Şimdi Ara

HELLBLADE 2 ANA KONU (XBOX SERIES X|S) 2024 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
9
Favori
6.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 19 Temmuz 2020; 0:36:29 >
  • Senua's Saga: Hellblade II İzlanda'da Geçecek
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Senuas_Saga_Hellblade_II_izlandada_Gececek-103296.htm

HELLBLADE 2 ANA KONU (XBOX SERIES X|S) 2024

Hellblade: Senua's Sacrifice'ın devam oyunu Senua's Saga: Hellblade II İzlanda'da geçecek.

Ninja Theory stüdyo patronu Dom Matthews tarafından belirtilene göre "3.5 milyon oyuncu Hellblade: Senua's Sacrifice'ın hikayesini deneyimledi. Kelt savaşçımızın bir sonraki adımı ile ilgili sizlere ilk bilgileri verecek olmaktan büyük heyecan duyuyoruz."

"Senua's Saga: Hellblade II'nin güzel ülke İzlanda'da geçeceğini açıklamak mutluluk duyuyorum. Bölgeyi nasıl belirlediğimiz ve tarihini nasıl keşfettiğimiz ile ilgili daha fazla bilgiyi yeni geliştirici günlüğümüzde bulabilirsiniz."

Senua's Saga: Hellblade II Unreal Engine 5 ile Xbox Series X ve PC için geliştiriliyor. Çıkış tarihi henüz belli değil.

• Bu oyun 2021 de mutlaka gelmeli..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu oyun ps tarafında olsa yere göğe sığdıramazlardı.

hayatımda yaşadığım en ilginç oyun deneyimlerinden biridir.

hele iyi bir kulaklıkla oynadığınızda sizde kafayı yiyorsunuz hafiften:)

çok merak ediyorum oyunu.sabırsızlıkla bekliyorum.

bu arada oyunu tekrardan başladım oynamaya.

• İlk oyunun bazı kusurları olmasına rağmen ben yine de çok beğenmiştim. 2. oyunu sabırsızlıkla ve büyük heyecanla bekliyorum. E3 trailer'ına bile arada denk gelince tıklar izlerim hâlâ.

• Microsoft'un Sony ile yarışabilmesi için bu tarz oyunların ve yapımcı firmaların üzerine titremesi gerek. Ben ilk oyunu PC'de oynayıp bitirdim, çok beğendiğim bir oyun olmuştu. Bu ikinci oyunun da Microsoft desteği de varken daha iyi olması gerekiyor, hatta ilk oyunun eksikleri giderilirse Metasının 90+ olması gerekiyor. Animasyonları, ara sahneleri geliştirmeli Microsoft kendi oyun serilerinde, bu oyun çok büyük bir test olacak.

• Tekrardan oyunu bitirdim. Çok güzel harika bir deneyim. Tarzıyla konusuyla bulmacalarıyla her şeyiyle farklı bşr deneyim. Herkese uygun olmayabilir ana benim için başyapıt düzeyinde.
    Özel hayranlığım var.
    Hiç şüphesiz Halo ile birlikte en çok beklediğim oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dövüş mekanikleri daha iyi olacak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

Dövüş mekanikleri daha iyi olacak gibi

Gayet güzel olacak gibi hadi inşallah..

• BlackTower_35 kullanıcısına yanıt

Bir an önce çıksada deneyimlesekHELLBLADE 2 ANA KONU (XBOX SERIES X|S) 2024  , kısa vadede çıkacak gibide durmuyor oyunun üzerine iyi çalışıyorlar iyi bir deneyim için

• off yaa.çık artık oynayalım.çok heyacanlıyım bu oyun için. takip ediyorum bütün hesaplarını.kızı da takip ediyorum.ciddi çalışıyor kız valla.taktir ediyorum.büyük emek sarf ediyorlar.belgeselllerini de izlemiştim.adamlar çok uğraşıyorlar.her detayı gözden geçiriyorlar.ünüversitelerle piskolaklarla falan çalışıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Gayet güzel olacak gibi hadi inşallah..

Alıntıları Göster

Video daki yenge de erik gibi kütür kütür HELLBLADE 2 ANA KONU (XBOX SERIES X|S) 2024 

@kaan0101

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 23 Nisan 2021; 7:41:45 >
  • Bu oyun one x gelecek mi

• Sonunda yarın Hellblade 2 gösterimi var..

https://twitter.com/NinjaTheory/status/1405179720317157376?s=19

• Son yapılan gösteri sınırlı olsa da oyunun yine muazzam olacağını gösterme açısından yeterli oldu. Sunucunun söylediklerine bakarsak, oyuncuların dövüş eğitimi alıyor olmaları yapıma ne derece önem verdiklerini gösteriyor. Şimdiden kendimi gecenin bir yarısı tüm ışıklar kapalı, kulaklık dolby ile son ses, diğer konsol oyunlarına nazaran ekranın başında pek de rahat olmayan bir pozisyonda hayal ediyorum. Muhteşem bir deneyim yaşatacaklar.

• gow killer geliyor

• Düz bir devam oyunu yapmak istemedik..

Bu uğurda Hayatlarımızı çok zorlaştirmaktayiz..

Çok özel olsun istedik..

Oyun 9.yuz yıl izlandasinda geçiyor..

Oraya sanat ve ses ekipleri gönderdik..

Fotoğraf, Fotogrametri işleri yapıp uydu verisi ile birleştirerek arazileri tariyorurz.

Dövüşlerin extra gerçekçi ve vahşi olmasını istiyoruz. Bunun için Epic Games ile çalışıyoruz.

Başrolümüz Milana 2 yıldır çalışıyor, tüm ekip dövüş eğitimi aldı.

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt

hype etkisi oluşturdu.

• aschil kullanıcısına yanıt

2023 ten önce zor , daha ön geliştirme aşamasında

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.