Şimdi Ara

Dacia Sandero Alınır Mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
8.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan 2011 albea 1.3 multijet kullanıyorum 4 senedir normal bakımları hariç sanayiye sokturmadı beni şuan
    2012-2013 sandero almayı düşünüyorum iç hacmi daha iyi ve donanımı yeterli
    F/P açısından baktığımızda albea'dan sandero'ya geçmek mantıklı olur mu

• parça masrafları albeaya göre biraz daha yüksek
  • Mümkün ise yeni makyajlı olanını alın ...( 2016... )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • agah07 A kullanıcısına yanıt
    2017 si makyajlı diye hatırlıyorum..
  • 2016 da da var makyajlı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • almışken stepway alın.
  • almışken duster alın
  • Almışken 3008 alın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • almışken duster 2 yi bekleyin onu alın
  • almışken 5008 alın bence

• Almışken Stepway alın daha az tüketim ve fazla güç için c ellyse veya 301 tercih edin derim sedan daha geniş olur.

• -Hiç tavsiye etmem.

-Yol tutuşu çok kötü.

-Koltukları hiç rahat değil.

-Ön camların kumandası orta konsolda sağ taraftaki camı açıp kapamak istersen araya vites giriyor. Kapılara neden kumanda konulmaz anlamıyorum 3 kuruş masraftan kaçıyorlar.

- Arka yolcular için hava yastığı yok.

- Aile için alınacak bir araç olduğunu düşünmüyorum.

- Tek iyi yanı yakıt tüketimi çok iyi.

• albedan hiç bir farkı yok boşa para israfı başka bir araca bakın derim tipi güzel ama hem çok boş hem gereksiz pahalı
  • Pek olumlu bakmıyorum.

• ikisi de birbirine yakın tüketimli araçlar. albea sandero ya göre daha sorunsuzdur. daha büyük bagaj hacmine sahiptir. yere daha yakındır. yol tutuşu daha iyidir. ayrıca albea sandero dan daha ÇİRKİNdir. tip önemli değilse geçmenizin bir anlamı yok. son olarak renault/dacia servisine gidip lifte kaldırılmış bir sandero ya bakmanızı öneririm. göz korkması sonrası albea da kendinizi daha güvende hissedeceğinize şüphem yok. aracın ön ve arka tampon ucundan yolculara olan mesafe albea da daha fazladır. yerleşik algı olarak fiat için negatif bir bakış vardır. ama dünya durmuyor ve fiat da kendini yeniliyor. ben albea nın 1,3 multijet motorlu taksisinin 830.000 km de olanını gördüm. çok yaksa, parça bulma sorunlu olsa, zırt pırt sorun çıkaran bir araç olsa, her tür yola gitmeyen bir araç olsa tüm taksiciler kullanmazdı. siz taksi çıkması kullanım ömrünü tamamlamış bir araç kullanmıyorsanız, aracınızı hayatınıza daha fazla konfor katacak bir araçla değiştirmiyorsanız kullanmaya devam edin derim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.