Şimdi Ara

iPhone X'in yapıp Xioami mi5/6'nın yapamadığı (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
652
Cevap
6
Favori
38.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
176 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mi5 kullanıyorum , cam kırıldı AliExpress ten aldım kendim değiştirdim. Arka kapak ve kamera sı kırıldı kendim değiştirdim. Fiyatları ise çok komik rakamları​ a ;)
    Evde birer adet lcd ekran yedek te :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jon SNOW 37

Android çöpünü alıp telefonun bozulursa Kullanıcı Hatası yiyeceğini bilmiyorlar

Apple'da ise muadili ile bile değiştiriyorlar

Elemanlara siz zaten iki telefon parası veriyorsunuz. e bir zahmet değiştirsinler yani..

Kaldı ki bu konuda tamamen kusursuz bir politika izledikleride söylenemez. Gir şikayetvar.com'a görürsün.
  • iphone x'in yapip xioami'nin yapamadigi en önemli sey ios markete girebilmek.

xioami (nasil okunuyorsa) ile ios marketine girebiliyor musun? hayir.

gücü yeten iphone alir, yetemeyen cin mali ya da kore mali. o zaman fazla tatava yapmamak gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: limoncuabi

2900 olan devletin verdiği öğretmen maaşım. kazancım çok daha fazla ama öğretmenin 2 aylık maaşına tekabül eden bir fiyatı varken alınmaması gerekir çok parası olan alsın ama orta düzey de ekonomiye sahip insanların gelip burada şirketten hissesi varmış gibi savunmaları yokmu beni benden alıyor. heleki öğrencilerin, baba parasının kıymeti yok zaten kolay para

Sana ne bilader senmi verecen parasını alan alır bu nasıl kafa yapısı sana ne..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi iphone fiyat konusu neden bu kadar polemik oluyor anlamıyorum. Bu ülkede aylık kazancı 50.000 - 100.000 TL belki daha fazla olan insanlar var. Bu adamlar neden almasın şimdi iphone X. Tabiki alacaklar. Ancak sınırlı bir bütçeniz varsa siz de almazsınız ona göre telefon seçersiniz. Bırakın artık birşeylerin fiyatını eleştirmeyi. Zaten ülkede ekonomi battı gitti. Kazandığımız 3 kuruşun hiçbir değeri kalmadı. Rezil olduk dünyaya. Bırakın alabilen alsın keyfini çıkartsın, alamayan da bütçesine göre telefon alsın. Her zaman diyorum bu telefonun yurtdışı fiyatı, oradaki alım gücüne göre çok uçuk değil. Bizde pahalı !!! Bu da bizim boktan ekonomimiz yüzünden. Lütfen kapatalım artık bu geyik muhabbetini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mettfrost -- 17 Ekim 2017; 13:50:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir Otomotiv

Mi5 kullanıyorum , cam kırıldı AliExpress ten aldım kendim değiştirdim. Arka kapak ve kamera sı kırıldı kendim değiştirdim. Fiyatları ise çok komik rakamları​ a ;)
    Evde birer adet lcd ekran yedek te :)

Kendi kendine kırılmamıştır herhalde ayrıca değil mi.

• Sony akar aga. Ne ucuz (zenginim bencil) ne de pahalı (ne gerek varcılar) hem de taş gibi telefon yapıyorlar. Sony kalitesi de cabası. Yani sony candır gerisi heyecandır.

• geçen ikincielmobil.comdan Xiaomi Mi6 aldım gayet güzel siz de deneyebilirsiniz değerli iphone kullanıcıları...
  • ariaven A kullanıcısına yanıt
    şağomiyğ diye okunuyor dostum
  • misafir sevmeyen adam kullanıcısına yanıt
    benim düşüncem budur. bundan sanane? hayırdır varsa bişeyler çıkartalım. sananeymiş 5 yaşında çocukların vereceği cevap sananeci bananeci kafalar boş.

• quote:

benim düşüncem budur. bundan sanane? hayırdır varsa bişeyler çıkartalım. sananeymiş 5 yaşında çocukların vereceği cevap sananeci bananeci kafalar boş.

La yürü git adam ister alır ister almaz seni ilgilendiren mevzu değil. Parası senden mi çıkıyor?

• Aylık en az 5k geliri olmayan adamın Iphone X alması akıl mantık dışı bir şey.
  • misafir sevmeyen adam kullanıcısına yanıt
    sanırım bütün konuyu okumadan dalmışsın içeriye. ilk tutana sallamışsın bu akla sahip birisine konu başlığı baya koymuştur. bende blok koydum hadi abicim başka kapıya.

• quote:

sanırım bütün konuyu okumadan dalmışsın içeriye. ilk tutana sallamışsın bu akla sahip birisine konu başlığı baya koymuştur. bende blok koydum hadi abicim başka kapıya.

Aman ne üzüldüm ne üzüldüm blok koymuş

• Bu geyikleri bırakın artık kardeşim gına geldi. İsteyen istediğini alır. Asıl garip olan adam asgari ücretle araba alandır.

• xioami mi5-mi6 nın yapıp da huawei p9 lite 2017 nin yapamadığı ne var diye karşı argüman üretirim ben de bu laflarla gemi yürümez, cümlelerin sonu nokia 3310 da biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Physicist_Emre -- 18 Ekim 2017; 8:28:28 >
  • 6 daha mı efsane? valla doğrudur bilemiyorum, apple platformuyla pek ilgilenmiyorum ben :) 6s, 6'dan daha hızlı onu biliyorum o yüzden 6s dedim. Bir de 7de ki home tuşu iğrenç birşey o yüzden en ideali 6s gibi durdu bana :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jon SNOW 37

Android çöpünü alıp telefonun bozulursa Kullanıcı Hatası yiyeceğini bilmiyorlar

Apple'da ise muadili ile bile değiştiriyorlar

"Kullanıcı hatası" cevabını ithalatçı firmalardan alırsınız. O çök övülen Apple marka cihazınızın 1 tuşu bozuldu mu garanti var ise yenisini gönderirler ama garanti bittiğinde de ufak bir tuşu değiştirmek yerine bütün anakartı değiştirmeye kalktıklarından 0 telefon parasının %60ına yakın bir bedel isterler.
    Kim neyi istiyorsa onu alsın. Ona buna çamur atmanın anlamı yok ...
    Ülkemizde cep telefonu kullanmak bile bence lüx oldu artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi major24 -- 17 Ekim 2017; 15:20:55 >
  • Snappiermnappier kullanıcısına yanıt
    Benimde aklımda sony vardı ama forumda sony kullanan bi arkadaşın garanti macerasını okuyunca tamamen soğudum.

• hasannkarabulutt H kullanıcısına yanıt
    3 kişi birden telefon pahalı demiş, ben arkadaşa destek çıkayım bari. fakir olduğumuzdan kastı bence vergilerin yüksek olduğunu söylemek istemiş. telefon fiyatı+vergi buna bir de dolar, euro karşısında bizim paramızın değeri eklenince uçuk fiyatlara çıkıyor. diğer arkadaşlara da katılıyorum telefonun vergisiz fiyatı da pahalı, yalnız hiçbirşeyin de hem kaliteli hem ucuz olmasını beklememek lazım, tabiki de biraz pahalı olacak yani.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.