Şimdi Ara

HITMAN REBOOT ANAKONU [PS4] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
12
Favori
12.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hitman serisini severim, bu oyunda oynanış olarak güzel. Grafik ve diğer detaylarla pek ilgilenmiyorum ancak bölüm bölüm çıkacak olması pek hoşuma gitmiyor.
  • Hepsi çıkınca almak en mantıklısı. Tamam oyun yapısı gereği tek seferde gecilip gidilecek bir tür değil. İnsan ister istemez tüm farklı yolları deneyip sonuca varayim diyor. Böyle olunca da oynanış süresi artacak ama yinede bölümler ayda bir gelse oyun çok kopuk bir hal alacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheUnderTaker- -- 13 Şubat 2016; 12:19:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Nereden buluyorsunuz bu gifleri?

Arşivim vardı. Hâlâ da var gerçi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • I-C-O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevapladığınız için.

• Paylaşım için teşekkürler. Kendi adıma her ne kadar hitman fanı olsamda episode falan uğraşamam en son hepsi çıktığında bi paket yaparlar nasıl olsa öyle alırım nasipse, kaldıki nereden çıktı böyle çıkarma saçmalığı anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Teşekkürler cevapladığınız için.

Rica ederim.

• biraz kolay olmuş sanki ama bayağı beğendim. kesinlikle satın alırım

HITMAN REBOOT ANAKONU [PS4] HITMAN REBOOT ANAKONU [PS4] HITMAN REBOOT ANAKONU [PS4] HITMAN REBOOT ANAKONU [PS4] HITMAN REBOOT ANAKONU [PS4] HITMAN REBOOT ANAKONU [PS4]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 14 Şubat 2016; 14:05:37 >

• Benim için hitman serisinde grafiğin bir önemi yok. Hala 6-7 ay önce 2. oyundan başlayıp son oyun hariç hepsini bitirmiştim. Bazı sorunlarını beta olmasına bağlıyorum. Ama bu bölüm bölüm çıkmasına anlam veremedim. Sıkı bir hitman fanı bir bölümü 1 saatte bitirir. Farklı yöntemlerle 3 saat olsun. Kaç ayda tamamlanacak acaba ?
  • Uff görselleri görünce canım çekti

• Animasyonlar bence bu nesil kalitesinde değil çok sırıtıyor.
    Onun dışında yine klasik Hitman kalitesinde bir oyun Stealth sevenler kesinlikle beğenir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grafikler evet kötü özellikle Ps4'ün nimetlerinden faydalanmamışlar en azından Beta için öyle Umarım Grafikleri iyileştirirler zaten Hitman hayranları pek grafikleri umursamaz Stealth önemlidir O kargaşa ve hedefe alternatif yollardan ulaşmak önemlidir ama tabi Ps4 gibi bi konsolda oynarkende ve 2016 yılındaykende birazcık yakışır grafik istiyo insan Hayırlısıyla çıksada oynasak artık

• Grafikler oldgen terk rezalet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnzoLodovico

Grafikler evet kötü özellikle Ps4'ün nimetlerinden faydalanmamışlar en azından Beta için öyle Umarım Grafikleri iyileştirirler zaten Hitman hayranları pek grafikleri umursamaz Stealth önemlidir O kargaşa ve hedefe alternatif yollardan ulaşmak önemlidir ama tabi Ps4 gibi bi konsolda oynarkende ve 2016 yılındaykende birazcık yakışır grafik istiyo insan Hayırlısıyla çıksada oynasak artık

Aynen katılıyorum hocam keşke ps4 ün mükemmel nimetlerinden yararlanıp gtx980ti ile 4K 60 fps oynatsalardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkham92 -- 15 Şubat 2016; 1:08:13 >
  • Arkadaslar su an oyuna giremiyorum. Server a baglanamiyor. Internet bağlantımda problem yok ama. Aynı sorunu yaşayan var mi. Yoksa betanin suresi doldu da ben mi bilmiyorum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wrisy

Arkadaslar su an oyuna giremiyorum. Server a baglanamiyor. Internet bağlantımda problem yok ama. Aynı sorunu yaşayan var mi. Yoksa betanin suresi doldu da ben mi bilmiyorum?

Beta bitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Absolution i yapan şirket mi yapıyor bunu da. Ve türkçe mi oyun?

• quote:

Orijinalden alıntı: defected

biraz kolay olmuş sanki ama bayağı beğendim. kesinlikle satın alırım

HITMAN REBOOT ANAKONU [PS4] HITMAN REBOOT ANAKONU [PS4] HITMAN REBOOT ANAKONU [PS4] HITMAN REBOOT ANAKONU [PS4] HITMAN REBOOT ANAKONU [PS4] HITMAN REBOOT ANAKONU [PS4]

Bu fotoğraflar beta'dan mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

quote:

evet tümü betadan

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

quote:

evet tümü betadan

hocam bu ilk gemili bölüm dışında böyle bir bölüm mü var ben mi bulamadım ?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.