Şimdi Ara

Hepsiburada - En Uzun Gece Kampanyası #ENUZUNGECE (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
14
Favori
50.616
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ye varanı biraz daha ufak yazsaydınızya pazarda domates satanları taklit etmişler.
  • kargo bedava veya uygun indirim kodu olan varsa alışverişim olacak, özelden yazabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magykalfyre

quote:

Orijinalden alıntı: redsock

Telefon açtım bi ton laf söyledim. Bu kadar karaktersiz bir şirket görmedim . Her türlü şişir fiyatı sonra kampanya diye reklam . Dakikası olan herkes bence açın şikayet edin

Dalga mı geçiyorsunuz? İsteyen her firma kendi ürününün fiyatını değiştirebilir. Aslına bakarsanız kimse size indirimli ürün sunmak zorunda da değil, madem beğenmiyorsunuz gidin başka firmadan alışveriş yapın. Artniyetli davrandıklarını, indirim adı altında sizi dolandırmaya çalıştıklarını düşünüyorsanız da alışveriş yapmazsınız olur biter, serbest piyasa bu.

Müşteri hizmetleri çalışanları sizin lüzumsuz öfkenizle uğraşmak zorunda değil.

Almayacağız tabiki size mi soracağız. Ama öyle olmuyor burada insanları kandırma ve yanıltma var.

• http://www.hepsiburada.com/delta-cift-cirtli-deluxe-tekmelik-dst-6546-p-SPORDELTA1957-L

ben bunu alıyorum 6.79 lira tekmelik. kargo bedava yaptırırsam bayağı uygun: ÖÇnceki fiyatını bilmiyoruym.
  • Uyguna kulaklık (kafabantlı veya kafabantsiz farketmez) ps4 oyunu ve powerbank varmi?
  • LG G5 kaça inmişti de bitti haberi olan var mı 1699 du en son
  • son 1 ay içinde aldıgım ürünlere baktım. geneli ağırlık,eldiven vb spor ürünleri. 1 ile 4 tl arasında daha ucuza geliyor pekte bir indirim olmamış. fiyata bindirme yapıp sonra sepette %21-%15 indirim diye kekliyorlar
  • Magykalfyre kullanıcısına yanıt
    dostum bir firma eğer indirim yapıyorum diye reklam yapıp fiyatları şişiriyorsa bu düpedüz dolandırıcılıktır. evet belki donanım habare sökmez ama buna kanacak bir sürü insan var. serbest piyasa olayını yanlış anlamışsın sen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisiklet

http://www.hepsiburada.com/adidas-m20324-stan-smith-erkek-ayakkabi-avr-p-SPORADIM202032442?magaza=Sporgarage

Orijinalliği konusunda işkillendim.Sizce bu fiyata orijinal olur mu, alınır mı?

usta o ayakkabıya 225 verilir mi demiyeceğim zevkler ve renkler tartışılmaz ama orjinal mi diye de soruyorsan yani

• Ulen 200 tl'lik viewsonic faciasında tüketici hakem heyetine verip monitörü alanlar, HB'ye az bile yapmış...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada'dan gerekmedikçe alışveriş yapmıyorum.Ancak fiyatları tek tek bakıp ona göre ucuz olursa alıyorum.Aynı Turkcell gibi bunlarda 40TL aksasuar indirimi var diyip 50tl lik kulaklık bir anda 110TL ye çıkmış oluyor.İnanmayın böyle şeylere tamamen hikaye.
  • işe yarar bir şeyler var mı arkadaşlar ?
  • Yemin ediyorum 3 gün önce daha ucuz olup şuan fiyatı artmış indirimli gösterilen ürünler var.
  • Sporcu besinlerinde fiyatlar iyi. Fazlaca stoğum olduğu için almadım. İhtiyacı olan oraya baksın
  • lan arkadas buldugunuz ucuz urun varsa yazin yoksa ne konusuyorsunuz bos yere...
  • Bindirimli gece fırsatları
  • fazla bi indirim yok. klasik hepsiburada.com anlayışı
  • Hiç bir şey Yok.Tırttt...
  • http://www.hepsiburada.com/asus-gl552vx-cn312t-intel-core-i7-6700hq-2-6ghz-3-5ghz-8gb-128gb-ssd-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000002J8ZS

Alınır mı beyler?
    Bir de bu modelin iki kasası var resimlerdeki mi gelecek yoksa ekranın arkası siyah ve gri olan model var o mu gelecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BPG2004 -- 20 Aralık 2016; 21:16:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amcui kullanıcısına yanıt
    biraz geç kalmışsın gibi mouse için :/ black friday'de amazondan rival100 aldım csgo için 20€ idi. Her ne kadar black friday geçmiş olsa bile yine de amazona bak derim, her türlü daha uyguna gelir.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.