Yüzbaşı
25 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhabalar;
pc açılmaması üzerine ana kart pilini falan söküp tekrar taktım. hddnin slotlarını değiştirdim. ekran kartı pembe yeşil hata veriyordu bir yerden eski bir kart buldum. eklemiş olduğum resimde ki hatayı alıyorum
bunu tekrar nasıl kapatıcaz internet bağlantımı yedi sömürdü

edit: tekrar windows 10nun ana konusundan telementryi kapatma programı kurdum düzeldi gibi sanırım 3ds MAX 2018 i indirirseniz malüm ortamlardan telementryi açıyor dikkat edin.
http://support.xbox.com/tr-TR/xbox-on-windows/social/troubleshoot-party-chat
şu adımların hepsini teker teker yaptım. youtubedan video izledim onları yaptım. reddite konu okudum onları yaptım(gerçi linkteki ile aynıydı) bir türlü sorunu çözemedim xbox liveden ayarlara gelince teredo adresini kesinlikle almıyor.
Merhabalar;
şöyle bir sorunum var mouse ile yukarı aşağı scroll yaparken resimlerde yeşil bir görüntü oluşuyor aynısını googleda yapınca yazılarda ghosting(hatta maviden pembeye dönüyor) oluyor sanki eski monitörler gibi mesela google resimlerinde siyah birşey olduğunda scrolldown yaparken arada yeşilimsi oluyor. nvidia driverları falan hep güncel
monitor aoc 2357m
ekran kartı n760
https://scontent-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10420406_860008974059289_2191860892369910450_n.jpg?oh=0a134b318516af417ca4aa9f66f22c34&oe=558078A9 mesela bu resimin yukarısı kahverengi scrolldown yaparken üst kısmında garip bir tabaka oluşuyor
ben 2008den beri bu mereti kullanıyorum. 2014 versiyonu tamamen rezalet eski sürümlerinde windows açılırken bu da arka planda açılırdı şimdi beyfendinin loading olmasını bekliyoruz hem i7 bilgisayarımda bile yavaş açılıyor ne yaptığı belirsiz kasperskyin hizmetinden memnunum ama bu sene ona eş değer paralı bir virüs programı mevcut mu ? yoksa yine kasperskyamı mecburuz
ben bu işten birşey anlamadım ben 4cü ayda internetimi iptal ettirdim ay sonunu bile beklemedim ayın 21de falan 27si gibi ıslak imza verildi ttnetle ilişkim bitti gelen son faturayı ödedim. adamlar şimdi 0,25 kuruşluk bana borç çıkarmış aradan kaç ay geçmiş bu ne oluyor şimdi 0,25kuruş normalde sallamamda ttnet ise gırtlaklarına yapışırım.
Merhabalar;
Dün sanal marketimden blackwidow sipariş ettim bu gün elime geçti herneyse eve geldim kullanmaya başladım L tuşunda takılma var basıyorum bir saniye sonra kendini yukarıya atıyor şimdi sanalmarketimi aradım sanırım mesaii saatlerinin dışında olduğu için cevap veren olmadı ne olcak bu klavyenin akıbeti yarın ben bunu kargoyla geri göndersem bana birebir değişimmi yapıcak yoksa arala falanmı gönderecek ?
Merhabalar;
zaten 6 mb falan görüyorum aylık 67lirada vermek istemiyorum cidden çok yük oluyor internetsizde olmuyor var mı şöyle güzel tarife başka şirketlerin ttnetin herşeyi sansür kota vs uğraşmak istemiyorum youtube felç zaten o ayrı bir mesele
varsayılan ağ geçidinde böyle birşey gördüm sildim internete sorunsuz girebiliyorum 2-3 gündür felçti internetim ne oluyor bu nedir ? otomatik ip adresi al seçeneğinde bile bunun oraya yazılı olduğunu gördüm!
Merhabalar;
elimde roccat kone var bozuk arala gönderdim 20 iş günü geçti ikitane telefon numarası yazdığım halde bana "ulaşamamışlar" oysaki 20 gün içerisinde 7 defa arayip durum kontrolü için bilgi istediğimde operatör meşgul veya uzunca telefon çaldıktan sonra tak tiye açılıp kapanan telefonları saymıyorum.herneyse bu şirket mouse tamiri için 100 tl istediler sıfırı zaten 145 tl belliki uğraşmak istememişler başka bir yer mevcutmu tamir edebilecek ?
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.778
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 162.391 (Bu ay: 188)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 41 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.