Şimdi Ara

Hepsiburada - En Uzun Gece Kampanyası #ENUZUNGECE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
14
Favori
50.617
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İndirim listesini okumaya en uzun gece yetmez.

Ben sıkılıp yarıdan döndüm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şöyle bir baktım doğru düzgün indirim yok o zaman alışveriş de yok
    denklem ne kadar da basit
  • Philips kazanlı ve azur ütüler de indirim gerçek. Hayır geçenlerde uzun araştırma sonucu başka yerden aldım ordan biliyorum. World puan i ilave etmedim bile
  • Rhodora R kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef bu ürünü bilmiyorum ama evde Tefal in ütüsü var böyle rezillik yok resmen ütü işkence gibi arkasından su doldurma özelliği var dalan filan diye aldık ama o bölüm kırıldı suyu biraz az doldurarak kullanıyoruz ayrıca tabanından su damlatıyor ve kireç çıkartıyor hiç memnun değilim açıkcası bu ütü işi Philips'in işi süpürge alacaktım Philips bulamadım Rowena'ta aldım o da iyi çıktı şimdilik uzun vadede bakacağız ama Philips bu işin ustası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i7 6700hq lu uygun laptop varmi
  • 49Lguh850 tv bakiyorum.. indirim yok..

Çöp
  • kargo bedava kodu var mı
  • Ben de indirim göremedim.

Yoksa arada sürprizler mi yapacaklar???
  • Hb vira bismillah diyip balık ağını atmış

• hiç bişey beklemeyin bu indirimden olduğu fiyatın daha yükseğine çekmişler fiyatları...
  • Toz torbalı philips elektrolux rowenta 3A yada 4A sınıfı elektrikli süpürge bakıyorum ama indirim göremedim
  • Telefon açtım bi ton laf söyledim. Bu kadar karaktersiz bir şirket görmedim . Her türlü şişir fiyatı sonra kampanya diye reklam . Dakikası olan herkes bence açın şikayet edin
  • İndirim mi bindirim mi var
  • Bunun fiyatı nı arttırmayı unutmuşlar

http://www.hepsiburada.com/powerey-150-w-donusturucu-p-OTHNK1

Edit belo hocam bizim Hoparlör lerin araçta çalıştırmak için undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertMeteAlp -- 20 Aralık 2016; 21:57:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redsock

Telefon açtım bi ton laf söyledim. Bu kadar karaktersiz bir şirket görmedim . Her türlü şişir fiyatı sonra kampanya diye reklam . Dakikası olan herkes bence açın şikayet edin

Dalga mı geçiyorsunuz? İsteyen her firma kendi ürününün fiyatını değiştirebilir. Aslına bakarsanız kimse size indirimli ürün sunmak zorunda da değil, madem beğenmiyorsunuz gidin başka firmadan alışveriş yapın. Artniyetli davrandıklarını, indirim adı altında sizi dolandırmaya çalıştıklarını düşünüyorsanız da alışveriş yapmazsınız olur biter, serbest piyasa bu.

Müşteri hizmetleri çalışanları sizin lüzumsuz öfkenizle uğraşmak zorunda değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magykalfyre -- 20 Aralık 2016; 20:27:38 >
  • Bazı ürünlerde orta derece indirim var bazı ürünlerde ise fena bindirim var metalia 4 kapılı gardropu 195 tl ye aldım kara cuma da şimdi indirimli 248 tl olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elnino19 -- 20 Aralık 2016; 20:31:04 >
  • klimalarda hicbi kipirdanma yok.
  • Magykalfyre kullanıcısına yanıt
    Sende bu memleketteki kuzulardansin anladildi ilk engellediği kişi oldun gurur duy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magykalfyre

quote:

Orijinalden alıntı: redsock

Telefon açtım bi ton laf söyledim. Bu kadar karaktersiz bir şirket görmedim . Her türlü şişir fiyatı sonra kampanya diye reklam . Dakikası olan herkes bence açın şikayet edin

Dalga mı geçiyorsunuz? İsteyen her firma kendi ürününün fiyatını değiştirebilir. Aslına bakarsanız kimse size indirimli ürün sunmak zorunda da değil, madem beğenmiyorsunuz gidin başka firmadan alışveriş yapın. Artniyetli davrandıklarını, indirim adı altında sizi dolandırmaya çalıştıklarını düşünüyorsanız da alışveriş yapmazsınız olur biter, serbest piyasa bu.

Müşteri hizmetleri çalışanları sizin lüzumsuz öfkenizle uğraşmak zorunda değil.

Ülkede özgürlük var . Aynı serbest piyasa gibi. Onlar nasıl cayır cayır bağırıp reklam yapıyorsa. İsteyende arar küfür olmadıkça istediğini söyler. Müşteri hizmetlerinin işi müşteriyle uğraşmak. Adı üstünde. Onlarda beğenmiyorlarsa o mesleği yapmasınlar.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.