S

Yüzbaşı
05 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 221 (Bu ay: 1)
Gönderileri

fotodaki gibi. eski bir tip. sifonda su olunca taharet musluğunun arkasından çıkıyor. sifonu çekince de önden akıyor.

normalde akmıyordu ama zamanla aşındı demek.

teflon bant aldım dün arkaya ve öne sardım biraz da çok az aktı. beceremedim sanırım. önce kendir mi sarmam lazım?

br de fotoya bakınca görüyorsunuz. çok boşluk var conta ile boru girişi arasında. o boşluk kalacak yine. çünkü sıkınca ilerlemiyor. çünkü conta bombeli değil. ne kadar sıksam da ilerlemiyor.

Mesela maximum kartı ekleyip kartuş üzerinden onla alırsam giyime sayar mı ?

Kasa j mi bilmiyorum. Nerden bakılıyor bilmiyorum.

sol arka teker 205 kpa civarı diğerleri ise daha yüksek. 240 kpa sanırım civarı. buna uyarı veriyor gibi. Sol arkaya yani.

2 ay önce sol arka 240, sağ arka 260, önler 276 kpa idi

benzincide hepsine aynı değerle şişirdim oysa. şoför kapısı yanında yazan değerle ama değeri değişmedi hala. dokununca da diğerlerinden daha az şişik gibi değil.

Şoför kapısında eco mod için 270 basın yazıyor. normal mod için 230. maks için 240 ön 280 arka.

resetleme gibi bir şey bulamadım. öğrenme modu var. onu açınca da bir aletle yeniden öğretmek gerekiyormuş tekerleğe

bundan mı alsam . başka yolu var mı sizce?

3 mod var eko maks hafif. ekoya alınca hata veriyor. hafife alıyorum. arada o da hata veriyor.

Altus 18 binlik kullanıyorum. Yeni aldım.

Doğal Rüzgar Etkili Hava Sirkülasyonu (Chaos Swing

modunu açıyorum. Burda kanatlar aşağı yukarı yapıyor. arada da fan hızını arttırıyor.

dereceyi 23 ile başlayıp 24 25 olarak arttırıyorum zamanla çünkü arada soğuk üflüyor gibi. soğuk değil de ılık gibi. bana da geliyor gibi arada.

www.altus.com.tr
ALK 1820 A++ - Klima - Klima Fiyatları - Klimalar | Altus
https://www.altus.com.tr/alk-1820-a-.html

yani sıradan fanlı ısıtıcı gibi sıcak üflemiyor sürekli.

30 dereceye vermek istemiyorum. çok sıcak olmasına gerek yok.

Nasıl ayarlarım? oda sıcaklığını da göstermiyor. termometrem de yok. napabilirim

Link:

4-28 Şubat 2022 tarihleri arası Shop&Fly American Express kredi kartlarınız ile aynı günde farklı işyerlerinde yapacağınız her 200 TL ve üzeri alışveriş işlemi için 2000 Mil kazanacaksınız.

BonusFlaş’ta katılım sağladıktan sonraki harcamalarınız kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Kazanacağınız mil maksimum 10000 Mil’dir.

Günlük kazanılacak mil maksimum 6000 Mil’dir.

Aynı gün aynı işyerınden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahildir.

Harcama hedefinizi gerçekleştirmeniz durumunda kazandığınız miller 3 Mart 2022 tarihinde alışveriş yapılan kartın açık ve kullanılabilir statüde olması durumunda kartınıza yüklenecektir.

Kampanyaya Shop&Fly American Express kredi kartlarınız ile yapacağınız peşin ve taksitli alışverişler dahil olup nakit avans, taksitli nakit avans, taksitli para işlemleri kampanyaya dahil değildir.

İade edilen alışverişler, kumarhane ve hisse senedi, hazine bonosu, fon vs. alım satımı harcamaları, vergi ve sgk ödemeleri harcama hedefine dahil edilmeyecektir.

Garanti BBVA istediği zaman bu kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tuta

Altus 18 binlik klima aldım ve kurulumu servis tarafından yapıldı arçelik az önce.

FOtodaki prizin içine taktılar önce. O zaman şalter koymadılar. Sizce koymalı mıydılar?

Ama kaldırmadı. Zaten bu prize laptop vs taktığımda da sıkıntı yaşadım.

SOnra üsttekine taktılar ama o da kaldırmadı.

En son yandan üçlü prize seyyar bağladılar.

Sizce kendim kablo alıp o üçlü prizden mi alayım yoksa elektrikçi gelip bu fotodaki yere mi baksın, niye elektrik yetmiyor?

150 bin civarı km olan, ağır hasar olmayan. Cizik, sürtme vs sorun değil.

Beğenirsem şehir olarak her yere gelebilirim. antalya konya burdur öncelikli ve istanbul.

toyota ford hyundai bakıyorum daha çok ama başka ilan gelirse düşünebilirim.

Fazla yaşlı da istemiyorum. 2010 üstü ideal.

km si az. otomatik vites. benzin.

100-200 araıs bütçem var.

Hatchback 5 kapı.

KMsi fazla araçlardan çekiniyorum

Ne öneririsniz ya da

Merhaba.

katlanır bisiklet aldım carraro flexi 121d https://carrarobisiklet.com/katlanir-bisiklet// ve şu an aparatları toparlamaya çalışıyorum.  daha kargoda hemüz

Işıkları güneş enerjili almak isityorum. 

Ön far olarak şunu düşünüyorum:

Kilit olarak böyle pahalı bir şeye gerek var mı sizce? 

markete filan gittiğimde kilitlerim en fazla. Normalde çok bırakacğaımı sanmam.

Veya şöyle basit bir kilit:

Arka led olarak da yine günşe enerjili şu var:

telefon tutucu da lazım. Koşu için Kol telefon tutucular var k, onlar daha mı iyi sizce yoksa şu tarz daha mı iyi? 

sıcaklarda da etkilememesi lazım çünkü güneşten.

kask olarak güvenlli bir şey almak istiyorum . daha önce düştüğüm için korkum var. Tek korkum kafam aslında ağız göz. bu bölgeleri korursam, daha rahat edeceğimi düşünüyorum

şu tarz bir şey önerir misiniz?

şöyle gözlüksüz olanlar da var da bilemedim daha mı iyi:

Bu biskletin selesi kötü deniyor. daha kargoda olduğundan kullanamadım ama ekstra seleye gerek var mı sizce, şunu alsam mı 

başka ne almalıyım sizce? Yama seti, yedek elcik, kış lastiği?

trendyol.com
Ksmart Bisiklet Kilidi Ince K-0834 80*2 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
https://www.trendyol.com/ksmart/bisiklet-kilidi-ince-k-0834-80-2-p-114855872
amazon
Perfeclan Sağlam bisiklet kadro çantası, su geçirmez bisiklet telefon gövdesi, 17 cm (7 inç) altındaki telefonlar için dokunmatik ekranlı kılıf, aksesuar 4 renk - kırmızı
https://www.amazon.com.tr/Perfeclan-bisiklet-alt%C4%B1ndaki-telefonlar-dokunmatik/dp/B08KH9MJ5J/ref=sr_1_46?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=1PNCGPVBZY22R&dchild=1&keywords=bisiklet+aksesuar%C4%B1&qid=1629704629&sprefix=bisiklet%2Caps%2C260&sr=8-46
trendyol.com
CSI Solar Güneş Enerjili Bisiklet Arka Led Işık Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
https://www.trendyol.com/csi/solar-gunes-enerjili-bisiklet-arka-led-isik-p-33712854
trendyol.com
AKIN PAZAR Solar Bisiklet Feneri Su Geçirmez T6 Led Güneş Enerjili Usb Şarjlı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
https://www.trendyol.com/akin-pazar/solar-bisiklet-feneri-su-gecirmez-t6-led-gunes-enerjili-usb-sarjli-p-129705116?boutiqueId=577991&merchantId=290252

bir valizle sadece, otobüsle uçakla 2-3 ay bir şehre gidip yaşayıp sonra başka şehre geçme planım var bayağıdır. kapanma sonrasında düşünüyorum artık.

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-seferihisar-merkezde-kiralik%2Cfull-esyali%2Carakat%2Cgenis-1-plus1-daire-921859436/detay

mesela bu tarz. evden çalıştığım için internet elektrik olan ev yetecek ve gürültüsüz. etrafta yemekseperi a101 bim varsa yeterli olacak. yerel pazarlar da belki. arkadaşlarım belki olmayacak ama şu an istanbulda varlar da ne işe yarıyor yani fiziki çok azıyla görüştüm aylardır.

en zorlu zamanları istanbulda geride bırakmış olsak da (kış ve bahar), kapanma sonrası daha serbest olacak gibi çünkü piknik sahil vs. o biraz düşündürüyor.

şehirler olarak çanakkale antalya muğla aydn mersin gibi sahil şehirleri düşünüyorum.

var mı deneyimleri olan

Hakkında
Meslek: Öğrenci
Forum İmzası:
Ben böyle şansın ; ben böyle hayatın ; ben böyle kaderin ...
Hakkımda:
5a19e232fb73b10000375d0da62837ebE.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.433
İkinci El Bölümü Mesajları: 229
Konularının görüntülenme sayısı: 141.232 (Bu ay: 939)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 505 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.