Şimdi Ara

Hepsiburada - En Uzun Gece Kampanyası #ENUZUNGECE (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
14
Favori
50.615
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bu arada gerçekten fiyatlar bence iyi duruma geliyor indirimle..

HepsiBurada kargo sorununu da çözse (Yurtiçi kargo) daha da süper olacak...
  • Hafat sonu Koctac ta 100*100 hyrdrocabin duşakabin baktık fiyat 540+120 takma nakliye idi akşam saat 17:00 da hemen yapıştirdim 341 TL 10 Nutella kodu hediye eti bir arkadaş artı 21 TL wp kampanyası vardı beleş geldi komşumuz takmayi biliyormuş ben ücretsiz takarım dedi bu arada koca duşakabin e kargo çıkarmadi hb hayret
  • Ben fiyatlarda bi değisiklik görmedim ,indirim hayalleri başka bahara kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: lactobacillus

quote:

Orijinalden alıntı: 06eray25

http://www.hepsiburada.com/jack-jones-jktcmeyland-2l-parka-bordo-erkek-mont-12090486-b-pm-outjac90486b

Şu mont nasıldır sizce, Magazada daha pahalıya satılıyor neredeyse iki katı bilgisi fikri olan varsa yazabilir mi?

alınmaz o paraya kaz tüyü al millet marmot.

Aynı montun siyahını zibizu uygulamasında 179 tl ye almıştım 2 ay önce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar indirim süresi ne zaman bitiyordu. H.B. anasayfasında reklamı var. İlgili ürün sayfasında sepete eklenince düşeceği miktar yazıyor. Sepete eklediğimizde indirimsiz fiyatı çıkıyor.
  • Arkadaşlar dükkanımda satışta olan L beden 1400 TL değerinde bir Jack Wolfskin mont var. Dükkanımdan inceleyebilirsiniz. Bana indirimsiz satış fiyatı 800 TL değerinde olan xxl beden bir mont alabilecek arkadaşla takasa girebilirim. Özel mesajla iletişime geçebilirsiniz.
  • Beyler biraz sinirlenmekte haklı mıyım siz karar verin. Bu kampanya konusunu dün sabah gördüğümde girdim siteye. Bir adet kablolu klavye ile kablolu fare sipariş ettim. İkisinin de satıcısı Hepsiburada. İki üründe de 7 saat içerisinde verilen siparişler bugün kargoda yazmasıyla birlikte altlarında da "Süper Hızlı" "Bugün Teslimat Seçeneği" bannerları mevcut. Ee madem öyle araya hafta sonu girmeden hemen sipariş edeyim dedim. Çarşamba'dan sipariş verirsem Cuma elime ulaşır diye düşündüm. Hemen siparişi verecektim ki kartım bloke olmuş. Sabah sabah gittim bankaya bloke'yi kaldırttım. Eve gelip siparişi geçtim. Aradan 4 saat geçtikten sonra mesaj geldi. Klavye kargoya verilmiş, fare sipariş aşamasında yazıyor. Klavyenin tahmini teslim tarihi Cuma günü görünüyor yurtiçi kargo üzerinde. Fare'de herhalde kargoya verilcek diye akşam 22.00'a kadar bekledim, ardından müşteri hizmetlerini aradım. Ürünün 1 saat sonra kargoya verileceği söylendi. Kendi kendime bu saatte kargo kabul ediliyor mu diye sormadım değil. Neyse, kapattım telefonu. Sabah saat 9 ve siparişlerim sayfasındaki yazı "Siparişiniz hazırlanıyor. Tahmini kargoya veriliş tarihi: Siparişinizin vaat edilen kargoya veriliş tarihi (21.12.2016) geçmiştir, özür dileriz." Facebooktan sorunumla ilgili yazdım, bana gönderdikleri son üç cevap "Konuyla ilgili inceleme yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Teşekkürler." Olay tamamen benim suçum arkadaşlar, lütfen herkes sabırlı ve duyarlı olmayı öğrensin.

Edit: şimdi baktım 10tl hediye çeki tanımlamışlar sorundan ötürü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beklenen Adam -- 22 Aralık 2016; 15:28:14 >

• kultfilm K kullanıcısına yanıt
    Dün 5,49 a aldığım usb type c kablo bugün indirimle 7,98 oldu :) Teşekkürler hepsi burada...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

quote:

Orijinalden alıntı: kkartaln

Biçok kişi fiyatından dolayı bu kahve makinasını almayacaktır biliyorum ama fiyat piyasanın(yurtdışı dahil) çok altına geldiği için aldım. Dün gece bu üründe indirim yoktu ancak bugün indirime girmiş.(World card in 50 tl lik puan indirimi ile birlikte çok daha uyguna gelmekte) Ürünü kesinlikle tavsiye ederim

http://www.hepsiburada.com/delonghi-esam-2600-full-otomatik-kahve-makinesi-p-MTDELESAM2600?magaza=Hepsiburada 977.42 tl + (alişverişi 1000 tl ye tamamladığınız taktirde yapıkredi cüzdan dan 100 tl, diğer bankaların world kartlarına 50 tl puan da hediye)

Ben geçen sene bir üst modelini 960 civarına almıştım çek + maxipuanla. Dolar o zaman 2,8'lerde idi.
    Şimdi oldu 3.5.
    Yeni mal çekerlerse bu fiyata hayatta satamazlar.
    Bilen ve bu makineleri isteyen için fiyat çok güzel. Amazon italya'da bile bu fiyata olacağını sanmıyorum.
    Kahve sevenler için taş gibi makina.

Bu arada indirimler genelde hikaye olmuş. BF'da daha iyi fiyatlar vardı nispeten.

iyi günler hocam..

bu makine hem filtre kahve hemde espresso yapabiliyor değilmi.?

• quote:

Orijinalden alıntı: bozzy69

hocam sen alırken stok falan bitti herhalde, düzeltmişler şimdi bende bakayım dedim alacaktım iyi oldu

Allah razı olsun. Ama bu kez de geç kaldım. Stokta yok çıktı. Nasip değilmiş demek ki

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

quote:

Biçok kişi fiyatından dolayı bu kahve makinasını almayacaktır biliyorum ama fiyat piyasanın(yurtdışı dahil) çok altına geldiği için aldım. Dün gece bu üründe indirim yoktu ancak bugün indirime girmiş.(World card in 50 tl lik puan indirimi ile birlikte çok daha uyguna gelmekte) Ürünü kesinlikle tavsiye ederim

http://www.hepsiburada.com/delonghi-esam-2600-full-otomatik-kahve-makinesi-p-MTDELESAM2600?magaza=Hepsiburada 977.42 tl + (alişverişi 1000 tl ye tamamladığınız taktirde yapıkredi cüzdan dan 100 tl, diğer bankaların world kartlarına 50 tl puan da hediye)

Ben geçen sene bir üst modelini 960 civarına almıştım çek + maxipuanla. Dolar o zaman 2,8'lerde idi.
    Şimdi oldu 3.5.
    Yeni mal çekerlerse bu fiyata hayatta satamazlar.
    Bilen ve bu makineleri isteyen için fiyat çok güzel. Amazon italya'da bile bu fiyata olacağını sanmıyorum.
    Kahve sevenler için taş gibi makina.

Bu arada indirimler genelde hikaye olmuş. BF'da daha iyi fiyatlar vardı nispeten.

iyi günler hocam..

bu makine hem filtre kahve hemde espresso yapabiliyor değilmi.?

Bu makine espresso yapar temelinde.
    Siz üzerine su ekleyerek americano, yada süt köpürtmesini kullanıp süt ekleyerek latte & cappuccino yapabilirsiniz.
    Fitre kahve yapmıyor haliyle. Ama gerekte yok bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: lactobacillus

quote:

Orijinalden alıntı: 06eray25

http://www.hepsiburada.com/jack-jones-jktcmeyland-2l-parka-bordo-erkek-mont-12090486-b-pm-outjac90486b

Şu mont nasıldır sizce, Magazada daha pahalıya satılıyor neredeyse iki katı bilgisi fikri olan varsa yazabilir mi?

alınmaz o paraya kaz tüyü al millet marmot.

Aynı montun siyahını zibizu uygulamasında 179 tl ye almıştım 2 ay önce

• Dün bunlardan alışveriş yaptım, biraz önce bankadan aradılar. Kart bilgilerinizin ele geçirilmiş olduğunu düşünüyoruz. Bloke koyduk yenisini göndereceğiz dediler.
  • Salı günü hızlı kargo var diye kitap aldım öğleden önce daha kargolanmadı. Birde ürünü belirtilen tarihte kargoya veremedik özür dileriz demişler.
  • drift34 kullanıcısına yanıt
    Aynısı mı hocam emin misiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Dün bunlardan alışveriş yaptım, biraz önce bankadan aradılar. Kart bilgilerinizin ele geçirilmiş olduğunu düşünüyoruz. Bloke koyduk yenisini göndereceğiz dediler.

evet paraf ve cepteteb kartları ile hepsiburada.com dan 25 kasım efsane cuma günü alışverişler yapmıştım benim kartlarım da güvenlik nedenli iptal edilmiş olduğunu günler sonra kendim bankayı arayıp 35 dk sabırla ve sinirle beklememden güçbela sorarak öğrenmiştim ensebep hepsiburada d-market diyen olmadı ama en son hepsiburadadan siparişlerim olmuştu sms ile haber bile vermez oldu bu bankalar!

hepsiburada.com'da da kesinlikle güvenlik açığı olduğuna hepsiburadanın güvensiz bir site olduğuna artık iyice kanaat getirdim

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.