Şimdi Ara

HP PAVILION HDX (canavar) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
0
Favori
31.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki şunu söylüyorum toplarsanız daha ucuza daha yüksek sistem yaparım diyorsunuz o halde piyasadan haberiniz yok.

Penryn CORE 2 DUO 2.50GHZ. 6MB ön bellek
    2+2 4GB DDR2 ram
    250+250 hitachi 500GB HDD
    Nvidia® GeForce 8800M GTS 512MB 256bit (göstermelik 1gb ekran kartı 128bit kalite olan sistemler sadece göz boyuyor kartın kalitesini bit değeri gösterir)
    TV Alıcısı DVB-T
    7+1 ses kartı
    PHİLİPS 20.1"/ 1680 x 1050 / WSXGA EKRAN
    4+1 tümleşik sub-woofer'lı ALTEC LANSING ses sistemi (bu markanın ürünlerini bilmeyen araştırsın anlar kalitesini)
    TOSHIBA SuperMulti DVD±R/RW Çift Katmanlı HD DVD ROM
    ve bu bir notebook her parçası masa üstü sisteme göre 2 katını bulan fiyat farkı. bilgisayarın kasa kalitesini felan hesaba katmıyorum bile kullanmayan farkı anlamaz.

şu saydığım özellikleri tek tek piyasa fiyatlarını hesaplayın bakalım ne çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 29 Ağustos 2009; 14:24:48 >

• beni yanllıs anladın heral de ben laptopu asalamaya calısmadım sadece bunu bi oyun laptopu olarak kullanılıcaksa daha iyi özellikler beklerdim
    benim tercihim bu laptop tan yana deil acıkcası sadece biraz daha özellikleri güzel olaydı fiyatı önemsemeden kullanırdım şekli ve kasası gerçekten de cok güzelmiş ama laptop un
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahanna

beni yanllıs anladın heral de ben laptopu asalamaya calısmadım sadece bunu bi oyun laptopu olarak kullanılıcaksa daha iyi özellikler beklerdim
    benim tercihim bu laptop tan yana deil acıkcası sadece biraz daha özellikleri güzel olaydı fiyatı önemsemeden kullanırdım şekli ve kasası gerçekten de cok güzelmiş ama laptop un

bu cihaz çıkalı 1 yıl geçti güncel model henüz çıkmadı yüksek özellik içeren modeller çıkacaktır. bir zamanlar 5000tl satıldığını düşünürsek şuanki fiyat normal sayılır. bilgisayar başında 12 saatden fazla zaman geçiren biriyim 14 aydır kullanıyorum henüz ne çizik oluştu ne renk atması bu kalitesine hayran kalıyorum.
  • 7 kilo mu insan ölür bunu taşırken , 3 kiloluk laptop eşek ölüsü gibi geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

7 kilo mu insan ölür bunu taşırken , 3 kiloluk laptop eşek ölüsü gibi geliyor

7 kilo?!

• oyun ve multimedya için notebook kullananlar ne kadar yer degiştiriyolar? benimde var 3 kilo yazın okudugum yerden evime getiriyorum kışın götürüyorum bide memlekete tatile giderken kışın ise okuldu 2-3 sunum için ve 2-3 kezde arkdasların evinde ag kurup oynamak için yanikullanımı %60-70 sabit biyerde oluyor o yüzden oyun oynayan kimse taşıması dert etmesin. o fiyata performans ve kalitede zor bulunur
  • Merhaba arkadaşlar bu bilgisayar nerede satılıyor. Aramaktan göbeğim düştü. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • bugün hp hdx 16 modeline bimeks'te denk geldim. işlemcisi haricinde harika bir ürün çıkarmış hp üstelik eski kasalar kadar ısınmayan bir model denilebilir..
  • dehşet-ül vahşet ne diyim bunu alan arkadaşlar NASA da çalışacak herhalde. Maasallah 7 kg alana şimdiden kolay gelsin taşımada
  • quote:

Orijinalden alıntı: join

Merhaba arkadaşlar bu bilgisayar nerede satılıyor. Aramaktan göbeğim düştü. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

bu cihazlar özel üretim sınırlı sayıda üretildi satıldığı zaman alan aldı. nette bile bulmak zor. var yazan yerlere mesaj atıncada stoklarında olmadığını söylüyorlar. ısı konusunda masa üstü sistemden farksız bir cihaz. ısı sorunu olmadığı için performans hep en üst noktalarda. şuan bilgisayarı açalı 2 saat oldu en fazla ısınan parça olan ekran kartı 36 derece. 1. işlemci 26 2. işlemci 24 derece. alışagelmiş notebooklar ekran kartı 48 civarlarında sabit kalır. işlemciler ise 30 derecenin altına asla düşmez.
  • arkadaşlar elinde recovery dvd almış olanlar var mı?
  • başlığı hortlaşmış gibi olacagım ama gg de ilan gördüm başlıgı açan arkadaş satılıga cıkarmış pc yi neden çıkardı kötü kullanımları neydi acaba.

2. si taşıma vs derdinden bahsetmişsinzi yok masa üstü toplanır evet toplanır bu fiyata alası toplanır ama yok müzik sistemini taşı yok kasayı götür falan filan bit ton kablo sorunuda cabası bu laptopları sadece ve sadece ahtapod olmus kablo yumagından kurtulmak icin tercih ediyorum ve 7 kiloyu gözümde büyütmüyorum elbet taşıma açısndan sorun e taşımak istiyosan aynı özelliklerde 14 15.4 inc bir sürü laptop var git onu al boşunamı tercih edenler 20 inc tercih ediyor bende salona oturma odasına ve odama götüreyim yeter bana göre bu tek elektrik kablosuyla bilgisayar hatta o yokken bile bilgisayar daha ne olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: I3arbaR

başlığı hortlaşmış gibi olacagım ama gg de ilan gördüm başlıgı açan arkadaş satılıga cıkarmış pc yi neden çıkardı kötü kullanımları neydi acaba.

2. si taşıma vs derdinden bahsetmişsinzi yok masa üstü toplanır evet toplanır bu fiyata alası toplanır ama yok müzik sistemini taşı yok kasayı götür falan filan bit ton kablo sorunuda cabası bu laptopları sadece ve sadece ahtapod olmus kablo yumagından kurtulmak icin tercih ediyorum ve 7 kiloyu gözümde büyütmüyorum elbet taşıma açısndan sorun e taşımak istiyosan aynı özelliklerde 14 15.4 inc bir sürü laptop var git onu al boşunamı tercih edenler 20 inc tercih ediyor bende salona oturma odasına ve odama götüreyim yeter bana göre bu tek elektrik kablosuyla bilgisayar hatta o yokken bile bilgisayar daha ne olsun :)

başlığı açan benim benim bilgisayarı satışa çıkarmışlığım yok.

• Arkadaşlar ne vista da ne de w7 de 4+1 ses alabiliyorum. Driverları yüklememe rağmen, hatta fabrika ayarlarına dönmeme rağmen, pc ses sistemini stereo olark görüyor, normal 5+1 taktığımda tanıyor fakat kendi hoparlörlerini 4+1 görmüyor. Sizde de var mı bu tür bir olay_?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vermilion master

Arkadaşlar ne vista da ne de w7 de 4+1 ses alabiliyorum. Driverları yüklememe rağmen, hatta fabrika ayarlarına dönmeme rağmen, pc ses sistemini stereo olark görüyor, normal 5+1 taktığımda tanıyor fakat kendi hoparlörlerini 4+1 görmüyor. Sizde de var mı bu tür bir olay_?

sağ alt köşeden hoparlör ikonuna sağ tıklayın
    kayıttan yürütme aygıtları seçin
    açılan pencereden hoparlör + yönlendirilmiş kulaklıklar sağ tık yapın hoparlörler yapılandırı seçin açılan pencereden dört sesli seçin ileri tıklayın ön sol sağ ikon koyun saran ses hoparlörleri ikon koyun ileri tıklayın ve son tıklayın

• Cevap için teşekkür ederim öncelikle.. Bahsettiğin olayı yapabiliyorum, fakat sorun zaten orada ses çkışını belirtirken çıkan şemada sadece stereo yönlerin ses vermesi.. Yani 4 yönlüyü seçip bahsettiğin şeyi yaptığımda da şemada altta bulunan 2 yönden ses alamıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vermilion master

Cevap için teşekkür ederim öncelikle.. Bahsettiğin olayı yapabiliyorum, fakat sorun zaten orada ses çkışını belirtirken çıkan şemada sadece stereo yönlerin ses vermesi.. Yani 4 yönlüyü seçip bahsettiğin şeyi yaptığımda da şemada altta bulunan 2 yönden ses alamıyorum..

drıver ses testinde sorun var bende 7+1 ses sistemi bağladığımda test ederken hepsinden ses alamıyorum ama müzik dinlerken hepsinden ses çıkıyor
  • çok güzel bi alet.Şuanda ki bi çok pc den daha iyi.Arkadaş da var ordan biliyorum
  • 2 seneyi geçti yavaş yavaş eski sistem olma yolunda
  • bunu nasıl taşıyacağız
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.