Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.091
Cevap
66
Favori
385.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aliexpresden...nilkin alın
    Ben aldım...resimleri onceki mesajlarda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozy59 kullanıcısına yanıt
    Evet şimdi orjinale döndürdüm o rom sayesinde. Tekrardan tskler.
    Romu yedekledim tekrar lazım olur düşüncesi ile iyi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: tanercskn

Evet şimdi orjinale döndürdüm o rom sayesinde. Tekrardan tskler.
    Romu yedekledim tekrar lazım olur düşüncesi ile iyi oldu.

rica ederim ne demek.. B170 i yedeklediysen boşver onu eski sürüm o.
  • Z3 compacttan bu tele gecmistim ama sarji z3un yaninda solda sifir kalir. Hic bekledigim gibi cikmadi.. Foto kalitesi güzel z3u katlar.. Velhasil 1 ay kullanip esime verdim p9u ve z3 compaca geri dondum.. Sorulariniz varsa z3 compacla karsilastirmali olarak cevap verebilirim..

• arkadaşlar anneme ve babama huawei p9 lite aldım. 1 aydır kullanıyorlar ve çok memnunlar. Bende buna istinaden üst model p9 almaya karar verdim fakat telefonu çok kullanan biriyim. P9 lite de annem ve babam 6-7 saat ekran süresi alıyorlar. P9 da 6 saat ekran süresi benim için yeterli olur. Kullanan arkadaşlar ekran süreleriyle ilgili bilgilendirme yaparsa sevinirim. Cihazı sizce almalı mıyım?
  • marcoruzzier kullanıcısına yanıt
    Hocam p9 lite de 6.7 saat ekran süresini nasıl alıyorsun wifi ilemi mobil veri ilemi p9 da wifi ile 6 saat civarında mobil veri ile 5 saat civarında ekran süresi alınıyor ama p9 lite ile bence 1 saat kadar daha fazla ekran süresi alırsınız

• asil1425 A kullanıcısına yanıt
    genelde evde olunduğunda 7 saat ekran süresi. Mobil ve wifi karışık 6 saat altına düşmedi.
  • marcoruzzier kullanıcısına yanıt
    Hocam p9 1 saat kadar daha az ekran süresi verir

• y.e.c. kullanıcısına yanıt
    z3 ve p9 yalnızca pil süresi olarak karşılaştırılabilir

• Arkadaslar p9 da samsungtaki gibi ekranı bölüp aynı anda iki uygulamayı kullanma şansı varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • android 7.0 nougat güncellemesi ile gelecek o özellik. güncelleme tarihi tahmini şubat

• adela A kullanıcısına yanıt
    Nillkin cp+ aldım bende ama umduğum gibi değil. Kaliteli temperedlardan farkı yok, kavisli değil ve diğerleri gibi kenarlardan hava giriyor. Kötü görüntüyü engellemek için tam ekran yapmışlar Koruyucuda tam fit değil! Kenarlardan bakınca ekran koruyucunun kenarlarının havada kaldığı belli oluyor. Neden kavisli üretmezler anlamış değilim. Kavisli diye Pet malzeme sipariş ettim 3$a, Kavis olmasada şekil verilebilir malzeme olduğundan camda iyidir. Nillkine 9$(28tl) verdim ama boşa gittiğini düşünüyorum.
  • By Doğu B kullanıcısına yanıt
    Benimki de china air mail ama 26 ekimden beri bekliyorum hocam :) uçak düştü demekki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenturdiot -- 20 Kasım 2016; 14:59:37 >
  • tenturdiot kullanıcısına yanıt
    her satıcıda airmail seçeneği varmı ?
  • tenturdiot kullanıcısına yanıt
    Olabilir benim bi arkadaşımda aynı sorunu yaşamıştı. Tek parça olunca gec gelebiliyor ben 3 tane siparis ettim 15 günde geldi

• benden başka resim atan yok yemin ederim
    Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

• Telefon elime geçti en güzel yanı parmakizi okuyucusunun arkada olması.alışması 30saniye ve sonrasında ulan büyük rahatlıkmış dedirtiyor insana.
    Spigen kılıf kullanan varmı bu arada?

Birde ben ithalatçı garantili aldım sarj cihazı farklı yani ek bi dönüştürücü kullanıyorum sarj için bu benim sarj süremi etkilermi yavaşlar mı?
  • arkadaşlar birşey dikkatinizi çekti mi şarjı %5'in altındayken cihaz çok ciddi şekilde yavaşlıyor. ama şarjdayken %5'e ulaştığında tekrar normaldeki hızına kavuşuyor. sizde de böyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandeamore -- 21 Kasım 2016; 20:11:02 >
  • evet hocam ben 1 ay kadar önce fark ettim hatta parmak izi okuma hızı bile inanılmaz derecede düşüyor

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.