Şimdi Ara

HITMAN REBOOT ANAKONU [PS4] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
12
Favori
12.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler hocam bilgi için. Umarım hikayede sıkıntı yaşamayız.
  • Beta tüm ps plus üyelerine 4 martta tekrar açılıcakmış, sanırım preorder vermeyenlerede...

http://blog.us.playstation.com/2016/02/24/hitman-on-ps4-ps-plus-exclusive-beta-starts-march-4th/
  • Ön siparişi betadan hemen sonra iptal etmeyi unutmuşum, şimdide iptal edemiyorum.
  • HITMAN - 'Legacy' Opening Cinematic | PS4

• Ben betasını başarılı buldum. Özellikle geminin üstünden varili aşağı salınca küçük bir karmaşanın çıkması güzel olmuş
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Güzel gözüküyor, hatta çok güzel. Martın 11'ine az kaldı.
  • kozkir kullanıcısına yanıt
    :) gecmis olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HITMAN | Season Premiere (March 11th 2016) | PS4

Yok artık kamuflajlara bak Podyumda yürüme sahnesi ne öyle ? Bir ara psikolog falan da oluyor sanırım. Oyun bomba gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

Yok artık kamuflajlara bak Podyumda yürüme sahnesi ne öyle ? Bir ara psikolog falan da oluyor sanırım. Oyun bomba gibi geliyor.

Benim de aklımı çeldi. Normalde diğer oyunları oynadıktan sonra Hitman'i oynayacaktım. Şimdi ise oynama listemde birinci sıraya yükseldi.
    Önceki oyunları oynamadın ve kendıne oyuncuyum diyebiliyorsan bravo sana.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyun toplam kaç bölüm olacak ve bölümlerin süreleri hakkında bilgi var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Önceki oyunları oynamadın ve kendıne oyuncuyum diyebiliyorsan bravo sana.

Hitman serisi için demedim onu. Birikmiş birsürü başka oyunlar var. Life is Strange bile tamamen bitmedi. Hemen saldırı moduna geçmişsin

Tekrar oku bence yazdığım cümleyi
  • jigsaw79 kullanıcısına yanıt
    oyun 7 bölümden olusuyor.bölümler epey biyuk.serideki en buyuk haritalar.bircok farkli öldürme sitili ile kendini tekrar tekrar oynatir.arti olarak ps4 özel ekstra 6 görevde eklenicekmis.800 kontratla cikicak.seri özüne dönďügü icin ve bana kalirsa serinin en iyi oyunj bloodmoney'i örnek aldigi icin bu oyunu ön siparis geciyorum.ön siparise özel olarak bloodmoney'nin finalinde yer alan ceket,silverballer ve duck explosive veriyor.arti birde ps4 temasi hediye ediyor.

• charli293 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum. Ben her oyunu alıp oynayan biri değilim ama Hitmanin bütün oyunlarını oynadım çok severim. Türkçe çıkma ihtimali vardı ama olmamış üzüldüm açıkçası.
    Çocuklardan zar zor fırsat buluyorum zaten oyun için bu bölüm bölüm benim işime gelir. Her ay bir bölüm çıkacak mı? Bende sec hak alabilirim ama fiyat nedir bilmiyorum.

her ay bir bölüm eklenicek hocam.fiyati tr storeda 180 tl :)

• sadece starter pack ön sipariş etsek hediye veriyor mu, ilk bölümü oynayıp sonra kutulu çıkınca almak niyetim var
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    evet ediyor.

• charli293 C kullanıcısına yanıt
    Hocam bu 180 tüm bölümlerin fiyatı değil mi?

evet tüm bölümlerin fiyati.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.