Şimdi Ara

Hepsiburada - En Uzun Gece Kampanyası #ENUZUNGECE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
14
Favori
50.617
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bahsettikleri her kategoride sadece 1 tane ürüne "en uzun gece" etiketi koymuşlar onların da fiyatlar hep şişirilmiş.
  • İlk girdiğinde lastiklerin çoğunda %21 indirim vardı... Simdi tekrar girdim indirim çoğunda kaldirilmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pisiklet kullanıcısına yanıt
    225TL olan ayakkabı için bu fiyata orjinal olur mu diye soruyorsan durum vahim. Sanırım normalde gidip adidasa filan 300-400 veriyorsun sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

İlk girdiğinde lastiklerin çoğunda %21 indirim vardı... Simdi tekrar girdim indirim çoğunda kaldirilmis

Hiç göremedim lastikte indirim
  • Rhodora R kullanıcısına yanıt
    Philips tavsiye ederim hocam

• north face e baktım yüzde 63e varan diyor
    don külotta yüzde 63 north face montta sadece yüzde 21
  • çoğu üründe kargo var bu nasıl iş
  • N11 de 1100 TL olan televizyon , en uzun gece kapsaminda bile 1270TL..

Çöp...
  • http://www.hepsiburada.com/asus-k556uq-xx935t-intel-core-i5-7200u-2-5ghz-3-1ghz-8gb-1tb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000002AIIL?magaza=Hepsiburada
    Leptop ihtiyacım var fiyatı uygun gibi anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirlerdi acaba nasıl ürün?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar oto lastikte yuzde 21 dusuyordu...simdi dusmuyor acaba kaldirdilarmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: can33tokat

quote:

Orijinalden alıntı: Krombacher

3-4 gündür takip ettiğim ürünlerin indirime girenlerin fiyatları şişirilmiş, indirimle aynı fiyata geliyor. HB kendini böyle tatmin ediyor herhalde...

+1

İndirimle öncesinden daha pahalı olan ürün de var
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahroldum

Arkadaslar oto lastikte yuzde 21 dusuyordu...simdi dusmuyor acaba kaldirdilarmi

Hiç düşmedi

• elnino19 kullanıcısına yanıt
    Hocam evde Philips kullanıyoruz, memnunuz ancak onun fiyatları çok uçuk. Bunu başka birisine düşünüyorum da acaba bizi mahcup eder mi dedim. Bunun hakkında bilginiz var mı? Bizdeki Philips i alayım dedim, 700ün üzerindeydi.
  • fairstars kullanıcısına yanıt
    Körler sağırlar birbirini ağırlar.baktilar tepki cok silindi

• quote:

Orijinalden alıntı: sudkaldo

quote:

İlk girdiğinde lastiklerin çoğunda %21 indirim vardı... Simdi tekrar girdim indirim çoğunda kaldirilmis

Hocam mobilden girdiğimde çoğu lastikte %21 indirim yazıyordu barum polaris 84 tl idi... Geçen sipariş verdiğim petlas 149 118e düşmüştü.. Bilgisayar başına geçtim indirim falan yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL_

225TL olan ayakkabı için bu fiyata orjinal olur mu diye soruyorsan durum vahim. Sanırım normalde gidip adidasa filan 300-400 veriyorsun sen

Piyasada bu fiyata çakmalarını satanlar da var. Ayrıca bu kadar para verdikten sonra neden çakma alıyım ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisiklet -- 20 Aralık 2016; 19:36:14 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sudkaldo

quote:

Hocam mobilden girdiğimde çoğu lastikte %21 indirim yazıyordu barum polaris 84 tl idi... Geçen sipariş verdiğim petlas 149 118e düşmüştü.. Bilgisayar başına geçtim indirim falan yok...

bende lastikte kart bilgisini girip mesajdaki şifreyi girdikten sonra fiyat değiti deyip kabul etmedi

• Yemin ediyorum böyle sahtekarlık görmedim.
    Daha önce sepetimde ekli spiegen car holder fiyatı 69.90 idi. şimdi baktım sepete fiyat 71.02.
    dedim ki 1 tl gene eklemiş uyanık.
    neyse %21 indirimle yine de 55'e falan gelir diye düşünürken totalde inmediğini gördüm.
    ürünün sayfasına baktım sabah 69.90 olan ürünü 89.90'a çıkarmış.
    %21 indirimli hali bile indirimsizden pahalı hale gelmiş.
    Allah belanı versin dedim kapattım.
  • Visco yatak normalde yatak kategorisinde %20 indirimle 311 tlye gelirken şimdi %21 indirim ile 323tlye geliyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.