Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.497
Cevap
37
Favori
209.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneyici23 -- 14 Mayıs 2018; 6:56:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiqReGo

hocam bende de aynı durum var merak ettim 1 sene geçti aradan denemek istiyorum ama güncellemeyi bulamadım
    Kimse cevaplamadi hocam.

Pek uğraşan yok sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cpt.Ee kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba foruma yeni baktım bende servise vermiştim değişim yapıldı yeni gelen telefon 6.0 yüklü olarak geldi

İlk olarak Google Play'den firmware finder uygulamasını indirin ardından b385 olan boyutu en yüksek olan güncellemeyi indirin ve yükleyin yüklendikten sonra diğer güncellemeler oto üzerinden zaten gelecek

Uygulamayı nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız yardımcı oluruz

Hocam foruma yazdım nasıl yapılacağını isterseniz soru sorabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: semoniok

Hocam foruma yazdım nasıl yapılacağını isterseniz soru sorabilirsiniz
    İndire basinca uygulama ve cihaz kitleniyor.

Başka türlü manuel yukleme yontemi var mi?

Hocam aslında olması lazım size zahmet dediğim adımları teker teker yaparak deneyin ilk önce

Google Play'de firmware finder for Huawei uygulamasını indirip yükleyin

Uygulamayı açın ardından vns-l31c464 olan yere tıklatın

Aşağıda vns-l31c464b385 olan güncellemeyi fulloto-mf-pv olan2.343gb olan 77100 yazan güncellemeyi seçin

Check firmware acces yapın ime ile kontrol ardından

İn app proxy ayarlarını yaptırın daha sonra telefonda bağlı olan wifi üzerine basılı tutarak ağı değiştir deyin daha sonra gelişmiş seçenekler proxy el ile deyin ana bilgisayar adına localhost yazin proxy 8080 yazın kaydedin

Sistem güncellemesini gelin ve araştırın o kendisi bulacak ve indirmeye başlayacaktır benim bildiğim bu kadar ben 2 ay önce yaptım ve olmuştu

• semoniok kullanıcısına yanıt
    Hocam tesekkurler detayli anlatim icin.

Guncelleme indirdi yuklerken Software Install Failed: the update package does not exist. Hatasi verdi gene olmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: semoniok

Hocam aslında olması lazım size zahmet dediğim adımları teker teker yaparak deneyin ilk önce

Google Play'de firmware finder for Huawei uygulamasını indirip yükleyin

Uygulamayı açın ardından vns-l31c464 olan yere tıklatın

Aşağıda vns-l31c464b385 olan güncellemeyi fulloto-mf-pv olan2.343gb olan 77100 yazan güncellemeyi seçin

Check firmware acces yapın ime ile kontrol ardından

İn app proxy ayarlarını yaptırın daha sonra telefonda bağlı olan wifi üzerine basılı tutarak ağı değiştir deyin daha sonra gelişmiş seçenekler proxy el ile deyin ana bilgisayar adına localhost yazin proxy 8080 yazın kaydedin

Sistem güncellemesini gelin ve araştırın o kendisi bulacak ve indirmeye başlayacaktır benim bildiğim bu kadar ben 2 ay önce yaptım ve olmuştu
    B335 versiyonun yaninda 77100 yaziyordu onu sectim sıkıntısız güncellendi.

Sonra en guncel surumu buldu ve yukledim cihaz mukemmel calisiyor şuan.

• TiqReGo kullanıcısına yanıt
    Arkadaşimizin anlattigi yontemi deneyin sorunsuz güncelledim.

• Merhabalaar.
    Bootloader koduyla çift sim slotu olmasına rağmen tek hatlı olan modeli(vns-L31), çift hata nasıl geçirebilirim bilgisi olan var mı?
  • en son gelen güncellemeden sonra sanırım bu ara bi aydır filan batarya daha az gitmeye başladı normal mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali000

en son gelen güncellemeden sonra sanırım bu ara bi aydır filan batarya daha az gitmeye başladı normal mi?
    bende de aynı durum var güncellemeden sonra batarya ömrü yarı yarıya düştü sanki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • B502 geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyae

B502 geldi
    ???

• quote:

Orijinalden alıntı: dodem

bende de aynı durum var güncellemeden sonra batarya ömrü yarı yarıya düştü sanki

Alıntıları Göster
    aynen eskiden bir buçuk gün giderdi şimdi bir gün anca çıkarıyor bazen çıkartmıyor bile huawei üzdün bizi
  • dodem D kullanıcısına yanıt
    hızlı şarz hızlı şarz dediler şimdi hızlı doluyor hemde hızlı bitiyor
  • yeni gelen 100 küsür mb lık güncellemeyi yapan oldu mu ? ben yaptım şimdi telefonda takılmalar oluyor belli belirsiz ilk açılışta üstteki saat işaretleri filan gidip geliyor uygulamalarda kasılarak açılıyor gibi oldu iyice içine edecekler telefonun ya
  • huawei lite modelleri içinde en iyisi 1 yıl kullandım hard reset attım babama verdim tık yok yağ gibi akıyor yalnız bir kaç sorunu var pili çabuk ölüyor ses kalitesi rezalet bu iki sorunu olmasa rahat 10 sene götürür şimdi huawei samsung'a uydu yazılımla efsane bir modeli çöp etmiş
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.