Şimdi Ara

HITMAN REBOOT ANAKONU [PS4] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
12
Favori
12.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Betayı bir 15 dakika kadar deneme şansım oldu beğendiğimi söyleyebilirim rahatlıkla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodborne

ne zamana kadar açık beta?

Pazartesi bitecekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r3vstallon

quote:

Pazartesi bitecekmiş.

sağol, peki 2 tane paket var biri 45 tl, biri full oyun galiba, 45 tl liği pre order etsem beta kodu verir mi?
  • quote:

quote:

quote:

Pazartesi bitecekmiş.

sağol, peki 2 tane paket var biri 45 tl, biri full oyun galiba, 45 tl liği pre order etsem beta kodu verir mi?

Store'da herhangi birini önsipariş yapınca beta'ya erişim hakkı olduğu yazıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

quote:

quote:

quote:

Pazartesi bitecekmiş.

Store'da herhangi birini önsipariş yapınca beta'ya erişim hakkı olduğu yazıyordu.

teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

Pazartesi bitecekmiş.

Ayrıca kod değil hocam direk store'dan indiriliyor...

• Arkadaslar ben ininal kullaniyorum. On siparis versem sonra demoyu oynayip iptal etsem olur mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Arkadaslar ben ininal kullaniyorum. On siparis versem sonra demoyu oynayip iptal etsem olur mu acaba?

karta gerek yok bi hesap açın pre order verin beta açılıyor,konuya gelecek olursak bi hitman fanı olarak pek beğendiğimi söyleyemem, belki betadan belki beklentiyi yüksek tuttuğumdan dolayı ama ısınamadım oyuna.
  • Performans testi yayınlamış.

• Şu oyunu madem bölüm bölüm satacaklar Telltale Games yapsın madem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unorthodox

Şu oyunu madem bölüm bölüm satacaklar Telltale Games yapsın madem.

oyunun yeni bölümleri aydan aya mı çıkacakmış kanka haberin var mı nasıl olacakmış ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

quote:

Orijinalden alıntı: Unorthodox

Şu oyunu madem bölüm bölüm satacaklar Telltale Games yapsın madem.

oyunun yeni bölümleri aydan aya mı çıkacakmış kanka haberin var mı nasıl olacakmış ?

Valla hiç bilgim yok müdür ama bölüm bölüm olması mantıksız.

• Cevap icin tesekkurer Hocam, hallettim iniyor su an. Bir deneyeyim bakayim nasil olmus.
  • Betayı ben de indiriyorum şimdi. Sırf Türkçe olur diye TR PSN'de para biriktiriyordum. Yazık oldu, keşke TR dil desteği ile gelseydi...
  • Absolution daha çok puzzle gibi bir oyundu o yüzden çok sevememiştim umarım bu sefer daha az karışık bir oyun çıkar karşımıza

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Performans testi yayınlamış.

Arada sırada 60'a ulaştığına göre 30'a kitlemez tam oyunda 60 FPS ile oynatır sanırım PS4. Bu arada beta tamam ama pek etkileyici grafiklere sahip olacakmış gibi durmuyor.

• 1 saat oynadım bana göre değil oyun. Ama türü sevenler kaçırmasın, bu kadar detaylı ( benim için karışık ) hitman oyunu görmedim.

• O ne güzel vuruş hissi öyle ya? Kurşunun girerken duman çıkarması falan çok güzel olmamış mı? Gerçek çatışma hissiyatı veriyor insana...
  • Grafikleri beğenmemen çok ilginç. SS ler muazzam duruyor. Acaba framerate yüzünden mi böyle düşünüyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubillian

Grafikleri beğenmemen çok ilginç. SS ler muazzam duruyor. Acaba framerate yüzünden mi böyle düşünüyorsun ?

Ben frame rate'le hayatta ilgilenmem, dağların olduğu sahne görsel olarak iyi, tekne ve hangar da geçen bölümler berbat. Işıklandırma yanlış, kaplamalar vs eski nesil. Training bölümü olduğundan bu kadar kötü olduğunu düşünüyorum, dağlık bölümle çok fark var aralarında çünkü.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.