Şimdi Ara

iPHONE PİŞMANLIKTIR. (Hayır, stabil falan değil.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
648
Cevap
12
Favori
59.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
373 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • - Ayarlanabilir Bildirim LED'i yoktur. Hoş, Bildirim LED'i de yoktur.

- Hayvani radyasyon yayar. iPhone 11 0.95 W/kg SAR degerine sahip, günümüzde çoğu Android cihaz 0.35 W/kg seviyelerinde.

- Yere düştüğü gibi ekran paramparça olur. Bu yüzdendir ki çoğu iPhone sahibi kırık ekranla gezer.

- Geri tuşu yoktur.

- Hafıza kartı takamazsınız. 100 liraya 128 GB SD Card alabilecekken, 400 lira farkla 32 GB fazla kapasiteli versiyonunu almaya zorlar.

- 2019 yılında kumlu fotoğraf çeker.

- Telefonu TV'ye yansıtamazsın, tabi 1500 lira verip Apple TV almazsan. Ya da Android'e geçip bedava da yansıtabilirsin.

- Takozdur. 2019 yılında 300 gram ağırlığında çentikli telefon üretir.

- Görüntülü konuşma yaparken farklı uygulamaları kullanamazsın.

- Güncelleme gelince yüklemeye ödünüz kopar. Fellik fellik siteleri dolaşıp yükleyenlerin yorumlarını okursunuz.

- Uygulamalar Android'e göre 7-8 kat daha fazla yer kaplar. Örneğin Facebook Android'de 54 MB, iOS'da 440 MB.

- Kulaklık girişi yoktur.

- Yıllardan beri süregelen düşük ekran çözünürlüğüyle iyi eğlenceler.

- Ekranı ikiye bölüp farklı uygulamlarla çalışma şansınız yok.

- iCloud şifresini unuttun ve telefonu satın alan sen değil misin? At çöpe gitsin.

- Yanına Powerbank ya da şarj aleti almadan sokağa çıkamazsın.

- iTunes indirmeden dosya kopyalayamazsın. Bir video atana kadar imanın gevrer. Farklı bilgisayardan müzik mi atacaksın? Eski müziklerine ''Elveda'' de.

- Video çekerken videoyu duraklatamazsın.

- İstediğin şarkıyı zil sesi yapamazsın.

- Çift hat desteği yoktur.

- Arama geldiginde aramayı kenara taşıyamazsın. Ya olumlu/olumsuz cevap vereceksin ya da arayanın kapatmasını bekleyeceksin.

- Rehberde çoklu secim yapıp silemezsin.

- 5 yıl öncesinin teknolojisini yeni gibi gösterip fanboylarının salyasını akıtır. (Hücresel butonu hızlı erişime eklenince bir hafta ağızları kulaklarındaydı.)

- Ses açıp kaparken ekranın ortasını kaplayan hoparlör resmi canınızı sıkmasın, biraz bekleyince geçiyor.

- Pahalıdır. O paraya motorsiklet alabilir ya da 3 tane ev taksidi ödeyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Pink -- 27 Ekim 2019; 11:49:51 >

• androidi dusurunce perti mi cikiyor
    hocam telefon kasasinin saglamligi icindeki isletim sistemiyle mi alakali oluyo. Androide camur atmak icin biraz yanlis taraftan ataga gectiniz bence
    Nedense benim cevremde apple kullanan her 10 kisiden 5 i kirik ekranla dolasiyo. Acaba neden...

Bi de su iphone gelip 12 mp ile tokatliyor bolumune bi ara ayrica gülecegim attim hafizaya
    şarja koyuyo, ilk başta bakıyorsun şarj oluyo. sonra ekran kapanıyo hafif telefon sallansa belki şarj olmuyo haberin yok. sürekli ekranı açıp bakıcan 😆🤣

şu son çıkan iphone lar ne kadar sanırım 1500dolar civarına bile satıyolar. yazık günahtır. 3boyutlu çizim programları çalıştıran bilgisayarlar daha ucuz.
  • Söylediklerinin çoğunun çözümü Apple'ın vereceği yazılımlarla düzeltilebilecek şeyler. En saçma bulduğum özellikler kulaklık girişinin olmaması ve gömülü batarya olayı.

Not : Android kullanıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone kullanıcısı olarak katılıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günün sonunda benim için iphone 11 ile kullandığım xiaomi mi8 lite arasında pek fark yok. Bence iphone yerine o parayı macbooka gömmek daha mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hades333

Günün sonunda benim için iphone 11 ile kullandığım xiaomi mi8 lite arasında pek fark yok. Bence iphone yerine o parayı macbooka gömmek daha mantıklı.
    Macbook Pro kullanıcısı olarak katılıyorum. Ama yazılımcı olmasam Macbook ile de işim olmaz sırf UNIX tabanlı diye.

Pıxelbook denemeyi düşünüyorum uygun bir zamanda. Developer'lar yeni versiyonlarından şikayetçi değiller ama touchbar olmamasına alışır mıyım bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Pink -- 26 Ekim 2019; 18:38:14 >
  • Bildirim Led 'i yok yaa, 15 k para ver ve bildirim led 'in olmasın. :) Ben öyle telefonun neyseee. :)
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bindokuzyüzyirmiüç -- 25 Ekim 2019; 10:7:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Android candır. İphone ise ergenler tarafından şişirilmiş bir balondur

• şarja koyuyo, ilk başta bakıyorsun şarj oluyo. sonra ekran kapanıyo hafif telefon sallansa belki şarj olmuyo haberin yok. sürekli ekranı açıp bakıcan 😆🤣

şu son çıkan iphone lar ne kadar sanırım 1500dolar civarına bile satıyolar. yazık günahtır. 3boyutlu çizim programları çalıştıran bilgisayarlar daha ucuz.

• pakaji kullanıcısına yanıt
    Doğrusun valla kardeşim, ben 3 boyutlu çizim programları çalıştıran bilgisayar kullanıyorum hep çok memnunum

• Samsung j7 prime iphone 11 den daha guzel telefondur
    Ciddiyim

• Kosünüs mü o kullanıcısına yanıt
    pc özellikleri nedir hacı?
    i7 işlemci 32gbram 1TB SSD falan mı?

• iPhone 7 kullanıyorum, şirketten de Galaxy S10e verdiler kutusundan yeni çıkmasına rağmen akıcılık ve kullanışlılık 3 senelik iPhone'umda daha iyi gibi geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hades333

Günün sonunda benim için iphone 11 ile kullandığım xiaomi mi8 lite arasında pek fark yok. Bence iphone yerine o parayı macbooka gömmek daha mantıklı.
    Hocam macbook kullanmafıgım için bilmiyorum. Performans anlamında aynı fiyata bir windows laptop ile farkı nedir?

• Iphone 5S den Honor Play e geçtim. Dünya varmış yeminle

• S9 kullanan biri olarak diyebilirimki iphone bambaşka bir bir dünyadır adamlar her konuyu düşünmüş her şeyi ince eleyip sık dokumuş Android iostan en 20 sene geridedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Change1 -- 25 Ekim 2019; 11:22:15 >
  • bladeGny kullanıcısına yanıt
    Mac os unix tabanlı bir işletim sistemi windows ise dos. Örneğin dosta sadece tek bir kullanıcı işlem yapabilir ama unixte birden çok kullanıcı bağımsız işlemler yapabilir.
    Bu tabi normal bir kullanıcı için alakasız. Ultrabooklara bakınca macbook , klavye , touchpad, ekran , pil, malzeme kalitesi olarak daha iyi. Yine de bence normal bir kullanıcının gidip de 15 bin civarlarındaki macbook prolardan almasına gerek yok.

• Kulaklık girişini kaldırmak gerçekten nedir ya mobil dünyanın başına gelen en komik şeylerden birisi. Apple yer yok deyip kaldırdı diğer markalar da trend oluyor diye Apple'ın aklına uydular ya ne diyeyim ki. Apple'ın amacı belliydi, airpods satabilmek.

• Bildirim Ledi sonradan kendin takabilirsin. Ama manuel yakıp söndürmen gerekebilir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.