Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.496
Cevap
37
Favori
209.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu eğilen hangi modeli 2016-17? bir fotoğraf atıp bilgilendirseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9888

Android 8 geldi
    Nasil geldi ciddi mi ? P9 lite 2016 ya

• quote:

Orijinalden alıntı: albatrosacar

Nasil geldi ciddi mi ? P9 lite 2016 ya

Alıntıları Göster
    P9 lite 2017 benim hocam,ciddiyim geldi.
  • Huawei Firmware Finder da yeni sürüm gözüküyor.Sanırım huawei bu yöntemi iptal etmiş var mıdır telefonu güncellemenin başka yolu?Beta sürümü vs...

• 2016 ya güncelleme geleceğini zannetmiyorum Oreo için
    Teli 24 taksit ile almıştım şaka maka 22 taksidini ödedim daha dün gibiydi ☺️

Performans olarak hiçbir sıkıntım yok, fazla oyun sevmem ama düşük ayarlarda bile olsa her oyunu indirip oynadım en fazla 1 gün sonra sildim..Şarj beklemede çok iyi gece bırakıyorum sabah en fazla %2 falan gidiyor amaaaaa iş kullanıma gelince eskisi gibi iyi değil güncellemeler etkiledi gibime geliyor ayrıca 2 yıla yaklaştı tabi
    Fotoğraf olarak memnunum ama video kalitesi tüm huawei lerde olduğu gibi iyi değil..Video çekerken teli sağa sola çeviriyorum mesela ekrandaki görüntü 1,2 saniye sonra o tarafa atlayarak geliyor vs vs
    Genel olarak 2 yıla yaklaştığım sürede memnun kaldım mı derseniz evet fazlasıyla..
    Belki bir kaç ay yada 1 yıl daha işimi görür bu arada diğer borçlarımda biteceği için daha üst bir seviye Huawei ile devam etme planım var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: budamigoldiil

Bu eğilen hangi modeli 2016-17? bir fotoğraf atıp bilgilendirseniz
    2017.

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı)

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı)

• ümit2018 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, benim cihaz 2016 modeli tarafımdan çok işkence çekti eğilmelere karşı dirençli olduğu kesin. sadece hoparlörü bozuldu onuda fixsmart servisi tamir edip gönderdi sağolsunlar. Şahsen bozuluncaya kadar bu cihazla devam edeceğim. iyi günler, iyi forumlar
  • arkadaşlar bu aralar huawei p9 lite larda gelen mesajlarda 1 gibi sayı yazmıyor yani mesajmı geldi diyelim kaç tane geldiyse onun sayısı mesajlar uyugulamasının sağ üst kısmında gözükürdü şimdi ne yaptıysam gözükmüyor bilidrim ayarlarını açıp kapattım aynı tema değiştirdim aynı hatta telefon bir çok temamı silmiş nasıl olduysa bu olurken şimdi whatsapp d da aynısını yapıyor nasıl düzeltebilirim güncelleme de gelmiyor yardımcı olursanız sevinirm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alemdar11

arkadaşlar bu aralar huawei p9 lite larda gelen mesajlarda 1 gibi sayı yazmıyor yani mesajmı geldi diyelim kaç tane geldiyse onun sayısı mesajlar uyugulamasının sağ üst kısmında gözükürdü şimdi ne yaptıysam gözükmüyor bilidrim ayarlarını açıp kapattım aynı tema değiştirdim aynı hatta telefon bir çok temamı silmiş nasıl olduysa bu olurken şimdi whatsapp d da aynısını yapıyor nasıl düzeltebilirim güncelleme de gelmiyor yardımcı olursanız sevinirm
    bilen yokmu
  • Alemdar11 A kullanıcısına yanıt
    O belleği silmeyi deneyebilirsiniz,

• quote:

Orijinalden alıntı: budamigoldiil

O belleği silmeyi deneyebilirsiniz,
    nasıl yapacağım peki
  • arkadaşlar sorun çözülmüştür şöyle ki : ana ekranda basılı tutup bu geçiş ayarlarından yapılıyor ord hangi uygulama kapalıysa açılıp kapatılabiliyor
  • İnstagram dm den fotoğraf atınca kalitesi baya düşüyor bu neden olur mesela dik fotoğraf daha çok bozuluyor yan olana göre sayfalara fotoğraf atıyorum adamlar yayınlıyor çözünürlük berbat mesela yakın çekim olduğu halde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali000 -- 9 Eylül 2018; 22:19:22 >
  • Beyler bize 8 gelecekmi haber varmi

• Mrblar arkadaşlar, telefonun hafızası dolduğu için uygulama yüklenmiyor...A101 den sd kart alıp taktım, sd karta uygulama yükleyemedim. Sorunla ilgili donanım haberdeki yorumları okudum, hala çözüm yok mu diye sizlere sormak istedim. Videoları falan dahili karttan sd karta nasıl gönderebilirim? Hiç değilde videoları sd karta gönderip biraz yer açıyım telefonda .Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
  • yok mu bir bilen
  • benim telefon bu ara iyice kasmaya başladı instagram filan güncel sürümü yüklü uygulamanın hard reset attım ses tuşuyla açma kapama tuşuna basıp yine aynı değişen birşey olmadı telefonun özellikleri iyi ama bi instagrama baş edemiyor hikayeye basınca takılarak açılıyor filan eline alıp kullanınca kastığı çok belli geliyor niye böyle böyle uygulamalarda yavaşlama takılma yaşayan var mı ? nisan mayıs gibi bi güncelleme gelmişti onu yükledikten sonra bariz telefon eski haline göre yavaşladı ozaman servise sordum güncelleme hatası ile ilgili birşey olabilir hard reset atın demişlerdi şimdi artık iyice kasma artınca attım ama değişen birşey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali000

yeni gelen 100 küsür mb lık güncellemeyi yapan oldu mu ? ben yaptım şimdi telefonda takılmalar oluyor belli belirsiz ilk açılışta üstteki saat işaretleri filan gidip geliyor uygulamalarda kasılarak açılıyor gibi oldu iyice içine edecekler telefonun ya
    Dediğim bu güncellemede oldu böyle takılma kasma yapması bundan önceki halleri baya iyiydi bunun üstüne zaten başka güncelleme gelmedi
  • Dün akşam b391 güncellemesi geldi.Önce hard reset attım,sonra güncelleme yaptım ardından soft reset ile temiz bir kurulum yaptım.
    3 parmak ile ekran görüntüsü alma özelliği gelmiş..
    Telefon yöneticisi kısmı çok hızlanmış o kısımdan anında temizlik vs işlemler yapılıyor
    Galeride silinen dosyalar için çöp kutusu tarzı yeni bir klasör gelmiş oraya gidiyor..Bu tarz 1-2 ufak yenilik gelmiş
    Fakat dün akşamdan beri güncelleme sonrası bir gariplik var sanki.. Öyle aman aman bir sıkıntı yok ama sanki ekran dokunmatik hassasiyeti biraz azalmış gibi,bazı uygulamalar minnacık kasıyor gibi geldi
    Bilmiyorum psikolojik mi ama

• quote:

Orijinalden alıntı: mert_özcan

Dün akşam b391 güncellemesi geldi.Önce hard reset attım,sonra güncelleme yaptım ardından soft reset ile temiz bir kurulum yaptım.
    3 parmak ile ekran görüntüsü alma özelliği gelmiş..
    Telefon yöneticisi kısmı çok hızlanmış o kısımdan anında temizlik vs işlemler yapılıyor
    Galeride silinen dosyalar için çöp kutusu tarzı yeni bir klasör gelmiş oraya gidiyor..Bu tarz 1-2 ufak yenilik gelmiş
    Fakat dün akşamdan beri güncelleme sonrası bir gariplik var sanki.. Öyle aman aman bir sıkıntı yok ama sanki ekran dokunmatik hassasiyeti biraz azalmış gibi,bazı uygulamalar minnacık kasıyor gibi geldi
    Bilmiyorum psikolojik mi ama
    gece bende yaptım güncellemeyi ama hard reset filan gerekli mi tekrar kurulumdan sonra ? 390a göre pek hızda fark yok gibi benim kasma sıkıntılarım yaza doğru hızlı hızlı peş peşe gelen ek güncellemelerde başladı hele o sonuncusu telefonu yavaşlattı eskiden yağ gibi akan telefon o güncellemeden sonra anlık takılmalar yapıyor uygulamaları açarken filan mesela nasıl anlatsam bastın instagrama açılırken bi saniyelik ufak kasma yapıyor takılarak açılıyor gibi bazen kapatırken filan da yapıyor sizde böyle mi kasmalar? Bu ara servise götürüp yazılımı tekrar attırsam ilk açıldığı gibi 6 dan 7 ye güncelleyip şu b385ti heralde youtube arayüzünün değiştiği bi de chromeda haberler çıktığı güncellemeyi yaptırıp devamını yapmadan öyle kullansam diyorum :/ 390ı güncellediğim zaman direk sövmüştüm yapacağınız güncellemeye diye geçen p10 lite baktım elimde iki uğraştım bizimki gibi takılma var mı diye o da böyle sorun son zaman güncellemelerle gelen yazılımdan kaynaklı çünkü eskiden kasma filan yoktu dediğim gibi b385 civarı yeter bana göre şunu kesin diyebilirim kendi telefonum için 390 da yavaşladı gözle görülür 391 de pek ona göre fark göremedim

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.