Şimdi Ara

İlahiyat Profesörü 1.000.000 TL Dolandırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kayseri’de ilahiyat profesörü 48 yaşındaki Ü.G., telefon dolandırıcılarına 1 milyon 55 bin lira kaptırdı. Amca çocukları olan dolandırıcılar İ.H.P. ve A.P. İstanbul ve Şanlıurfa’da yakalandı.

https://www.google.com.tr/amp/s/m.haberturk.com/ilahiyat-profesoru-1-milyon-tlyi-tele-dolandiricilara-kaptirdi-1719744-amp

Kafama zıçam.
    Zamanında ilahiyat okuyup hem bu dünyada hem de ahirette kazanmak vardı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 milyon lirayı nasıl elde ettiği daha çok ilgi çekiyor. Sonuçta maaşlı bir akademisyen.

• Yaşına göre NAKİT parası bir hayli varmış . Neyse ona göre zor bir durum değil . Sınav desin geçsin öbür dunyaya bıraksın obur dunyada da babayı alsın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uyandiranİnsan -- 19 Kasım 2017; 19:54:11 >
  • Dünya'nın en dolandırıcı insanı seçilse, Bizim Türkler Guinness'e girer herhalde

Maşallah adamda da ne para varsa artık!

• Dünde beni telefondan aradılar, telsiz sesleri filan, bişiler soruyor, kapadım. ey vatandaş, kapa gitsin ya, telefona konuşmaya ne meraklı bir profesörmüş o, diyoruz diplamaları hak etmeyenler var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haydan gelen huya gider.

• Anadoludaki en fakir köylüde 200 000 vardır.
  • Dolandırılan ilahiyat profesörü olunca özel ekip kurarlar , vatandaşa bir şey olsa şeyine takan yok.
  • ilahiyat profesörü 1 milyon parayı 2 şekilde bulabilir, babasından kalma araziye apartman yaptırılmıştır ya da devlet ilahiyatçılara para dağıtıyor.
  • Bu dolandırılanların artık ne kadar kirli işi varsa bir telefonda bütün servetlerini teslim ediyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

1 milyon lirayı nasıl elde ettiği daha çok ilgi çekiyor. Sonuçta maaşlı bir akademisyen.

Allah ın hikmeti işte. vermiş
  • http://www.hurriyet.com.tr/turkler-ganada-sahte-abd-buyukelciligi-acmis-40295526

şunun üzerine çıkabilecek nitelikte bir olay daha yaşanmadı ya, ben onu bekliyorum yani bunlar çıtır çerez
  • akademisyende o para ne gezer diye düşünürken ilahiyat profesörü olduğunu okudum. taşlar yeirne oturdu...

http://t24.com.tr/haber/erdogan-cumhurbaskani-olduktan-sonra-ortulu-odenek-ne-kadar-artti,324469
  • Yıllardır biriktirdiği altınları vardır bu olağan karşılanır. Her şeyi siyasete vurmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: uçmayıbilmeyenkuş

Yıllardır biriktirdiği altınları vardır bu olağan karşılanır. Her şeyi siyasete vurmayın

Bizim yok. Biriktiremiyoruz.
  • Çok mu ölü yıkamış, çok mu mevlüt okumuş? 1.000.000 TL yi nerden bulmuş bu ilahiyatçı Prof.? Fetö'nün himmetleri mi kalmış bu kişide. Sonuçta Erciyes Üniversitesinde onlarca akademisyenin milyonlarca lirayı malum bankaya yatırdığı ortaya çıkmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçmayıbilmeyenkuş

Yıllardır biriktirdiği altınları vardır bu olağan karşılanır. Her şeyi siyasete vurmayın

Öff gerçekten mide bulandırıyor artık şu mesajların.

• haydan gelen huya gider..
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

1 milyon lirayı nasıl elde ettiği daha çok ilgi çekiyor. Sonuçta maaşlı bir akademisyen.

Harbiden az para değil, kötüye yormayalım belki aileden zengindir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.