Şimdi Ara

HELLBLADE 2 ANA KONU (XBOX SERIES X|S) 2024

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
9
Favori
6.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HELLBLADE 2 ANA KONU (XBOX SERIES X|S) 2024

Yayıncı Microsoft ve geliştirici Ninja Theory, Hellblade: Senua's Sacrifice'ın devam oyunu Senua’s Saga: Hellblade II'yi yeni nesil Xbox konsolu Xbox Series X için duyurdu.

Microsoft, Hellblade: Senua's Sacrifice'ın devam oyunu Senua's Saga: Hellblade II'nin Unreal Engine 5 oyun motorunu kullanacağını doğruladı.

Belirtilene göre "Xbox Series X'in gücü ilk olarak Senua's Saga: Hellblade II'nin tanıtımı ile birlikte gösterildi. Ninja Theory oyunu Unreal 5 üzerine kuracak ve Hellblade markasını daha önce görülmemiş seviyelere ulaştırmak için Xbox Series X'in gücünden faydalanacak. The Game Awards 2019'da gösterilen görüntüler geliştirme motorundan kaydedildi ve geliştiricilerin daha önce hiç hayal etmediğiniz şekilde evrenler, deneyimler ve oyunlar oluşturmasında kullanabilecekleri Xbox Series X'in gücünü yansıtıyor."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 8 Aralık 2023; 5:37:41 >

• Çok iyi.
  • Atmosfer yine harika görünüyor
  • Bu oyunu tamamen Series X için yapmışlar.

Edit: Xbox One cihazlarına çıkacağı henüz açıklanmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 13 Aralık 2019; 14:22:33 >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Bu üzdü işte şimdi, kiralayıp bi hafta sonu oynanır olmadı
  • One X de çalıştırabilecek mi acaba
  • İlk oyun güzeldi, MS aldıktan sonra bütçeleri de büyümüştür 2.ci oyun daha da iyi olacaktır
  • Xbox One’a çıkmayacağına dair bir kaynak bulamadım. Ama hem Xbox One’a hem de PC’ye geleceğinden eminim.
  • Bayağı hoş duruyor, bakalım.
  • pirate19 kullanıcısına yanıt
    Çalıştırmaması için gerekçe göremiyorum. Malumun olduğu üzere bir takım 360 oyunlarının grafiklerinde iyileştirme yaptılar. Kaldı ki 360 oyunlarının neredeyse tamamı One x de oynanabiliyor.
  • iaaynaci kullanıcısına yanıt
    Grafik anlamında değil exclusive olarak çıkacağı için sadece Series X e özel diyebilirler
  • pirate19 kullanıcısına yanıt
    Hayır hayır. Öyle bir durum olması bence söz konusu bile olamaz. Muhtemelen yeni nesil ile Exculusive oyunlarda ki eksikliğini giderme yolunda adım atmaya başladılar.
  • Bu oyunun asıl olayı binaural ses teknolojisi üst düzey kulaklık ile oynamış olan arkadaşlar gayet iyi bilir harika bir şey.
  • Trailer dehşet olmuş dedim izlerken Bence sadece yeni nesle odaklanıp gelse bu oyun daha hayırlı olur gibi geliyor bana bir oyunu hem eski hem yeni nesle getirince böyle bir arada kalmışlık bir eksiklik oluyor tam yeni nesil olamıyor her anlamda mesela The evıl withen 1 iki nesle'de çıktı çok arada kalan bir oyundu devam oyunu The evıl withen 2 ilk oyundan her anlamda fersah fersah üstündü sırf oyun Xbox one'da çalışsın diye bir çok şeyden kısmak zorunda kalabilirler bence hiç gerek yok böyle şeylere sadece yeni nesli hedefleyip en iyisine odaklansınlar arkalarında microsoft gibi bir güç varken ninja theory aklı bu oyunda dehşet işler yapıp aklın sınırlarını zorlayabilirler bu oyundan çok umutluyum e3 2020 dehşet geçecek oynanış videosu olsun yeni bir şeyler olsun herhalde artık orada görürüz Xbox yeni nesilde doğru yolu bulmuş gözüküyor umarım sapmaz gamepass olayı çok iyi bir hizmet ve ülkemizde çok ucuz artık oyun satın almak yerine bu tarz hizmetlerden faydalanmak çok daha iyi phil spencer iyi işlere imza atıyor e3 2019'da söylediği söz zaten yeni nesle çok iyi hazırlandıklarını gösteriyor bir konsol tasarlanmalı optimize edilmeli inşa edilmeli ve tek bir şey için yapılmalı oyun için kesinlikle çok haklı geçen nesil sadece oyun değil bu aynı zamanda eğlence kutusu dedikleri saçmalık olmamıştı sonuçta konsol alan insan neftlix üzerinden dizi izlemek için almıyor elbette dizi izlenir ama asıl hedef oyun olmalı hatta asıl değil tek hedef oyun olmalı neyse çok uzattım yeni nesilde Xbox'a geçersem pek şaşırmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A5EF6FA98 -- 4 Ocak 2020; 4:2:5 >

• Microsoft Exclusive olacak bu arada. Keşke Xbox 360 dönemi gibi sadece konsola özel oyun çıkarmaya devam etselerdi :/ Bu pcleşme politikasını tasvip etmiyorum açıkçası. Şuan xbox one'da izledikleri oyuncu dostu stratejiyi devam ettirip yeni nesilde sadece xbox'a odaklanlanarak da çok başarılı olabileceklerine inanıyorum. Hazır o kadar stüdyoyu bünyelerine katıp neslin başındaki hataları yapmayacağız demişlerken, bir de gamepass, ea access, geriye uyumluluk, online altyapı, ve gamepad gibi konularda ps4 tarafı dahil her kesimden oyuncunun gönlünü kazanmış olmanın verdiği rüzgarla sony'e kafa tutabilirdi aslında. Ama maalesef Xbox sahibi olmanın bir anlamı kalmadı. Eskiden Halo, gears, forza gibi yapımları oynarken pc ile ps4 platformunda bu oyunların olmaması Xbox kullanıcılarını çok ayrıcalıklı hissettiriyordu.
    Umarım Sony de bu yolu izlemez. Konsol ruhunu yok eden birşey bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funder -- 4 Ocak 2020; 18:25:8 >
  • acaba ilerleyen dönemlerde ps5 e çıkar mı? yoksa bir arkadaştan cihaz istemek zorunda mı kalacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dımmışali

acaba ilerleyen dönemlerde ps5 e çıkar mı? yoksa bir arkadaştan cihaz istemek zorunda mı kalacağız?
    PS5 e çıkmayacak.
  • dört gözle bekliyorum. ilk oyun mükemmeldi.
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    O zaman birinden emanet cihaz bulmak lazım
  • Konuyu canlandıralım biraz 23 Temmuz'da dahada hareketlenecek inşallah.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.