Şimdi Ara

Heavy Rain %100 Türkçe Yama YAYINLANDI (Anonymous Çeviri)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
308
Cevap
20
Favori
59.500
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Heavy Rain %100 Türkçe Yama YAYINLANDI (Anonymous Çeviri)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    40 Mesaj

Çeviri Yüzdesi: %100

Proje Başlangıç Tarihi: 4 Temmuz 2019
    Proje Bitiş Tarihi: 1 Ağustos 2019

Quantic Dream'in bir PlayStation efsanesi olan Heavy Rain, Epic Games Store'da PC platformu için yayınlandı. Bu dram dolu oyunun Türkçe yamasını 1 Ağustos tarihinde, PC ve PS4 platformunda çıkmıştır.

Yama Hakkında: Yama ücretsiz olup PC ve PS4 platformlarında, kullanabilirsiniz.

Yamayı indirmek için tıklayınız.

Proje Yöneticisi
    Görkem GENGSİ

Çevirmenler
    Evrim KALELİ
    Kubilay EMİRZA
    Buğra KESKİNLİOĞLU
    Görkem GENGSİ
    Onur BAŞARA

Programlama
    Bekir İNCE

Test
    Görkem GENGSİ

Özel Teşekkürler
    Bedirhan DURMAZ
    Kadircan AYGÜN
    Özgüray CAVLAK

Resimler

Diğer yamalarımız için tıklayın.

Facebook sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Discord sunumuza buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anonymousceviri -- 9 Mayıs 2020; 1:26:31 >

• Çevirmenlerimizin özel isteği gerekçesi ile oyun ÜCRETSİZ yayınlanacaktır, PS4 ile de uyumlu olacaktır.

Çevirmenler böyle istedikten sonra bizim aksini yapma gibi bir haddimiz yok :)

Yama en yakın zamanda sizlerle olacaktır. Yüzde ilerledikçe güncellemeye devam edeceğiz.

Şu anlık yüzde: %20
    R.Romanoviç kullanıcısına yanıt
    R.Romanoviç demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    Kaydetmiştim senin bu mesajını. Evet bakalım şimdi 7 8 ay sürmüş mü ???

Proje Başlangıç Tarihi: 4 Temmuz 2019
    Proje Bitiş Tarihi: 1 Ağustos 2019

1 Ay bile değil. Şimdi gir ÜCRETSİZ indir yamayı hadi.
    Tüm oyunlara atlıyorsunuz. Şuan devam eden bi düzine yamanız var. 7/8 ayda anca bitirirsiniz siz bunu. İnşallah qnoops hocam el atar yine
    Qnoops bence şu sıralarda çevirdiği bir oyun vardır.Heavy rain, far cry 5, watch dogs 1 veya 2 bence.Yakında yine güzel bir sürpriz yapar inşallah.
    Metro Exodus yamasını bitirdiler. Bugün yayınlanacak akşam.

Watch Dogs 2 yaması ise 20 Nisan 2019 da başladı. Ve şuanda yama yüzdesi %60. 2 ayda %60 oldu.

Shadow of The Tomb Raider yamasından sonra Hitman 2016 ya başlamışlardı. Yarısını bitirdiler fakat Tool nedeniyle ara verildi o da devam edecek ama.

Şuanda eş zamanlı olarak Watch Dogs 2 ve Heavy Rain yamalarını çeviriyorlar. Grup içerisinde 2 farklı çeviri ekibi tarafından. Bir araştır ilk önce.
    Heavy Rain çeviri ekibinin bir üyesi olarak bana verilen kısmı ve ek olarak tüm görülebilir oyun sonlarını çevirdiğimi buradan belirtmek istiyorum arkadaşlar.

Diğer arkadaşlarım da harıl harıl çalışıyorlar. Hızla ilerleme kat ediyoruz. Zaten hali hazırda iki proje var. WD 2 ve bu oyun. Yani her oyuna zıplamıyoruz dediğiniz üzere.

Şahsım adına seçici davranıyorum ve sevmedigim bir firma olan Ubisoft ve ona keza sevmediğim serisi Wd çevirisine ben katkıda bulunmuyorum mesela, çünkü içimden gelmiyor. Yani farklı çevirmenler kendi sevdikleri, istedikleri projelerde yer alıyorlar.

Ayrıca ekibe yamanın ücretsiz olması teklifini götürdüm ve hemen her çevirmen arkadaşımdan olumlu geri dönüş aldım. Tabi ki son karar kollektif bir şekilde alınıp proje sorumlusu tarafından verilecektir ama bunun müjdesi de her an gelebilir.

Sizlerden ricam yapıcı yorumlarda bulunmanız. Bu çeviri işini grupların it dalaşına çevirmeye yönelik provokatif saldırgan kişilere prim vermemeniz. Eğer bu çeviride de hayal kırıklığına uğrarsak bundan sonra tek bir adamın eline bakmak zorunda kalır ve o hangi oyunu ne zaman çevirirse ona razı gelmek zorunda kalırsınız. Başka hiçbir grupta bir daha çeviri falan yapmaz.

Hepimiz aynı amaca hizmet ediyoruz. Lütfen verilen emeği bir çırpıda silip atmayalım arkadaşlar.
    Ben denedim steam için sağdaki başlatma logosu dönüyor sürekli hata da vermiyor ama 15 dakikada beklesen aynı 1 dakikada acaba ufak bir ayarla düzelmez mi?
  • Binbaşı
    1040 Mesaj
    Türkçe kurallarına uygun, anlamlı kelimelerle bir çeviri olması dileğiyle, kolay gelsin.
    |
    |
    Hadi bakalım elinize emeğinize sağlık ücretli mi olacak metro yaması gibi qnoops arkadaşımız çıkarmıştı sizin emeğiniz için bağış yapmıştım genede bu yama da ücretli olacak mı?
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    359 Mesaj
    Umarım baştan savma olmayan ve özenilerek çevrilen kaliteli bir iş olur. Tersi olur ise çok yazık olur. Bu yolda başarılar herkese...
    |
    |
    Çok güzel haber bu ellerinize sağlık kolaylıklar dilerim.
    |
    |
    PC Cases / PC Kasa= ASUS TUF GAMING GT501VC TEMPERLİ CAM USB3.1 MidT ATXCPU / İşlemci = AMD Ryzen 5 3600 4,2GHz 35MB Cache Soket AM4 İşlemci 7nmRam = Corsair Vengeance RGB Pro 16GB (2x8GB) 3600MHz DDR4 Ram CMW16GX4M2Z3600C18Graphic Card / Ekran Kartı = XFX AMD Radeon RX 5700 XT RAW II Ultra 8GB GDDR6 256Bit DX12Mainboard / Anakart = Asus Tuf B450-Plus Gaming AMD B450 AM4 DDR4 4400 Mhz ATXHDD = (x2) WD Black 3,5" 1TB 64MB SATA III 6Gb/s 7200 RPMHarici HDD / External HDD = WD 2,5" 1TB Elements USB3.0 / USB2.0SSD = Adata XPG SX8200 Pro 256GB 3500MB/1200MB/s 3D NAND PCIe Gen3x4 M.2 2280 SSD Disk - ASX8200PNP-256GT-CMonitör / Monitor = AOC 23" i2367FH GENİŞ EKRAN LED-IPSPSU = ZALMAN ZM700-GLX SERİSİ 80PLUS 700WKulaklık / Headphone = LOGİTECH G930 KABLOSUZ 7.1Klayve / Keyboard = LOGİTECH G213 PRODİGY RGBFare / Mouse = LOGİTECH G102 PRODİGY RGBJoystick = MICROSOFT XBOX ONE WHİTEHoparlör / Speaker = Creative SBS A250 2 1İşletim Sistemi / Operating System = Windows 10 Pro
  • Yüzbaşı
    419 Mesaj
    Umarım en kısa zamanda çıkarırsınız..Kolay gelsin
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ps3 için çıkış yaptığında kıyametler kopmuştu.Pc sahibi olarak ps3 üm olmamasına rağmen böyle bir oyunun türkçe olmaması beni çok üzmüştü(Pc ye çıkmadı diye depresyona girmiştim ama o kısımlara çok girmeyeceğim :).Hatta PsTürkiye,ps4 e çıkan remastered sürümü için de yama olmayacağını söylediğinde "Allahım bu oyunu ps4 üm olsa dahi nasıl oynayacağım" diye kara kara düşünüyordum...ve sonra bir mucize oldu ve bu başyapıt hem pc ye geldi(haberini aldığımda 7 köyü ayağa kaldırdım hatta arkadaşlarım,akrabalarım "birşey mi oldu"diye mesaj filan attılar.Sanırım Eşref saatime geldi de bu 3 oyun pc için duyuruldu😂) hemde türkçeleştirilebilir. :)İnşallah kimse emeğinizin üstüne atlamaz ve kısa sürede bitirirsiniz.Farkedilir biçimde aktif bir grupsunuz ve inşallah bunu sürdürürsünüz.Kolay gelsin şimdiden ellerinize zihninize sağlık.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi purrfect -- 2 Temmuz 2019; 15:9:55 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    708 Mesaj
    Çok fazla oyun oynamam ama arkadaşımın PS sini bu oyun sebebiyle ödünç almıştım. Kolay gelsin, beklemedeyim.
    |
    |
    |
    |
    Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz :) elimizden geldiğince kaliteli bir yama yapmaya çalışacağız. Bize destek veren sizlere baştan savma bir yama yapmak, kendimizden önce sizlere ayıp olur.
    |
    |
    |
    |
    Ekibimizde çevirmen, programlamacı, web tasarım vb. konularda bize destek olacak arkadaşlara ihtiyacımız var.https://www.anonymousceviri.com/?p=2542 web sayfamızdan, @walküre @anonymousceviri ve bu hesaptan iletişime geçebilirsiniz...
    |
    |
    Kolay gelsin bu efsane kesinlikle türkçe yamayı hak ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    602 Mesaj

Bilgilendirme yapacağız :)
    |
    |
    Mstf73 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
emek server
Media Sözlük
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.