Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.091
Cevap
66
Favori
385.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam yeniside yapıyor 😁😁😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzhnakcy90

açılmış bir telefonu iade almamalarından daha normal birşey olamaz. hatta böyle bir şeyi eğer teknik sorunu yoksa hiçbir firma iade almaz. almak zorunda da değil. bazen çok şey bekliyorsunuz bence

satış sözleşmesinde 14 gün içinde koşulsuz şartsız iade yaziyor, ayrıca tüketici hakem heyeti de bu şekilde karar verdi. çok bir şey beklemiyorum. hakkımı arıyorum.

• AdKo kullanıcısına yanıt
    bende gayet hızlı idi patron indirme ve yükleme
  • İnternet te Beta nougat dosyaları dolaşıyor indirip kuran deneyen oldu mu hiç ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanercskn -- 18 Kasım 2016; 12:51:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsiburadadan siyah renk sipariş verdim s5den sonra bakalım nasıl olacak
  • Arkadaşlar bu 1.83 gb'lık güncellemeyi ben de yaptım ama neredeyse değişen hiçbir şey yok.

1.83 gb güncelleme varsa, yenilikler nerede? Yenilik yoksa, 1.83 gb ne?

Et buysa kedi nerede, kedi buysa et nerede'sine döndü hocanın
  • mkeynes M kullanıcısına yanıt
    Üstelik şarjı daha az gidiyor gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar plus modeli icin orjinal kutunun icinden cikan gibi degilde birebir ekrani kaplayan kirilmaz cam veya film onerisi olan varmi

• AdKo kullanıcısına yanıt
    4.1.1 'den sonra daha iyi gidiyor şarjı. onun dışında çok fazla değişiklik yok. ses tuşunun sesi değişmiş, bildirim çubuğunda internet hızı göstergesi ve huawei kimliği gelmiş falan..

• sezadem S kullanıcısına yanıt
    Sparin marka bi ekran koruyucu bekliyorum çinden aldığım. Firma ekranı tam kapladığını iddia ediyo, alanların yorumları da olumlu. Gelir gelmez yapıştırıp paylaşırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tanercskn

İnternet te Beta nougat dosyaları dolaşıyor indirip kuran deneyen oldu mu hiç ?

Benim cihaz L19C185. Buna uygun beta 7 göremedim. Denemek isterdim...

• İyi olur bekliyorum hocam o zmn. Kaca aldiniz peki

• adige_cenk kullanıcısına yanıt
    Bende çok Beta indirdim ama hepsi kurulumda hata verdi. En son birini kurdu ama o da 6.0 imis benim cihazımda EVA L09- C900B170 Oldu sürümü 😀
    Bizim Türkiye de satılan Huawei Türkiye garantililerin sürümü neydi birisi yazabilir mi acaba ?

• quote:

Bende çok Beta indirdim ama hepsi kurulumda hata verdi. En son birini kurdu ama o da 6.0 imis benim cihazımda EVA L09- C900B170 Oldu sürümü &#128512;
    Bizim Türkiye de satılan Huawei Türkiye garantililerin sürümü neydi birisi yazabilir mi acaba ?

L09-C464B141

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy59 -- 19 Kasım 2016; 0:52:33 >
  • ozy59 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim

• quote:

Çok teşekkür ederim

rica ederim.. indirmek istersende 35. sayfada linki var, arkadaşımız paylaşmıştı.
  • sezadem S kullanıcısına yanıt
    6 dolar hocam 20 lira civarına geliyo. 1 ay olacak yakında hala gelmedi gemi mi battı noldu bilmiyorum

• ozy59 kullanıcısına yanıt
    Hızır gibi yetiştin :)
    Sabahdır arıyorum bulamamıştım çok iyi oldu.
    Şuan ki rom da en son güvenlik yaması haziran gözüküyor normalinde de öylemi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanercskn -- 19 Kasım 2016; 12:6:44 >
  • tanercskn kullanıcısına yanıt
    sendeki yüklediğin romun son günceli B182.....türkiye romunda B141 son güncel roma denk..

güvenlik yaması : 1 ağustos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy59 -- 19 Kasım 2016; 12:58:54 >
  • tenturdiot kullanıcısına yanıt
    Airmail le almaya ozen gösterin bazen fark oluyor ama small paketle gelince 2 ayı buluyor umidi kestiğiniz anda geliyor

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.