Şimdi Ara

Heavy Rain %100 Türkçe Yama YAYINLANDI (Anonymous Çeviri) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
16
Favori
22.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emeğinize sağlık kolay gelsin hepinize. Sadece bir sorum var yamanın Ps4 uyumunu nasıl yapacağız. Cihaza herhangi bir müdahale yapmamız gerekecek midir ?
  • Vayyy. Yok artık. Bugünleri gorecekmiydik?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • promedyumx P kullanıcısına yanıt
    Kırık konsola oyun yükler gibi pkg dosyasıyla yüklenecek sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultratopkek U kullanıcısına yanıt
    O zaman ben kullanamayacağım yamayı.
  • seviliyorsunuz
  • Evet o benim.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Ahah, saygılar hocam. Bir kaç hafta önce Dead Space PC Konusunda sizi anmıştım. En zor modda 3 save ile oyunu bitirme olayı.
  • Teşekkür ederim hocam. Evet Dead Space 2 idi. Achievement adı da Hard to the Core. Dün gibi hatırlıyorum. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Teşekkür ederim hocam. Evet Dead Space 2 idi. Achievement adı da Hard to the Core. Dün gibi hatırlıyorum. :)
    youtube kanalınız varsa izlemek isterim dead space serisi remastered olarak çıksa süper olur
  • En kısa sürede biter umarım

• Kısa sürede %20'yi gördüğümüze göre yamanın çıkması çok uzun sürmez.
  • Ps4 e resmi olarak gelme şansı varmıdır ? Yoksa kırık cihazlarda mı çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmi gelme şansı yok.
  • Merhaba millet. Sonunda Discord kanalımızı açtık :) Discord kanalımıza buraya tıklayarak gelebilirsiniz.
  • Oyun içi görseller eklendi. Çeviri yüzdesi %50 olarak güncellendi. İlk mesaj göze hitap edilir hale getirildi :)

Türkçe karakter sorunun ise halen üzerinde uğraşıyoruz. Umarım arkadaşlarımız çözebilirler :)
  • Wow %50 Ağustos başı çıkar mı acaba?
  • Hey maşallah hıza bak efsanesiniz
  • Allahım ne kadar güzel ve temiz çalışma allah nazardan saklasın çok hızlısınız ilgimi çeken bir oyun değil ama genede,Yaptığınız işe gösterdiğiniz özveriden dolayı bundan sonra anonymous cuyuz evel allah
  • temmuz 20 de çıkar bence yamanız

• Yama Demo Sürümü İçin Yapılmıyor İnşAllah Resimler'de Demo İbaresi Görünmekte :=) Bilgilendirme Yapılırsa Çok Mutlu Olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goldmancks -- 7 Temmuz 2019; 22:29:45 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.