Şimdi Ara

HP PAVILION HDX (canavar) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
0
Favori
31.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ekran kartı halen çok dehşet 1 gb 128 bit olacağına 512 mb 256 bit olsun bence ekran kartı sok çıkan notebook ların ekran kartından kat kat öte zaten
  • + bende 17'3 hp dv7 serisi kullanıyorum yok büyük falan diyorlar geçen kız arkadaşımın 12'1 netbook unu aldın allahm cep telefonu gibi geldi notebook dediğin eğer oyun oynayacaksan kesinlikle 17 en az 16'4 olmalı iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: GitarxtanbuL

ekran kartı halen çok dehşet 1 gb 128 bit olacağına 512 mb 256 bit olsun bence ekran kartı sok çıkan notebook ların ekran kartından kat kat öte zaten

bunu çoğu kişi bilmeyip 1gb 128bit ekran kartına sahip 128bit olanlar koca cihazda dandik kart var diyorlar ama 256bit ne ifade ediyor daha onun farkında değiller.
  • harbiden canavarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: galatasarayinsanı

harbiden canavarmış

2.5 yıldır kullanıyorum halen demode kalmadı her isteğime yetiyor. fifa pes full grafik oynayabiliyorum hd filmlerde süper izleniyor daha ne olsun.
  • sitelerde yaptığım araştırmalar ve bazı test programları max 4 gb diyor.. bi ara denicem.. 64 bit şart bende geçecem..

bu aletin sessizliği kalabalık olmaması gibi kavramları zaten süper.. arabası olan biri çok ahat isediği yere taşır.. ben aleti alınca çanta gelmemişti istanbulda bende gittim en yakın çanta pazarından oyle bi çanta bulmuştum ki, özel yapsalar bu kadar uymaz :)

Allah korusun başına bişey gelmedikçe ve biz sanal dünyaya matrix vari geçmedikçe bu alet eskimez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: drages

sitelerde yaptığım araştırmalar ve bazı test programları max 4 gb diyor.. bi ara denicem.. 64 bit şart bende geçecem..

bu aletin sessizliği kalabalık olmaması gibi kavramları zaten süper.. arabası olan biri çok ahat isediği yere taşır.. ben aleti alınca çanta gelmemişti istanbulda bende gittim en yakın çanta pazarından oyle bi çanta bulmuştum ki, özel yapsalar bu kadar uymaz :)

Allah korusun başına bişey gelmedikçe ve biz sanal dünyaya matrix vari geçmedikçe bu alet eskimez :)

bilgisayarcılarda bazıları denetip satabiliyor o şekilde denemekte fayda var. ben sanal rami bile kapadım 4gb yetiyor full grafik oyunlarda bile sorun yaratmıyor. ama mimarlık çizim programları için yetersiz olabilir. aynen sessizliği ve şimdiye kadar gördüğüm en serin çalışan notebook bu yüzden uzun süre açık kalsa bile yavaşlama olmuyor stabil çalışıyor. öğrenci tipi kullanma uygun değil ama arabası olan için hiçbir problemi yok bende gittiğim yere götürürüm film müzik oyun tv her an heryerde yanında. bende bir çanta uydurdum evde vardı içine tam oturdu taşıdığım zaman o şekilde kullanıyorum. yine bu tip daha üst donanım üretilmedikçe bende değişmeyi düşünmüyorum.

• Bugün 128gb kingston ssd ve 500gb momentus xt takviyesi yaptım. sırada 4+4 gb ram alıp takmak var
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

Bugün 128gb kingston ssd ve 500gb momentus xt takviyesi yaptım. sırada 4+4 gb ram alıp takmak var

Offf canavar plus olmuş

Hacım bu bilgisayarı temiz bulabilsem helalinden bir 1500 lira veririm ama yok..
  • Severek kullandığım canavarım bozulduktan sonra imzamda ki monster bilgisayarı aldım. hp hdx canavarımı fokus servisine yolladım inverter ve ana kartta onarım yaptırıp 3 ay servis garantili olarak satışa çıkartacağım. servisten gelince 2 hafta kadar kullanıp sorun yoksa satacağım kimsenin ahını almak istemem.
  • Ana kart arızası yüksek maliyet tuttuğu için parçalayıp satma kararı aldım. ilan sayfası aşağıda ki konudadır

http://forum.donanimhaber.com/m_60511414/mpage_1/f_/key_//tm.htm#60511414
  • Arkadaşlar Sağlıklı HP HDX satan varsa almayı düşünüyoruz, haberiniz olsun..
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.