Şimdi Ara

HALO 5: GUARDIANS-ANA KONU (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.354
Cevap
10
Favori
42.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Betayı oldukça beğendim.Ancak tabikide cok eksiklikler var.Silah dengesini ayarlamaları gerekiyor.Cok çabuk oluyorum.Bazende vurdugum halde olduremiyorum.Oyun cok seri hızlı atak bir oynanışa bürünmüş.60fps oluşuda bunu cok güzel desteklemiş.Eski halo oyunlarına gore bu özelliği cok begendim.Grafikler 1080p ye yukseltildiğinde cok saha net canlı gozukecektır.Kaplama kslitesi HDR efektidw geldimi capcanlı bir oyun cıkacaktır karsımıza.Umud vaat ediyor beta.Umarım yanılmayız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halo 3 un mpsine hasret bizlere malesef bekleneni veremiyor galiba. Oynayanlar karsilastirabilir mi?

• bendede iniyor bakalım xbox 360da halo sevmezdim ama bide yeni nesilde deneyim
  • Beta cikti oynayan arkadaslar detayli bir sekilde eksileri artilari yazarsa super olur

• SMG fazla güçlü...
    Maç sonu ekip animasyonu saçma ve gereksiz. Umarım kaldırırlar, cıvık olmuş...
    ADS olayı sorun değil, ztn kullanan dezavantajlı oluyor, öyle dengelenmiş...
    Halo 3 ile Reach arası birşey denebilir. Hem hızlı hem COD gibi anında ölmüyorsun...
    Lag var...Killcam le net belli oluyor...Adamla karşılıklı saydırıyorsun, ölüyorsun, bakıyorsun adam daha önce ateş etmeye başlamış..

Farklı bir Halo deneyimi olmuş. Alışana kadar yadırganıyor ama sonrasında zevkli geliyor...Beta olması nedeniyle teknik problemler olabilir...Lobby de birkaç kez kaldı oyun, baştan başlatmak zorunda kaldım...Ama daha 1 senesi olduğu için sorun değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

SMG fazla güçlü...
    Maç sonu ekip animasyonu saçma ve gereksiz. Umarım kaldırırlar, cıvık olmuş...
    ADS olayı sorun değil, ztn kullanan dezavantajlı oluyor, öyle dengelenmiş...
    Halo 3 ile Reach arası birşey denebilir. Hem hızlı hem COD gibi anında ölmüyorsun...
    Lag var...Killcam le net belli oluyor...Adamla karşılıklı saydırıyorsun, ölüyorsun, bakıyorsun adam daha önce ateş etmeye başlamış..

Farklı bir Halo deneyimi olmuş. Alışana kadar yadırganıyor ama sonrasında zevkli geliyor...Beta olması nedeniyle teknik problemler olabilir...Lobby de birkaç kez kaldı oyun, baştan başlatmak zorunda kaldım...Ama daha 1 senesi olduğu için sorun değil

Reach den daha hızlı ölme öldürme var mı? Eğer öyleyse sanki halo 4 mp faciası gibi olucak halo 5 de?

• Silah dengelemesi yapilacaktir..grafik olarak zaten 1080p gelicek bildigim kadari ile.oynanisi sahsen cok begendim.haritalar guzel.2015in en iyi shooteri olucaktir bence.

• biraz maç videolara baktım fena görünmüyo
  • Oyunu birkaç gündür oynuyorum, bende mcc de var en çok keyif aldığım halo oyunu guardians oldu üstelik daha beta. Ben çok beğendim kendini oynattırıyor. Old school cular mcc'de devam etsin

Bu arada tam sürümde dedicated server olacak mı bilgisi olan var mı acaba ?
  • x3x kullanıcısına yanıt
    Olacak.

• Halo 5 te umarim halo 4 teki dengesiz oyuncu eslestirme sistemi duzelir..hayir piyasadaki en iyi fps yi yapiyorsun ama ayni zamanda en kotu eslestirme sistemlerinden birinede sahipsin..sr 130 olanlarla sr 1 olanlar rakip oluyor

heleki beraber oynayacak arkadaslariniz yok ve random maclara giriyorsaniz Allah sabir versin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni gelen forge haritası çok hoşuma gitti..Oyunu değerlendirebilecek kadar oynadığımı düşüşünorum..Benim düşüncelerim şu şekilde:

Olumlu:

-Öncelikle ranking sistemi harika olmuş.Bir fps oyununda olabilecek en competitive ranking sistemini yapmış adamlar..
    -Herkes eşit başlıyor,karşındaki adamda hangi AA var acaba diye düşünmüyorsun..Sen de ne varsa onda da aynısı var ve power weaponlar için çekişme sistemi yani map control geri gelmiş.
    -Mid ve long-range silahların aim assisti Halo 4'e göre düşürülmüş..Ezbere her vurduğun direk adama kitlenmiyor.
    -DMR Halo 4'deki gibi 500 metreden çatır çutur indiremiyor..

Olumsuz:

-ADS sistemi tamamen saçmalık olmuş..Eski sistem hem daha kullanışlıydı hem de daha hızlı hareket edilebiliyordu..ADS'in gelmesinin hiçbir mantıklı sebebini göremiyorum.Eski scope ve descope sistemi kesinlikle çok daha iyiydi..
    -Sprint olmasa daha iyi olurdu diye düşünüyorum ama en azından sprint atarken shield'ın dolmaması çok güzel bir karar.
    -AR ve SMG aşırı OP durumda.Kesinlikle bi nerf lazım..2 kişi ile karşılaştığınız anda yapabileceğiniz hiçbirşey yok anında ölüyorsunuz..
    -Ölme süreleri biraz daha uzatılabilir.Bu madde üstteki yazdığım ile de bağlantılı.
    -Spartanların konuşması gereksiz bi özellik olmuş.Quinn del hoyo nun fikri olduğundan şüphem yok..Gears'ı düşünerek eklemiş ama Halo'ya gitmemiş..Breakout modu da aynı şekilde..

Genel düşüncem oyunun şu anki durumu Halo 4'e kıyasla bence çok daha iyi ama bir Halo 2-3 gibi uzun yıllar götürecek bir oyun gibi durmuyor bu haliyle..Daha oyunun çıkmasına 1 yıla yakın süre var, bu sürede birçok şey değişebilir, eğer oyunu biraz daha dengeli hale getirirlerse uzun süreler kendini oynatır özellikle bu türde rakibi olmadığını da düşünürsek..

• Halo ya marka degeri kaybettirdi 343. Bu benim sahsi fikrim elbette. Gunumuz oyunculari yogunluklu olarak cod tarzi yardirarak kosup ilk goren oldursun tarzinda fps lere ayilip bayildiklari icin 343 un tam olarak o tarz olmasada o tarza meyilli oyunlar yaptiklarina inaniyorum.

Halo 5 e bakinca gordugum kadariyla halo 4 faciasindan sonra ( multiplayer ) bazı dersler almışlar kendilerine gibi ama o eski ruh yok gibi

Hatırlıyorum halo 1-2 oynadigim gunleri halo 3 de xbox 360 i acip oyuna girdigim gunleri. Oyunun menusundeki muzik bile hala kulagimda bungie ne oyun yapmış be halo 3 ile adamlar grafigin herşey olmadıgını göstermişler bununla beraber multiplayer kapismalari, kafasini gore herkesin yardirarak kosmadigi oyunun sonlarina dogru takim ruhunun tavan yapmasi ve o essiz multi maclari nasil unutabilir insan ?

Nereden nereye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 14 Ocak 2015; 23:17:16 >

• burda da açıklamışlar biraz huntthetruth ne olabilir diye.

https://www.youtube.com/watch?v=lL9rBUxVFPU
  • Oyunun senaryo olarak gidişatı baya bir değişicek gibi görünüyor. Dördüncü oyun ile birlikte yepyeni bir maceranın içine giriyoruz gibi görünüyor. İnşallah 343 yapmak istediklerini en iyi şekilde oyuna yansıtır.
  • Halo hem oyun hem hikaye olarak en sevdiğim seriydi, hangi oyunu olsa önsiparişe açıldığı an siparişi verirdim ama artık 343 sayesinde değil önsipariş oyuna karşı heves kalmadı, hikayeyi de batırırlarsa şaşırmam zerre kadar güvenim yok benim bu firmaya....
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoW STORMRAGE

Halo hem oyun hem hikaye olarak en sevdiğim seriydi, hangi oyunu olsa önsiparişe açıldığı an siparişi verirdim ama artık 343 sayesinde değil önsipariş oyuna karşı heves kalmadı, hikayeyi de batırırlarsa şaşırmam zerre kadar güvenim yok benim bu firmaya....

343 baya zedeledi seriyi özellikle en son olarak o sorunsuz multiplayer efsanesini MCC'deki matchmaking problemleri ile baya bir sekteye uğrattılar.

Bu son şansları eğer bu seferde batırırlarsa Ms büyük olasılıkla 343'ü bu görevden alır diye düşünüyorum.
  • Halo 5 Guardian Limited Edition amazon ön siparişleri açtı yine . Daha önce Türkiyeye yollamıyordu fakat şimdi email geldi yolluyor .

Fiyat 250 dolar . Kargo + vergi 330 dolar toplamda

Sepete attım artık çıkış gününü beklemek kaldı .Almak isteyenler için link: http://www.amazon.com/dp/B00RKK15H0/ref=pe_385040_127745480_TE_item

Acele ediniz ...

• :::LOSTPLANET::: kullanıcısına yanıt
    Gereksiz... Oyun bir çıksın hele görelim nasıl olmuş belki patlayacak?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.