Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.497
Cevap
37
Favori
209.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bende en son b178 full var ama güncellemiyorum sıkıntı olur diye. Bu linkte b502 falan var onlar bana gelmedi
  • Hocam bende en son b178 full var ama güncellemiyorum sıkıntı olur diye. Bu linkte b502 falan var onlar bana gelmedi
  • Ben cihazı güncel kullaniyorum, pek bahsedilen sorunlar yok, sadece ek olarak hızlı şarj ve cihaz titreşimi daha iyi olsaymış diyebilirim. İsyerinin sesli olması nedeniyle teli hic duymuyorum, cihazı degistirmektense bir adet akıllı bileklikle bu durumu çözdüm. Son Sürüm B389 yüklü, pek olumsuz bir yanını görmedim, daha sonra ne olur bilinmez tabiki. İyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun hafızasından şikayetçi olanlar için hafıza kartına uygulama kurma yöntemi :
    https://teknoseyir.com/blog/androidte-root-olmadan-uygulamalari-hafiza-kartina-kurma
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0537

Telefonun hafızasından şikayetçi olanlar için hafıza kartına uygulama kurma yöntemi :
    https://teknoseyir.com/blog/androidte-root-olmadan-uygulamalari-hafiza-kartina-kurma
    Hay allah sizden razı olsun hocam aynı soruyu soracaktım bende bıktım artık yer yok uyarısından.

• Bu telefonu almayi düşünüyorum aklımda birkaç soru var;

1- sanırım hafıza sorunu varmış bende sd card var sistem hariç fotoğraf, video, uygulama vs herseyi sdcarda atacağım sıkıntı çıkarır mi?

2- kendi oluşturduğu güncelleştirme takvimi yok mu mesela Samsung'un "Guncelmiyiz.com" diye bir site açmışlar bunun gibi.

Edit: Oyun performansı nasıl kasma takılma oluyor mu? Örneğin Asphalt 8,Pubg,clash Royale...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kraltes99 -- 16 Haziran 2018; 22:57:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9888 9 kullanıcısına yanıt
    bu işlemi yaparken cihaz açıkmı kapalımı olmalı. hiç bilmeyen birine anlatır gibi yazabilirseniz süper olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: darqtitanQ

Merhaba arkadaşlar. Fotoğraf çektiğimde ekranın üst tarafında bir nokta oluşuyor siyah. Sorun ne olabilir. Kamerayı iyice temizledim.
    Kameradan olduğunu düşünmüyorum, internetten indirdiğiniz beyaz bir arka planı açarak kontrol edebilir misiniz?

Ölü pixel olabilir.

• budamigoldiil B kullanıcısına yanıt
    Daha yapmadım malesef hocam, çaresi olduğunu görünce söyledim sadece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • servise yollasan ücretsiz yaparlar titreşimini 700 filan eder bence sıfırı 950 desen
  • genelde kendiliğinden bozulan yerleri ücretsiz yapıyor huawei bataryayıda söylersin ama belki para isterler ona
  • Herkese merhaba.Cihazım şu an B390'da. Parmak izi atamış olduğum bazı uygulamaları açmaya çalışırken telefon anlamsız bir şekilde kendiliğinden dosyalar bölümünü açıyor. Mesela az önce Tweteer'a gireyim dedim cihaz uygulamayı açmak yerine dosyalar kısmını açtı. Bu sorunu yaşayan var mı? Daha önce böyle bir şey yoktu.

• Konu ölmüş sanırım..Ses soluk yok..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu cihazın fiyat performans ilişkisi hakkında bilgi almak istiyorum kullananlar memnun mu? Tavsiye eder misiniz? Birde aşağıdaki sitedeki fiyat uygun mu sizce? şimdiden teşekkürler.

https://www.hesaplitelefon.com/urun/huawei-p9-lite-huawei-turkiye-garantili
  • Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı)

An itibariyle ColtOs kurup costurdugum telefondur

• Oreo gelir mi ?

• https://www.teknosa.com/urunler/125076372/huawei-p9-lite-2017-akilli-telefon-siyah
    bu fiyata bu cihazı öneriyor musunz ? herhangi bir kronik sorunu varmı
  • Android 8 geldi
  • Arkadaşlar bu telefonu 1300 tlye babama almak istiyorum. Facebook instaya bakar, oyun oynamaz.

Önerir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: _OxoskvA_

Arkadaşlar bu telefonu 1300 tlye babama almak istiyorum. Facebook instaya bakar, oyun oynamaz.

Önerir misiniz?
    kesinlikle ama kesinlikle önermiyorum 10 ayda telefon çöplüğüne doğru gidecek.
    Bende nasıl olsa çocuklar atar kırar diye 1149 TL den hepsiburada dan almıştım fakat...
    1. 16 GB hafıza uygulama taşıyamamayı (güvenlik nedeni ile) telefonu aldıktan sonra öğrendim mediamarkt huawei temsilcisi bile böyle bir şey söylemedi söyleseydi almazdım.
    2. 3. ayda cebimdeyken abdest alıyordum ayağımı kaldırırken eğildi.
    3. ekranını üzerinde gelen jelatin deforme olunca biraz cebimde koruyucusuz kullandım anahtar bozuk para ön kamera yeri dahil her yeri çizdi.
    4. çocuklar yere bazen attığından ve eğikliğinden şu anda ön yüz üst taraftan açıldı.

artısı yokmu buna rağmen halen çalışıyor :)

Lütfen başka telefon alınız.

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.