Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.092
Cevap
67
Favori
385.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zargonyali -- 14 Kasım 2016; 20:08:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zargonyali Z kullanıcısına yanıt
    tarsuslu1923 T kullanıcısına yanıt
    seninkisi eva L19 ama ithalatçı firmadan gelme sanırım. 1 haftaya bize de gelir geçen sefer de öyle olmuştu. emui 5.0 güncellemesi olabilir bu bence yükle derim.

@tarsuslu1923

5 aydır yeni farkettim hocam . demekki genel olarak böyle bir hata var gece çekimlerinde. snapseed'den noktanın olduğu yere iyileştir yapınca düzeldi.

Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandeamore -- 14 Kasım 2016; 20:17:44 >
  • Evet benimki ithalattan. Hangi ülkeye erken geliyor demek ki.

• hepsiburada.com da turuncumagaza diye bi satıcı var siyah rengi o satıyor sadece ve gold ile beyazdan 70 tl daha pahalı.Alınır mı sızce turuncumağazadan siyah p9.Bir de Mys diye bir satıcı var.TAVSİYENİZ?
  • ozy59 kullanıcısına yanıt
    Hocam olmaması için hiçbi sebep yok yani huawei yazılım ile engellemediyse uyacaktır illaki. Kesinlikle ben bütün kullanıcılara öneririm bu adaptörü almalarını. Şarj yavaş doluyo diyen kimse kalmıycaktır :)

• zargonyali Z kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım güncelleme bana da gelmiş hocam ama 540mb. Seninki sistemi baştan kuracak galiba 1.83gb güncelleme mi olur :)

• Benimki geriden mı geliyor yoksa hala 4.1.1 güncellemesiymiş bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: tenturdiot

Hocam olmaması için hiçbi sebep yok yani huawei yazılım ile engellemediyse uyacaktır illaki. Kesinlikle ben bütün kullanıcılara öneririm bu adaptörü almalarını. Şarj yavaş doluyo diyen kimse kalmıycaktır :)

yani dediğin gibi.. gelince haber veririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozy59

quote:

Haber verin hocam benim telefonum çift hatlı ithalatcı garantili. Ama sizinki direk türkiye cihazı, eğer uyumluysa bu açıdan, adaptörü almak isteyen kullanıcılara referans olabilirsiniz.

• Bu sürümü Avrupa hemen hemen 2 aydır kullanıyo, bize yeni geldi daha. Bunun için beklerim ama nougat için büyük ihtimal c432 aörupa sürümüne çeviririm telefonu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarkalkan

arkadaşlar bu linkte fiyat bu kadar uygunken alınır mı...? yani güvenebilir miyim? bir de ayrıca açık altın rengi ile gri var... ben açık altın rengini düşünüyorum... renk açısından nasıl durur emin olamıyorum... forumda kullanan var mı? ne önerirsiniz...?
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/huawei-p9-32gb-3gb-ram4-5g-destekli-cep-telefonu-249338515

bir rica
  • Bence bu bütün p9 lardan var, Merter e gidip en kısa zamanda yüz yüze sorucam bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: tarsuslu1923

Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

Güneş te de oluyor bu, videolarda da cıkıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozy59

quote:

Haber verin hocam benim telefonum çift hatlı ithalatcı garantili. Ama sizinki direk türkiye cihazı, eğer uyumluysa bu açıdan, adaptörü almak isteyen kullanıcılara referans olabilirsiniz.

aynen...xda da L09 da ekran görüntüsü paylaşmış bir eleman adaptör tam performansını gösteriyordu..

kimisinde de olmamış nedense.. dediğin gibi Türkiye cihazında uyumlu olduğunu görürsek özelliklere hızlı şarj destekliyor ibaresinide koymuş oluruz:) hayırlısıyla bi gelsin de:)
    Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)[simage]https:Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)[simage]https:Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy59 -- 14 Kasım 2016; 22:45:3 >
  • tenturdiot kullanıcısına yanıt
    Hocam bu bölge değiştirme işlemi için minik bir rehber yazar mısın? Avrupa her zaman daha çabuk alıyor güncellemeleri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adige_cenk -- 15 Kasım 2016; 4:50:12 >
  • benim de dün gece gelmiş güncelleme . b180 ve de 1.83 gb. telefonum çift hatlı eva-l19
  • Aynı güncelleme bana 545mb.geldi :))

• P9 plus geldi kutusunu ilk ben açtım.ekrana ekrana koruyucu bile çekili olarak çıkıyor kutudan vie L29 modeli haze gold renk çok.hoş 64gb lik n11 kuponuyla 2024 e geldi çok beğendim telefonu...

N11 newport satıcısından aldım. Mys garantili

• arkadaşlar p9 da benim tek hoşuma gitmeyen tarafı sizde fark ettinizmi bilmiyorum 2.5d ekran kenarı metal çerçeveye tam kavisli olmadığı için aradaki açıklığa sanki toz zerrecikleri giriyor

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam iyi günlerde kullanın

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.