Şimdi Ara

HITMAN REBOOT ANAKONU [PS4] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
12
Favori
12.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hitman

Görevlere girevbildim ama download deyince mi oldu tam anlamadım. şu episode işleri ile oyunun içine ettiler. oynaması bu kadar karışık oyun. Elusive Target Reactivation fln.

Yalnız bundan sonra daha da full edition harici oyun almam. GOTY şu an çok iyi fiyat Plus ta.

Goty 107 tl. Plusa ne kadar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • jigsaw79 kullanıcısına yanıt
    US store da 35$, tabi TR den pahalı
  • Yellow_Lambo kullanıcısına yanıt
    Evet oyunun ruhuna ters, bu kadar bariz birşeyi niye koymamışlar acaba? Silah kullanmamızı istemiyorlar sanırım, böylede Jackie chan e dönüyor oyun.
  • Oyun ilk duyurulduğu zaman bu ne saçmalık bölüm bölüm olacak demiştim ama tüm bölümler çıktığı için bu bir sıkıntı değil. Zaten bölümlerin hepsi çıkmamış olsa bile her bölüm aşırı detaylı ve doyurucu. Toplamda 5 bölüm bulunuyor, gelen ekstra bölüm hakkında bir bilgim yok, ana oyundan bahsediyorum. 5 bölüm rakam olarak çok az geliyor olabilir ve amacınız sadece bir şekilde bölümü geçmekse kısa gelebilir. Fakat ben oyuna 100 saat harcadım ve hiç sıkmadı. Her Hitman oyununda bir hedefi öldürmenin farklı farklı yolları oluyordu zaten amacı buydu fakat bölüm bölüm çıkardıkları için sanırım bu sefer 20 farklı yolunuz var diyebilirim. Bazılarını oyun size gösteriyor olsa da gerisini siz çözmeye çalışıyorsunuz. Bunları çözmek zevkli olduğu kadar sonunda ölüm şekilleri de bir o kadar yaratıcı. Silah konusuna gelirsek hiç bir Hitman oyununda silah kullanmadığım için o konuda bir fikrim yok.

• şu yan görevlerde gün ve saat var geriye giden bu ne demek? o görevlerin öldünmü tekrarı yokmus kaydetmede yokmus oyun esnasında? birde bu yan görevi yapmadım süresi geçti başka hedef görev cıkıyormu?
  • denizgoren kullanıcısına yanıt
    Elusive Target. Bi kere öldürürsen bi daha öldüremezsin. Görevi başlattıktan sonra 48 saat süren var. 48 saate öldürdün, öldürdün, öldüremedin bi daha göremezsin. Görev sırasında öldün, bi daha oynayamazsın. vs vs.
  • Warner Bros. Hitman Serisinin Yayıncısı Oldu

Geçtiğimiz yıl Square Enix ile yollarını ayıran ve bağımsız bir stüdyo haline gelen Danimarka merkezli geliştirici IO Interactive yeni yayıncı kuruluşunu buldu: Warner Bros. Interactive Entertainment.

Warner Bros. Interactive Entertainment bundan sonra Hitman serisinin dijital versiyon yayıncılığını ve kutulu versiyon dağıtımcılığını üstlenecek.

Bu anlaşma ile birlikte Warner Bros. Interactive Entertainment ve IO Interactive Hitman: Definitive Edition'ı PlayStation 4 ve Xbox One için duyurdu. 18 Mayıs'ta çıkış yapacak olan Hitman: Definitive Edition'da birinci sezon, Game of the Year Edition içeriği, Hitman Summer bonus bölümü, Hitman: Blood Money Requiem paketi, tüm kontratlar ve IO Interactive'in Freedom Fighters, Kane & Lynch, Mini Ninjas markalarına ait oyun içi kılık değiştirme içerikleri bulunacak.

IO Interactive bir sonraki Hitman oyunu üzerindeki çalışmalarını da sürdürüyor.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Warner_Bros_Hitman_Serisinin_Yayincisi_Oldu-90575.htm

• Ayvayi yedik simdi.Herşey oyun içi para olacak demek geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatımda gördüğüm en boş yorumlardan biri,dünya forum tarihinin en boş yorumları seçilse ilk 100.000 e rahatlıkla girer

1.Hitman(2016) da bir amaç var zaten,sadece adamlar dizi yayınlar gibi episode episode veriyorlar(eğer bölüm bittikten sonraki videoları izleme zahmetinde bulunsaydın ne demek istediğimi anlardın ama geçmek kolay nasılsa)

2.Hitman:Contractsda amaç yok ve birçok bölüm Hitman 1 deki bölümlerin remastered versiyonu(Çin ve Rotterdam'da geçenleri)(Hani diyorsun ya her hitmanda bir amaç var,bunda yok)

3.Oyuna başlamadan önce istediğin ekipmanı seçebiliyorsun,hatta nereden başlayacağına tut ta haritada seçilmiş bir noktada hangi ekipmanı istediğine kadar modifiye edebiliyorsun,hangi kıyafeti giyeceğini seçebilmen de cabası

4.Yan görevlere gelince("Opportunity"),hayvan gibi olan bölümlere tek bir seçenek koymalarını beklemiyordun herhalde

5."Challenge"(yani şu adamı şununla öldür vs.) olayı oyunun ömrünü uzatıyor,hangi akla hizmet bunu eleştiriyorsun

6.Madeni para dikkat dağıtmak için ideal ve yerdeki parayı alabildiğin için sayısı sıkıntı değil

7.Yükleme süresi gayet normal,gta 5 deki çoğu içi boş binadansa hitmandaki mükemmel döşenmiş binaların uzun süre yüklenmesi gayet normal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• AI Programmer A kullanıcısına yanıt
    Valla azmine hayran kaldım 2 sene önceki yorumu alıntı yapmış cevaplamissin tebrik etmem lazım yalnız senin şu alintinda en saçma 10000 alıntıya girecek saçmalıkta bence :) Daha önce bir hitman oyunu oynamadığını düşünüyorum oynadiysanda bir sey anlamamissin muhtemelen benim neden bahsettigim hakkında en ufak bir fikrin bile olduğunu dusunmuyorum istersen cok kasma kendini malum çok kasınca anlamadığın şeyler bas ağrısına yol açabilir:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merak etme, Blood Money ve Sniper Challenge harici pc ye çıkan her oyunu oynadım filmleri de izledim,büyük bir Agent 47 hayranıyım. Hatta ileride imkanım olursa kendime özel bir silverballer yaptırmayı düşünüyorum

Silah modifiye olayı sadece Blood Money'de olmasına rağmen(Sniper challenge gibi saçmalıkları pas geçiyorum,o oyunlar hitman ruhuna ters. Modifiye olayı onda varsa da beni ilgilendirmiyor) tüm hitmanlarda varmış ancak bu hitmanda yokmuş gibi konuşmussun ki bu baştan saçmalık. Diğer argümanlarına cevap vermem bile gerekmiyordu ama yinede verdim

Hitman (2016) TARTIŞMASIZ BİÇİMDE serinin en iyi oyunudur,her oyunda olan eksiklikleri neredeyse tek kalemde düzeltmiştir

1.Sürekli kendini tekrarlayan haritalar "Elusive target","Challenge" ve "Opportunity" olayıyla tarihe karıştı(Hitman Absolution'da da var ama bu seviyede değil)

2.Ulan koskoca ICA'sın,bir kelle için milyonlar alıyorsun ama ajanına parayla silah satıyorsun(Codename 47 ve Blood Money)üstelik bazen eline birkaç şey verip kendi seçimini yapma fırsatı bile vermiyorsun(Silent Assasin ve Contracts. Absolutionu ICA'ya karşı oynadığımız iiçin saymıyorum). Allah'tan bu olay bu oyunda düzeldi. Hangi ekipmı seçeceğinden bölümün neresinde başlayacağına kadar her bir detayıseçebiliyorsun

3.Sen bir kılık giydiğinde yanlış bir şey yapmadığın sürece kimse senin ne mal olduğunu anlamıyor(Hitman 1-4 arası. Kimse senden şüphelenmeyecek yani. YAW HE HEEE). Absolution'da suyunu çıkardılar(He kardeş,koskoca polis teşkilatında herkes birbirini tanıyor,üstelik swat kıyafeti gibi yüzünü kapatabileceğin durumlarda bile). Bu oyunda rayına oturtmuşlar

Aklıma gelirse editlerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• AI Programmer A kullanıcısına yanıt
    Benim yazdığım o eleştiri yazısında tarihe dikkat ettiysen ilk görev olan paris çıkınca yazmıştım sapienza ve sonrası için tek kelime etmiyorum çünkü müthiş düzelttiler
    Sende eleştirirken buna dikkat etseydin ona gore saçma olup olmamasini dusunurdun. Bir sey yazarken iki kere düşünmek lazım sende bayağı detaylı anlatmissin emeğine sağlık ama bende boş bir hitman hayranı değilim 10 tane silver baller i ise bir tane desert eagle'me degismem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zorluk seviyesini düşürebiliyor muyuz? Bu kadar zorlandığım bir oyun hatırlamıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.