Trafikte yapmak yanlış ama böyle trafiğe kapalı boş yerlerde yapmasının mazuru yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

Nedir bu yanlama sevdası. Bu araba yanlamıyor,esp si kapanmıyor vs diye diye otomobil test edenler ve bu tur şeylere özendirenler sayesinde artık sokaklarda egzos yaptırıp gezenlerden tutun sürekli yanlamaya çalışanlara kadar degişik bir kitle oluştu.

İki olayın ne alakası var çözemedim ama karda böyle şeyler denedikçe arabanın limitlerini anlıyorsun. 30-40 ile giderken bile araba tepki vermiyor o yüzden oran orantı kullanıyor ve dikkat ediyorsun.

Boş alanda etrafa ses gitmiyorsa bir mahsuru yok bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

İki olayın ne alakası var çözemedim ama karda böyle şeyler denedikçe arabanın limitlerini anlıyorsun. 30-40 ile giderken bile araba tepki vermiyor o yüzden oran orantı kullanıyor ve dikkat ediyorsun.

Boş alanda etrafa ses gitmiyorsa bir mahsuru yok bence.

Alıntıları Göster

Son cümlemi okuyun bu yazdılarım konu sahibine degildi.

Ülkemizde ki kitleye bir bakın.Son zamanlarda öyle bir hal aldı ki millet yanlama,egzos sesi vb degişik fanteziler peşinde.

Bunları yaparken çevremde rahatsız olan var mı? insanlara farklı araçlara zarar verirmiyim diye düşünen yok. Trafikte makas atanlar sokaklarda yarışanlar...

Aracınızı limitlerinde kullanınca ne oluyor? Virajlara hızlı girip çıkınca ne oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alembizim -- 16 Şubat 2021; 15:0:41 >

• 30 metre çapında daire çizip yanladım diye video mu yüklediniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Yanlamasını bilmiyorum ama Stelvio'mu DH'ye göstermeliyim alt metinli konuya hoşgeldiniz.

Eee otomobil forumu ne gosterelim yani. Ki zaten ilk aldigimda forumda konu acmistim. Bu gormeyenler de gorsun al metinli 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hemican -- 16 Şubat 2021; 16:7:5 >
  • Başkan olmamış be. Araba tam tersi karda tutmuş kendisini .

• quote:

Orijinalden alıntı: mahony16

@Hemican Yanlama olmamış ancak araç ve ortam çok hoş. Kazasız belasız kullanın inşallah. Maalesef otomotiv cehennemi ülkemizde bu tür araçlara ulaşma şansımız yok. Bir de hangi ülkede iseniz orada da da gece sokağa çıkma kısıtlaması mı var polisten çekindiğinize göre ?

Iyi dilekler icin tesekkurler hocam. Yok da gelir napiyorsun burda, tehlikeli hareket yapiyorsun falan der.

Okullar kapali burasi da bos okul otoparkiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hemican -- 16 Şubat 2021; 16:7:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efsanelerölmezunutmayın

Başkan olmamış be. Araba tam tersi karda tutmuş kendisini .

Aynen Stelvio`nun karda yol tutus basarisi olarak baslik atsam daha iyiydi:) Sonucta maksat arabanin tepkisini gormek, limitlerini anlamak, biraz eglenmekti.

BAska konuda bir muhambbet olmustu da yanlama ile ilgili.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsch

30 metre çapında daire çizip yanladım diye video mu yüklediniz :)

ses etme. 35 metre capinda bu arada 

• Bu arada baslikta denemesi yaziyor, deneme basarili oldu yazmiyor dikkatinizi cekerim.

• Yanlamadan ziyade mühim olan karın keyfini çıkarmak. Ben olsam kartopu atıp tavanına kardan adam yapardım. Bir iki de ileri geri yapıp lastikleri denedin mi tamamdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel araç Allah kaza bela vermesin.Yaşadığınız yerin kıymetini bilin hocam.Maraşta kayak merkezinde adam karda bu sizin yaptığınızı yapayım dedi de jandarma güvenlik iki dakikada olay yerine intikal etti.Hayret ettim valla gerçekten.Ülke olarak her an her yerde sanki hazır kıta bir yerlerde güvenlik güçleri bekliyor gibi. 

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.