Binbaşı
06 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 541 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar son nesil donanımlara sahip laptoplarda gpu ve cpu sınırı maksimum kaç derece olmalıdır? Kaç dereceden sonra yanma gibi risklerle karşılaşırız? Bilgilendirirseniz sevinirim. İşlemcim genelde 85-90 arası maks 95 ekran kartım ise genelde 70-78 maks 80 dereceyi gördü.
Acer'ın 1070li predator modelini gördüm g9 -593 71um modeli. Bunu kullanan bakan eden varsa yardımcı olursa sevinirim. Nasıldır mantıklı olur mu almak diğer 1070lere nazaran fiyatını ucuz gördüm.
İki laptop arasında kaldım sizlerden fikir danışmak istiyorum.
https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T7-V10-1-2.html#.WKL_v8s8VnF
http://www.vatanbilgisayar.com/msi-ge72-apache-pro-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-256gb-ssd-1tb-17-3-gtx1060-w10.html
Hemen hemen aynı özellikler fiyat olarak msi pahali olmasına rağmen monster'ın ekran kartı bellek kapasitesi daha fazla. MSI'ın şık tasarımi ve marka faktörünü düşünürsek aralarında kararsız kaldim. Fikirlerinizi bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar ben yakın zamanda yeni bir laptop almayı düşünüyorum. Daha önce hiç Monster kullanmamıştım ve yeni çıkan laptoplar için biraz daha bekle tavsiyesi aldım. Ben de 6.nesil işlemcisi olan Tulpar t5 ile 7.nesil olan arasında kaldım. En son nesil laptop alma taraftarıyım ama ısınma,takılma vs problem çıkacak düşüncesi beni korkuttu. Monster'dan yeni çıkan laptopları (1050ti'lı sürümde olabilir) alan birileri varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.
Bu sene sınava girip tercih yapmis birinin kazanmasi durumuna ünide okudugu program otomatik duser mi? Yoksa biz kayita gittigimizde mi silinir? Acil cevaplayan olursa sevinirim. Ogrenci isleri cevap vermiyor.
Herkese merhaba. Merkezi yerleşme puanı ile yatay geçişte bölümler arası değişiklik mümkünmüş. Benim anlamadığım bir nokta var ben şimdi normalde mühendislik okuyorum yani mf4 puanı le giriş yapmıştım. Şimdi bu olanak sayesinde o sene aldığım puanla mf3 puan türünde başka bir üniversiteye yatay geçiş yapabilir miyim? Bu konuyu bilen biri varsa cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.
Gift veya Plus için kod satan güvenilir siteler biliyor musunuz yardımcı olursanız sevinirim. Offgamers'da paypal ile satın alamıyorum cashu,webmoney vs diyor o yüzden yapamadım.
Sizce beyler bu saatten sonra Note5 alinir mi yoksa 400 lira daha katip duz s7 mi almak daha mantikli? Aralarinda ucuk farklar var mi sizce?
Beyler LYS Matematik kitabı almayı düşünüyorum. Konu anlatımı ve testleri iyi olan , güzel anlatan önerebileceğiniz bir kitap var mı? Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.
Açılacak başka düzgün bir yer bulamadım buradan fikir almak istiyorum. Benim 2 senedir neredeyse kullanmadığım Xbox360 Slim modelim var yanında 5-10 tane en az oyunum var. RGH veya JTAG falan yaptırmadım ben bu alete PS4'üm olduğundan dolayı yaptırıp para harcamayı düşünmüyorum. Sizce 2.el olarak satsam ne kadar eder veya spotçular alır mı sizce?
Hakkında
Forum İmzası:
Newton Heath

PSN ID : CyberKingX
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
xbox
Oyun Platformu
nintendo
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
Dünyadan Futbol
Manchester United FC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.294
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 30.249 (Bu ay: 384)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.255 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.