Şimdi Ara

Hyundai Accent Blue(1.6crdi) incelemem (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
1
Favori
48.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • c değil hocam kendileri de b ile c arası diyorlar. bir de bu segment çıkacak başımıza yeni skoda mission l'de örneğin b c arasında olacakmış neyse sonuç asla o parayı etmeyecek bir araç. dizel otomatiğini alacağıma yeni civic lpg'li otomatiği tercih ederim etmeyenede gülerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 17 Şubat 2012; 19:07:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caipirinha

Uzun inceleme yazısı yazamayacam özet geçiyim.

Aracın performansı beni tatmin etti, rakiplerine göre bence çok iyi. Vosvos un 1.6tdi motorundan kesinlikle daha üstün hyundai in motoru. Araba uçuyor resmen
    Tipi bence çok hoş, etrafda fazla olmaması gayet iyi bir olay bence sahipleri adına, sıradanlaşmaz araç böylece.
    Malzeme kalitesi bence ortalama üstü, ben beğendim şahsen.

Hyundai zaten sorunsuz bir marka, bence çok iyi bir tercih bu araç dizel otomatik araç bakanlar için. Jetta yada Corollaya 60-70 bin vermeye gerçekten gerek yok, Hyundai sorunsuzluğu bence yeter bu aracı almak için, zaten tipide bence çok hoş.

47 bin liraya bırakıyor adamlar otomatik + dizeli, gidip peugeot citroen alırsan 2-3 sene sonra orasından burasından ses gelir sanayi sanayi gezersin, araç alırken bence mutlaka taksicilerin tercihine bakmak lazım.

C sınıfı dizel otomatik alacak olsam kesinlike Hyundai Accent Blue alırdım bence şu an FP olarak en iyi araç, şimdi çıkıp Accent B sınıfı diceksiniz, , Corolla ve Jetta C ise Accent de C dir.

Hocam Hyundai Accent Blue incelediğinizden eminsiniz değilmi?Birde nasıl sorunsuz oluyor onuda bir anlatırsanız sevinirim. Corolla'dan felan iyi oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: of dead

quote:

Uzun inceleme yazısı yazamayacam özet geçiyim.

Aracın performansı beni tatmin etti, rakiplerine göre bence çok iyi. Vosvos un 1.6tdi motorundan kesinlikle daha üstün hyundai in motoru. Araba uçuyor resmen
    Tipi bence çok hoş, etrafda fazla olmaması gayet iyi bir olay bence sahipleri adına, sıradanlaşmaz araç böylece.
    Malzeme kalitesi bence ortalama üstü, ben beğendim şahsen.

Hyundai zaten sorunsuz bir marka, bence çok iyi bir tercih bu araç dizel otomatik araç bakanlar için. Jetta yada Corollaya 60-70 bin vermeye gerçekten gerek yok, Hyundai sorunsuzluğu bence yeter bu aracı almak için, zaten tipide bence çok hoş.

47 bin liraya bırakıyor adamlar otomatik + dizeli, gidip peugeot citroen alırsan 2-3 sene sonra orasından burasından ses gelir sanayi sanayi gezersin, araç alırken bence mutlaka taksicilerin tercihine bakmak lazım.

C sınıfı dizel otomatik alacak olsam kesinlike Hyundai Accent Blue alırdım bence şu an FP olarak en iyi araç, şimdi çıkıp Accent B sınıfı diceksiniz, , Corolla ve Jetta C ise Accent de C dir.

Hocam Hyundai Accent Blue incelediğinizden eminsiniz değilmi?Birde nasıl sorunsuz oluyor onuda bir anlatırsanız sevinirim. Corolla'dan felan iyi oluyor?

Corolladan iyi demedim.

• Çok detaylı ve doyurucu bir inceleme olmuş,teşekkürler.
  • çok fantastik bir inceleme olmuş.
  • şu forumdaki insanların, şirketlerin Hissedarları gibi marka savunmaları da olmasa Herşey çok güzel olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse

Renault Clio dingil mesafesi 2575 mm

Bu hangisi oluyor E sınıfı mı?

dingil mesafesini veuzunlugu es geçelim kaldıkı c4 sedan abisi c5 ten daha uzundu
  • accent nasıl sıradanlaşmıyor açıklar mısın
  • inceleme yerine reklam kelimesi daha cok yakisir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yek_ka

quote:

Ya bi git işine, önce senin aracın diyip duruyorsun sonra pişti olmamak için kıvırıyorsun.

Ben objektif bir inceleme yazdım, 20dk kullandım aracı.

Aracın 130 bg dizel motoru var, sınıfında en performanslı dizel bunda.

Hocam 128 ps degilmiydi onlar +2 beygirde iman power mı oluyor ?

Kendilerinide katmışlar.

• şu konu da prim yaptı ya "helal olsun bizlere"
  • quote:

Orijinalden alıntı: paanther

şu konu da prim yaptı ya "helal olsun bizlere"

deli, kuyu, taş ve 40 akıllı...
  • accent incelemesi diye girdim segment incelemesi diye çıktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

accent incelemesi diye girdim segment incelemesi diye çıktım.

Kesinlikle katılıyorum bu yoruma.
    B imiş, C imiş ne fark edecek ki? Siz arabadan haber verin ağalar?
    Eskiden B mi vardı C mi Allah aşkına?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Fiyatı 47 değil de 37 olsa belki alınır da bu araca 47 verene üzülürüm ben.

Ayrıca inceden Peugeot ve Citroén'e laf sokulmuş ama Hyundai bu markaların çok gerisinde, sırf parçası ucuz ve ikinci eli iyi diye bir markayı kaliteli yapmak saçma.

Hyundai'nin bu markaların gerisinde olduğu kanısına nerden vardınız?
  • hyundai peugeot ve citroenin gerisinde değildir-artıları bile var denilebilir.Ama 47 bin lirayı accenta bağlamak da dünya dışı bir saçmalıktır.Kalitesi çok düşük accentların hyundai hala işini düzgün yapmıyor bazı konularda.baz versiyonunu anlatma gereği bile duymuyorum zaten resmen oyuncak gibi.Ayrıca aracın performansını övmüşsünüz sadece motor gücüyle değil denge yol tutuş verim gibi olaylarla da alakalıdır bahsettiğiniz şey.Belki pejo citroenle başa çıkabilir bu araç ama focus gibi jetta gibi golf astra gibi araçlarla en basitinden alıp evlendiğiniz ve satarken ölümüne elinizde patlayacak bir accenti karşılaştırmak resmen ferrarinin yanına 124 koymaya benzer af buyurun yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 17 Şubat 2012; 23:55:54 >
  • accent blue albeadan olsun symbolden üstün bir araba evet kabul ediyorum kalite farkı kesinlikle var donanımıda nerdeyse c sınıfı kadar accent blue b sınıfı ile c sınıfı arasında
    bence b + diyebiliriz
    ama kesinlikle c sınıfı değildir
  • Adam troll'lüğü bile beceremiyor. Araba c sınıfıdır diyerek tartışma çıkarmaya çalışmış ve başarmış, daha sonra ortalama beygir gücü ile araca sınıf atlatmış.

Eskiden bu forumda troll'lerin zeka seviyesi yüksekti, adam savaş çıksın diye konu açardı ama bu kadar saçmalamazdı. Üniversite öğrencisi adam jettanın kadranı neden 280 diyor sonra bide ama m3'e özel kadran var diyor. Seviye çok düştü çok...
  • o paya kia ceed ve hyundai i30 var dizel otomatik, accent bluedan 1 gömlek üstün araçlar.
  • ankaralı blue crdi sahibi var mı aramızda?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.