Binbaşı
27 Ocak 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
33 üye
Görüntülenme
Toplam: 107 (Bu ay: 1)
Gönderileri
(Paraf ana konusundan görmeyenler için bilgilendirme)

BDDK’nın tüketicilerden alınacak ücretlere ilişkin yayınladığı yönetmelikte bankaların yıllık üyelik ücreti alabileceği belirtilmiştir. Bu kapsamda Bankamız; 19.08.2019 tarihi ve sonrasında Paraf Kredi Kartlarından yıllık kredi kartı ücret bedeli almaya başlayacaktır.

Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi 365 gün 24 saat boyunca Halkbank Dialog'u yurtiçi 0 850 222 0 400, yurtdışı 0090 850 220 0 400 numaralı telefonumuzdan arayarak veyawww.halkbank.com.tr web sitemizden bize ulaştırabilirsiniz.
Oyuncu mouse değil, günlük kullanım amaçlı
Sağlam ve basit bi mouse modeli önerilerinizi bekliyorum. özellikle uzun yıllar kullanmış olanlar varsa onların tavsiyesi karar vermede daha etkili olacak
'GittiGidiyor''da bir ilk: Büyük indirimleriyle "Kazananlar Günü" başlıyor!'

GittiGidiyor, 13 Mayıs''ta saat 20:00''de başlayacak ve 14 Mayıs'ta tüm gün devam edecek "Kazananlar Günü" kampanyasıyla büyük indirimlere hazırlanıyor. Sadece GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerinin çok avantajlı fiyatlardan yararlanacağı bu özel alışveriş gününde, Kazananlar Kulübü üyesi olmayan kullanıcılara da bir günlük üyelik satışı yapılacak. (Fiyat 24,99tl)

Çıkan ürünler
Mi band 3
Kamp çadırı
Portatif sandalye
mach 3 traş seti
French press

Not:Çıkan ürünleri de ekledim, başka bilen alıntılayın mesajı, ekleyelim
DH uygulamasından yazı yazarken yazdıklarımın birden uçmasının nedeni nedir? bi süredir can sıkıcı oluyor, aynı sorunu yaşayan var mı? çözümü bilen varsa yardıma gelsin
Herkesin bi tahmini vardır mutlaka. Film forumunda gezdiğinize göre tahmini sebebiyle birlikte yazmak daha bilgilendirici olur.
Konuyu yanlış yere açmış olabilirim, sıcak fırsatlarda trendyoldan çok indirim paylaşıldığını gördüğüm için, bu kişilerin çoğu da bu durumdan mağdur olmuştur diyerek konuyu buraya açtım, hatalıysa taşınabilir.

Trendyol firmasından birçok kişi aynı şekilde mağdur oluyor bildiğim kadarıyla
Basitçe; herhangi bir sebeple ürünü iade ettiğinizde trendyol 8,99 kargo ücretini kesinti yaparak kalan ücreti iade ediyor. Hatta ürün parça halindeyse her birinden ayrı kesinti yapıyor.

Şimdiye kadar bu mağduriyeti aşabilen, kesilen kargo ücretini geri alabilen oldu mu? varsa nereye başvurup, nasıl yaptı bizi de bilgilendirsin.
Silinebilir
Yüzde 70'e varan indirim" yapılan bir mağazadan ceket alan Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu, kasaya gittiğinde ürünün indirimli halinin 1399 lira olduğunu öğrenince konuyu tüketici hakem heyetine taşıdıTüketici hakem heyeti, "İndirimli satışa konu edilen mal veya hizmetin indirimden önceki fiyattan daha düşük satışa sunulduğunun ispatı satıcı veya sağlayıcıya aittir" gerekçesiyle, etikette gösterilen indirim oranının 1399 lira üzerinden uygulanmasına ve ortaya çıkan tutarın (914,95 lira) Ağaoğlu'na ödenmesine karar verdiAydın Ağaoğlu:"Tüketici Kanunu'na göre indirimden önceki yüksek fiyattan satış yapıldığının ispat külfeti satıcıya aittir. Yani tüketiciler, etiket üzerindeki fiyatı yükseltilip sonra indirim yapıldığını ileri sürenlere karşı uyanık olmak zorundalar

Bu habere göre indirim için firmanın önce gerçek fiyattan satışı ispatlaması gerekiyor. Yapamazsa ürünü indirimlinin indirimlisine aldınız gitti
Türk telekom 6262 uzun nosu nedir?
Bilen varsa yazabilir mi sitede bulamadım
Vodafone'un yeni kampanyasını duymayan kalmamıştır sanırım.
Hangi filme gidip değerlendirilir? Fikrinizi yazın yada zaten gitmiş olanlar vizyondaki fimlerden tavsiye yazarlarsa herkese bilgi olabilir.
Hakkında
Konum: Denizli,Merkez
Forum İmzası:
Referanslarım
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 1.808
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.050
İkinci El Bölümü Mesajları: 898
Konularının görüntülenme sayısı: 11.216 (Bu ay: 905)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 778 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.