Şimdi Ara

State of Decay 3 [Xbox Series X ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yayıncı Microsoft ve geliştirici Undead Labs, State of Decay serisinin yeni oyunu State of Decay 3'ü Xbox Series X ve PC için duyurdu.

Çıkış tarihi ve detaylar açıklanmadı. İlk günden Xbox Game Pass'e dahil olacak.

• Grafikler muazzam gözüküyordu
  • Enteresan bir fragmandı bakalım oyun nasıl olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

Grafikler muazzam gözüküyordu
    oyun içi metro exodus gibi dinamik olsun yeter
  • 2 hantal rezalet bir oyundu, oysa ki co op mantığında çok güzel konusu olan ve gelecek vaadeden bir oyundu. Umarım 3 güzel olur da arkadaşlarla keyifle oynayabiliriz.
  • Bu oyundan bir halt olmaz ilk iki oyun çöpler kralıdır bunda da beklentim koca bir sıfır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grafik mi? CGI fragmandı o. Oyun değil.
  • Oyunu biraz değiştirmeleri lazım. Ana teması herkese hitap etmiyor çünkü. Fragman on numara ama oyun nasıl olacak bakacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dermes35 -- 25 Temmuz 2020; 20:32:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci oyun kendini çok tekrar eden bir oyundu. Umarım bu öyle olmaz gerçi hiç umudum da yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Serinin 3. oyununun duyurusu ile birlikte geliştirici Stüdyo Undead Labs, birçok iş ilanı vermiş. Anlaşılan bu sefer daha iddialı bir oyun yapacaklar. Arkalarında maddi destek sağlayan Xbox var. Artık gerekli maddi yardımı da alıyorlar. Ben State of Decay 2'yi bir çok sorununa ve kötü hikayesine rağmen deli gibi oynamıştım. Açık dünya bir zombi oyununda bir mekan sahibi olup ordan burada loot toplamak keyifli bir şey.

Oyunu yakın zamanda beklemek hata olur. Geliştirici ekip, oyunun duyurusundan sonra oyunun daha ön geliştirme aşamasında olduğunu ve oyunun çıkmasına daha çok zaman olduğunu söylemiş. Yeni bilgiler paylaşılırsa buradan yorum olarak bildiririm.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.