Şimdi Ara

Hyundai Accent Blue(1.6crdi) incelemem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
1
Favori
48.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun inceleme yazısı yazamayacam özet geçiyim.

Aracın performansı beni tatmin etti, rakiplerine göre bence çok iyi. Vosvos un 1.6tdi motorundan kesinlikle daha üstün hyundai in motoru. Araba uçuyor resmen
    Tipi bence çok hoş, etrafda fazla olmaması gayet iyi bir olay bence sahipleri adına, sıradanlaşmaz araç böylece.
    Malzeme kalitesi bence ortalama üstü, ben beğendim şahsen.

Hyundai zaten sorunsuz bir marka, bence çok iyi bir tercih bu araç dizel otomatik araç bakanlar için. Jetta yada Corollaya 60-70 bin vermeye gerçekten gerek yok, Hyundai sorunsuzluğu bence yeter bu aracı almak için, zaten tipide bence çok hoş.

47 bin liraya bırakıyor adamlar otomatik + dizeli, gidip peugeot citroen alırsan 2-3 sene sonra orasından burasından ses gelir sanayi sanayi gezersin, araç alırken bence mutlaka taksicilerin tercihine bakmak lazım.

C sınıfı dizel otomatik alacak olsam kesinlike Hyundai Accent Blue alırdım bence şu an FP olarak en iyi araç, şimdi çıkıp Accent B sınıfı diceksiniz, , Corolla ve Jetta C ise Accent de C dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caipirinha -- 17 Şubat 2012; 14:59:30 >

• Accent blue B sınıfı degilmiydi ??
  • İncelemezsen inceleme kardeşim allah allah.
  • Accent B, Elantra C sınıfı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

Accent B, Elantra C sınıfı...

GOLF B, Jetta C sınıfı o zaman
  • B sınıfı Accent de böylelikle C sınıfı ilan edilmiş oldu :)

Fiyatı C sınıfı ayarında olunca demek ki böyle bir etki oluyor..
  • Ama o zaman hyundaı 3 tanemı c sınıfı arac cıkartıyor manyakmımı accent i30 elantra
  • Bence ix20 de C sınıfı araç, i30, Accent Blue, Elantra.. etti mi sana 4 tane farklı C sınıfı.

Elantra'ya C sınıfı diyorsak nasıl Accent'e de diyeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemuse -- 17 Şubat 2012; 14:19:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarapci

Ama o zaman hyundaı 3 tanemı c sınıfı arac cıkartıyor manyakmımı accent i30 elantra

Hayırsever biri dingil mesefalerini döksün ortaya
  • Pejo'ya citroene laf sokmadan başlık açamıyorsunuz değilmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok yok "D" sınıfı olsun...

dingil mesafeleri konusu forumda mevcut. bir zahmet aratıp bulun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: paanther

yok yok "D" sınıfı olsun...

dingil mesafeleri konusu forumda mevcut. bir zahmet aratıp bulun...

• Sakin ol şampiyon
  • 2011 Accent Blue dingil mesafesi: 2570 mm
    2011 Octavia dingil mesafesi: 2578 mm (bu araç 2004 yılında üretilmeye başlandı)
    2011 Corolla dingil mesafesi: 2600 mm

Fazla söze gerek yok
  • Renault Clio dingil mesafesi 2575 mm

Bu hangisi oluyor E sınıfı mı?
  • Güzel inceleme eline sağlık

i20 B sınıfı Hb
    Blue B sınıfı Sedan
    i30 C sınıfı Hb
    Elantra C sınıfı Sedan
    ix20 B sınıfı Mpv dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 17 Şubat 2012; 14:34:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caipirinha

Uzun inceleme yazısı yazamayacam özet geçiyim.

Aracın performansı beni tatmin etti, rakiplerine göre bence çok iyi. Vosvos un 1.6tdi motorundan kesinlikle daha üstün hyundai in motoru. Araba uçuyor resmen
    Tipi bence çok hoş, etrafda fazla olmaması gayet iyi bir olay bence sahipleri adına, sıradanlaşmaz araç böylece.

Hyundai zaten sorunsuz bir marka, bence çok iyi bir tercih bu araç dizel otomatik araç bakanlar için. Jetta yada Corollaya 60-70 bin vermeye gerçekten gerek yok, Hyundai sorunsuzluğu bence yeter bu aracı almak için, zaten tipide bence çok hoş.

47 bin liraya bırakıyor adamlar otomatik + dizeli, gidip peugeot citroen alırsan 2-3 sene sonra orasından burasından ses gelir sanayi sanayi gezersin, araç alırken bence mutlaka taksicilerin tercihine bakmak lazım.

C sınıfı dizel otomatik alacak olsam kesinlike Hyundai Accent Blue alırdım bence şu an FP olarak en iyi araç, şimdi çıkıp Accent B sınıfı diceksiniz, bende gidin işinize derim, Corolla ve Jetta C ise Accent de C dir.

taksiciler sadece yedek parça bol usta ucuz işçilik ararlar
    kalite oradan buradan ses gelmesine bakmazlar
    alırlar fiat yada hyundai accent benzinli takar tüpü hadi kolay gelsin
    sen sadece savunmak için konu açmışsın
    ne yapacan sen b sınıf c sınıfı olayını
    beğendiysen ne ala güzel güzel bin
    başkasına laf atma hemen
    kaç yılın geçti daha blue ile
    3-5 yıl geçsin sorun yaşamazsan karşılaştır arkadaşım
    benim bildiğim bir ürün pahalıysa vardır bir sebebi araştırınca bulursun
    ama araştırman objektif olacak
    araştırman neticesinde hiçbir fark bulamadıysan dediğin gibi ona buna 60-70 bin vermeye gerek yok
    yalnız karşılaştırdığın 60-70 binlik araçların özellikleriyle seninkini yanyana koymayı unutma!

• quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Güzel inceleme eline sağlık

i20 B sınıfı Hb
    Blue B sınıfı Sedan
    i30 C sınıfı Hb
    Elantra C sınıfı Sedan
    ix20 B sınıfı Mpv dir.

bende böyle biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: aob_hatay

quote:

Orijinalden alıntı: Caipirinha

Uzun inceleme yazısı yazamayacam özet geçiyim.

C sınıfı dizel otomatik alacak olsam kesinlike Hyundai Accent Blue alırdım bence şu an FP olarak en iyi araç, şimdi çıkıp Accent B sınıfı diceksiniz, bende gidin işinize derim, Corolla ve Jetta C ise Accent de C dir.

taksiciler sadece yedek parça bol usta ucuz işçilik ararlar
    kalite oradan buradan ses gelmesine bakmazlar
    alırlar fiat yada hyundai accent benzinli takar tüpü hadi kolay gelsin
    sen sadece savunmak için konu açmışsın
    ne yapacan sen b sınıf c sınıfı olayını
    beğendiysen ne ala güzel güzel bin
    başkasına laf atma hemen
    kaç yılın geçti daha blue ile
    3-5 yıl geçsin sorun yaşamazsan karşılaştır arkadaşım
    benim bildiğim bir ürün pahalıysa vardır bir sebebi araştırınca bulursun
    ama araştırman objektif olacak
    araştırman neticesinde hiçbir fark bulamadıysan dediğin gibi ona buna 60-70 bin vermeye gerek yok
    yalnız karşılaştırdığın 60-70 binlik araçların özellikleriyle seninkini yanyana koymayı unutma!

Ben arkadaşımın aracını inceledim, benim bindiğim araç bmw 3.20d

saygılar

• Blu bence de güzel araba. Dizel otomatiği de kesinlikle tercih edilebilir. Fiyatına yüksek diyen arkadaşlar lütfen açıp rakiplerinin fiyatına baksınlar. Ancak bu araç "B" sınıfı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.