Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.092
Cevap
66
Favori
385.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ilk günden beri spigen rugged kılıf kullanıyorum çok güzel bir kılıf cihazı hertürlü koruyor ve tutuşu rahat oluyor kılıfsız kullanınca elden kayacakmış gibi oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asil1425 A kullanıcısına yanıt
    telefonunuzu mümkün olduğunca yüzde 10 dan aşağı düşmeden şarja takın, zaten cihazda bildirim vermeye başlıyor.. pilin sağlığı için gerekli birşey bu nedenini googleda araştırarak bakarsınız merak ediyorsanız.. cihaz cpu yu kısar, çekirdekler aralarında anlaşır hadi ben yattım der..
  • quote:

Orijinalden alıntı: a|i

Telefon elime geçti en güzel yanı parmakizi okuyucusunun arkada olması.alışması 30saniye ve sonrasında ulan büyük rahatlıkmış dedirtiyor insana.
    Spigen kılıf kullanan varmı bu arada?

Birde ben ithalatçı garantili aldım sarj cihazı farklı yani ek bi dönüştürücü kullanıyorum sarj için bu benim sarj süremi etkilermi yavaşlar mı?

Spigen telefonun kaskosudur telefonu aldığım gibi ithalatçı garantili aldım.bende ilk.is spigen kılıf almak.oldu lg g4 umdede kullanıyordum çok memnunum telefona da cook yakışıyor

• Tamamdır bi tane spigen alayım.
    Birde bugün durduk yere dondu kaldı telefon ilk defa böyle birşeyle karşılaştım. power tuşuna basılı tutup kapatıp yeniden başlattım sorun çözüldü ama messenger dan gelen bi sahibinden.com linkine tıklayınca dondu ekran açık kaldı. kapatıp yeniden açınca tekrar denedim yapmadı. o biraz sinir etti ilk günden yapma bari dedim :)

Şimdi bir sorunum; ziraat bank mobil uygulamasında klavyenin sadece rakamdan oluşması.(şifremde harfte var) huawei nin klavyesinide seçsem google ınkinide seçsem harf yok hepsi rakam anlamadım s5 de android onda öyle bi sorun yoktu.(telefon güncel uygulamada güncel yeni indirdim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a|i -- 21 Kasım 2016; 23:48:35 >
  • arkadaşlar p9 için nougat 7.0 emui 5.0 beta deneyen var mı. yapsak geri dönüş kolay olur mu.

• sinilker S kullanıcısına yanıt
    Ben denemek için bir çok rom indirdim ama her yükleme de hata verdi yükleyemedim. Geri dönmek ise basit 35 inci sayfada orijinal rom var onu indir ve yedekle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • http://akillitelefon.com/2016/11/13/huawei-p9-android-7-0-nougat-firmware-dosyasi-b322-emui-5-0/

şurada bi link verilmiş buradan denediniz mi gerçi denemediginiz yol kalmamistir.

yedekleme olayı ve rom yükleme nasıl yapılıyor desem çok acemi olduğum ortaya çıkar değil mi. bir de benim telefon ithalatçı garantili b180 yüklü su an.
  • sinilker S kullanıcısına yanıt
    Evet denedim hata verdi oda. Çok basit o sayfada anlatıldığı gibi.

• Beta romu az önce demedim %36 larda hata verip durdu.

• a|i kullanıcısına yanıt
    hocam bu cihazın öyle samsunglar gibi donması kasması yoktur o konuda içiniz rahat olsun apple stabilliğinde bir cihaz. çok nadir istisnalar olabilir 6s'te bile arada bir oluyordu.
    bahsettiğiniz uygulamada klavye çıkmıyorsa kopyala yapıştır yapın

• AdKo kullanıcısına yanıt
    linki atarmsnz bende almak istiyorum şöyle hem estetik hem korunaklı birşey

• white_power kullanıcısına yanıt
    Hocam twrp ile flaslamanız lazım. 3 tuş kombinasyonuyla herkeste hata veriyo yüzde 36da.

• Kasım sonu oldu hala nougattan haber çıkmadı su cihazi ve Huawei markasını çok sevdim inşallah güncelleme sıkıntısı ile asri saadeti bozmazlar.

• tanercskn kullanıcısına yanıt
    bir yerde p9 için nougat şubatı gosteriyordu öyle okumuştum

• Tahmini tarihler resmi bir açıklama olsa tech kanallarında haber yapılırdı. Bekleyip görelim.

• tenturdiot kullanıcısına yanıt
    Kurulumu anlatan bir yer varmı ? Garanti durumu ne oluyor peki bu işlemden sonra ?
  • tanercskn kullanıcısına yanıt
    beta videolarında görüldüğü kadarıyla çok güzel görünüyor en çok mutli window özelliğini merak ediyorum. emui 5.0 ile beraber tadından yenmez

• Multi Window dn çok su saçma sapan bildirim panelinden kurtulmak istiyorum 😀

• Klavyeye alışamadım gitti sürekli boşluk tuşu yerine '' . '' ya basıyorum. Benim gibi sorun yaşayan varmı. Bu telefon biraz daha geniş ondanmı yoksa bu kendi klavyesinin şekli yüzündenmi.Google ınki güzel ama düzeltmeler kapatılmıyor. Farklı klavye kullanan var mı? Ne kullanıyorsunuz?
  • Cihazı yeni aldım bir türlü ayarlayamadim rehber de sadece telefon numarası olanları göster diye bir seçenek bulamadım dolayısıyla Google hesabında yedeklenen sadece mail adresi olan kişileri de gösteriyor var mı bunun bir ayarı?

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.