Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.496
Cevap
37
Favori
209.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dahili hafıza da fazladan yer açılmaz hocam aynı kalır. En fazla boş olduğu için yer açılır bu seferde kullanmak istediklerini yüklediğin de yine aynı doluluğu yakalarsın. Ben güncelleme yapmıyorum telime ve hala ilk günkü gibi hızlı kullanıyorum. Root da yapıp kullanıyorum. Gayet iyi üstelik otg desteğini de açtım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    Boatloder kodu yok malesef root yapmak istiyorum
    yöntem bilen varmı acaba..
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba, Elimde Huawei p9 lite 2017 telefon var. Ve ekranda aşağıdaki ilk 3 resimde görülen ekran alt kısmında açık kahverengi bir şerit beliriyor. Ve bu şerit zaman zaman ortaya çıkıyor 4. reimde görüldüğü gibi de bazen kayboluyor. Bu ekranda beliren renk tonlaması nasıl giderilir ?Böyle bir soru ile karşılaşan ve çözümü bilen bir arkadaş var mı ?

• P9 lite'ım cortladı artık.. sizlere ömür..

• 3.5 yılık maceramız devam etmektedir. Hafıza sorunu yaşasakta, günde 2 defa doldur boşalt yapsakta birliktelik devam ediyor

• CreedWar kullanıcısına yanıt
    Hocam panel bozulmaya başlamış bence. O yüzden böyle oluyor. Ama gittiği yere kadar kullanın bence yeni ekran almak mantıklı değil

• Teşekkür ederim garantinin bitmesine 1 ay vardı. Garantiye gönderdik. Ekran ve bataryayı ücretsiz değiştirdiler. Telefon sıfır gibi oldu. Huawei garantisi çok iyi işledi. Telefon 1 haftada gitti tamir gördü geldi.

• arkadaşlar HUAWEİ P9 LİTE telefonumun sanki bataryasının ömrü bitiyor fuluyorum sabah sonra bakıyorum %98 olmuş sonra gün içinde öğülene doğru %75 falan olmuş öyle çok kullanmıyorumda arada iarkı açıyorum sanki önceden öyle değildi.Orjinal batarya alıp değitirsek düzelirmi yoksa yine oda böyle mi olur ?? ve değiştirmeden düzeltebilirmiyz program vs kullanılarak ??
  • Alemdar11 A kullanıcısına yanıt
    hocam batarya değişimi tabi ki etki eder. Aksi halde batarya değişimi olmadan verim alamazsın. Benim telefonda sizinki gibi ama idare ediyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: halil5

hocam batarya değişimi tabi ki etki eder. Aksi halde batarya değişimi olmadan verim alamazsın. Benim telefonda sizinki gibi ama idare ediyorum ben
    eyvallah hocam sağolun bu gidşler değititeeiz gibi orjinallerden daha iyi diğer marka batarya markaları vermıi DEJİ marka iyiymiş
  • Arkadaşlar elimizde p9 lite 2017 var. Ayarlarda 3g veya 4.5G ayarı yok bu yüzden telefon sürekli 2g de. Mobil ağlar bölümünde sadece tek seçenek var. Ayarını nasıl yaparız.

• Ayarlar/diğer /mobil ağ deyince bende çıkıyor hocam p9 lite 2016 cihazım

• Batarya performansı hakkında bilgi verirmisniz.
    Cihaz elime yeni geçti. 7 saat gidiyor bende.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam benim cihaz 4 yıl olucak aktif olarak kullanırsam benimki de o aralıkta. Normal kullanımda akşamı zor görüyorum. Hiç batarya değişmedi.

• Arkadaşlar bu cihazın bootlader açmanın bır yolu yok mu ? Paralı buldum sadece . Huawei de kodu vermiyor.

• hasibystp kullanıcısına yanıt

Hocam ben 4 yıl önce açmıştım, ondan sonra da bir daha işim olmadı. Şimdi niye ücretli olmuş ki

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.