Binbaşı
02 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
NEXON M inc Firmasının y bu oyunu APK olarak sitelere düştü.
Google Play Türkiye mağazasında Ön Kayıt oluşturabiliyor sunuz ama maalesef Şuan Türkiye'den indirmek mümkün değil.
Ön kayıt oluşturmak için :
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nexonm.tfa

APK olarak indirmek için
http://www.apkmirror.com/apk/nexon-m-inc/titanfall-assault/titanfall-assault-1-0420-29617-release/titanfall-assault-1-0420-29617-android-apk-download/download/

3 4 gündür oynuyorum NEXON firmasının oyunları gerçekten çok iyi.

Merhaba
2 adet şirket için web tasarım yaptırmam gerekiyor.

İstediğim özellikler

- Seo uyumu çok iyi olacak Google ve diğer arama motorları aramalarında görünmeli
- Siteye içerik ( Resim , Makale vb ) eklemek basit olmalı.
- Joomla tarzı sistemler ile kurulabilirse daha makul olabilir yönetim açısından.

2 Site içeriğide bir inşaat firmasının faaliyetlerini içerecek.

Bu işe talip olacak kişilerden mesaj bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar elimde bir adet tplink acces point/Router var.
Yapmak istediğim bunu kablosuz cihazlar arasında görüntü aktarımı için kullanmak ama evimde Internet bağlantısı yok.

Cihazın arayüzüne ulaştığım da 4 farklı seçenek var ama hiçbirinde Internet olmadığı başaramadım Internet olmadan bu cihaz isime yaramaz mi acaba?
Merhaba ,
İki bankadan bazı sebeplerden dolayı kredi kullandım birisi ikisi de ihtiyaç kredisi .
Şimdiye kadar ödemem sıkıntım olmadı öğrenmek istediğim şuan da aileden kalma bir evi üstüme alıcam fakat olurda kredi ödeme de sıkıntı yaşarsam banka alacağım bu eve haciz rehin gibi şeyler koyabilir mi ?
Tapuyu kendi üstüme değil de eşim üstüne yapsam değişen birşey olur mu ?
Lütfen konu hakkı da bilgisi olanlardan cevap bekliyorum?
Merhaba ;

Bende aşırı derece de Türk kahvesi sevgisi var. Rica etsem kullananlardan bu tadı en iyi şekilde yapacak bir makine tavsiyesi alabilir miyim?

Tabiki aşırı pahalıysa işler değişir.

Suda eriyen hazır kahvelerden değil de öğütülmemiş kahve ile çalışacak makine tavsiyesi olursa daha bir makbul olur.
Dün gece gördüğüm bir rüyadan bahsetmek istiyorum.

Eski sattığımız evin çatısındayım karşı binanın camından Panter veya Jaguar diyeyim öyle bir hayvan görüyorum ve bir şekilde bana ulaşabilir korkusu ile kaçmaya çalışıyorum ardından tam çatının kapısını açaçağım sırada merdivenden çatıya Cübbeli sarıklı siyah elbise ve uzun sakallı bir adam geliyor ve bana diyor ki haktan kaçamazsın.

Ama ben sözünü dinlemiyorum ve kaçıyorum.

Ardından abim , ben ve bir yakın dost yemek yemeğe çıkıyoruz onlar etli barbunya yiyor ben ise mercimek çorbası istiyorum. Sonra Bilgisayar kullanıyorum ve uyandım.

Ciddi yorumu olan var ise lütfen paylaşsın.
Merhaba ;

Bina yapılıyor yapılırken 5 kat için Ruhsat alınıyor fakat maddi sıkıntılardan dolayı 4 kat ve üzerine kapalı olması için çatı yapıyoruz. 4 Katı da ayrı kat ittifakı ile ayırıp tapularını ayrı ayrı çıkartıyoruz.

Bina sahibi Anne en üst 4 üncü katını tapusuyla oğluna veriyor ve şimdide binayı 4 üncü katı hariç diğer katlarını satmak istiyor. Bu durumda ruhsatta olan ama yapılmayan 5 inci kat kanunen 4 üncü kat sahibinin mi oluyor yoksa topraktan sahibi ve diğer üç katın sahibinin mi oluyor ?

Umarım anlatabilmişimdir.

Lütfen konu hakkınd bilgi sahibi olanlardan yardım bekliyorum.
Sitedeki çoğu konuya girmeye kalktığım da bu uyarı yi nedendir acaba ? Forumdan yada hiçbir yöneticiden uyarı da almadım uyarı alacak birsey de yok başka bu uyarı yı alan var mı ?

Tib 5651 Sayılı Yasa Gereğince Erişiminiz Engellenmiştir...!!!: 403 Forbidden
Reason: Tib 5651 Sayılı Yasa Gereğince Erişiminiz Engellenmiştir...!!!
Client group: default
Target group: blk_shallalist_shallalist_BL_forum
URL:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes
1 yıla yakındır Babam ile aramızda sürekli sürtüşme ve anlasamamaz lık sebebi var birden fazla konudan dolayı. Ama ben babamı gerçekten çok seviyorum fakat benden istediklerini de yapamıyorum bu durum da da anlaşamıyoruz ve aramız bozuk.

Içimde öyle bir boşluk var ki kimseye anlatamıyorum tarif edemiyorum en iyisi buraya yazıp içimi dökeyim dedim.

Çocuk ken de içimde hep bir baba özlemi vardı oysa babam hep basimdaydi.

29 yıllık yaşantım da baba oğul özel hiç özel bir anımız olmadı, Sadece bana hiç özel bir zaman ayırdığınıda hatırlamam. Nedendir bilmiyorum ama babam böyle şeylere değer vermedi hiç bir zaman bu yaşa kadar hep böyleydi şimdi ise hepten koptuk.

Acaba sevmiyor mu beni diye düşünüyorum ama 2 tane abim var onlarda benden farklı değiller nedir babamı bu kadar soğuk yapan bir baba olarak düşünüyorum nasıl bir baba evlatlarına bu denli ilgisiz kalabilir.

Bunlar bir anlık içimden gelen duygular.
Macbook air var arkadaşın internet recovery den başka bir yere girmiyor ama oda sürekli yarıda kesiliyor yani tamamlanmıyor yarıda mac yeniden başlıyor.
Usb ile boot edebileceğim bir başka mac cihazıda yok. Bu durumda nsıl bir yol izleyebiliriz Mac / Machintosh / Hackintosh konularında baya acemi sayılırız nasıl bir yol izleyeceğimizi bilmediğimiz için yardıma ihtiyacımız var ?
Hakkında
Forum İmzası:
cONTEMPt
Forum İkinci El İmzası:
cONTEMPt
Hakkımda:
cONTEMPt
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
HTC
Operatör
Turkcell
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.389
İkinci El Bölümü Mesajları: 123
Konularının görüntülenme sayısı: 12.011 (Bu ay: 148)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 135 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.