Yarbay
27 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
24 üye
Görüntülenme
Toplam: 245 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Electronic Arts, EA SPORTS FIFA 21'i resmi olarak duyurdu.

9 Ekim'de PS4 , Xbox One ve PC'ye; yılın sonlarında PlayStation 5 ve Xbox Series X'e gelecek. Switch versiyonu bu yıl da Legacy Edition olarak çıkacak.

PlayStation 4 veya Xbox One versiyonunu satın alan kullanıcılar PlayStation 5 veya Xbox Series X versiyonu için ek ücret ödemeyecek.

PC versiyonu PlayStation 4 ve Xbox One ile aynı olacak. Bu yıl yeni nesil sadece PlayStation 5 ve Xbox Series X'te.

Yeni nesil versiyonlar hakkında:


Daha hızlı yükleme süreleriyle maça her zamankinden daha çabuk çıkacaksınız. Eşi benzeri görülmemiş bir hızla yüklenen stadyum ortamlarıyla saniyeler içinde maça başlayabilecek ve konsantrasyonunuzu kaybetmeyeceksiniz.

Yeni gecikmeli aydınlatma sistemiyle birlikte gelen özgün ve yeni ortamlar, ultra gerçekçi futbol deneyimleri ve gerçeğe uygun oyuncular oluşturarak oyunu stadyumun her yerinde geliştiriyor.

Yeni nesil teknoloji ile oyuncu fizikleri daha çok derinlik kazanırken, dinamik ışıklandırma vurguları, surat, saç, malzeme ve forma gibi oyuncu detaylarını yepyeni bir gerçekçilik seviyesine taşıyor.

FIFA’daki geliştirilmiş animasyon teknolojisi, ultra hassas ve gerçekçi oyuncu hareketlerini tecrübe etmenizi sağlıyor.

Oyuncu insanlaştırma, 89. dakikada tekmelikleri düzeltmekten sayı çizgisinde bağırarak pas istemeye kadar birçok ayrıntı sayesinde spor oyunlarında görülmüş en özgün karakter hareketleriyle her detayı görmenizi ve futbolun en üst düzeyindeki tüm duyguları hissetmenizi sağlıyor.

Yeni bağlamsal oyuncu, yedek kulübesi ve taraftar reaksiyonlarıyla son dakikada maçı kazandıran bir golün ya da galibiyeti garantileyen bir touchdown’ın patlayıcı tutkusunu hissedin. Maç öncesindeki sinematikler, eşi benzeri görülmemiş bir maç günü deneyimi sunarak profesyonel futbolun görsel ve işitsel unsurlarını yaşamanızı sağlıyor.

Xbox One ve PC ön sipariş detayları:


Xbox Store Standart Sürüm -- 497,50 TL
Xbox Store Şampiyonlar Sürümü -- 537,30 TL
Xbox Store Ultimate Sürüm -- 629,10 TL
Steam Standart Sürüm -- 419,99 TL
Steam Şampiyonlar Sürümü -- 559,99 TL
Steam Ultimate Sürüm -- 599,99 TL

FIFA 21 Standart Sürüm

3 adede kadar FUT 21 Nadir Altın Paketi (3 hafta boyunca haftada 1)
1 Kapak Yıldızı Kiralık FUT Ögesi (5 FUT maçında)
1 FUT Elçisi Kiralık Oyuncu Seçimi Ögesi (3 FUT maçı için 3 oyuncu ögesinden 1 tanesini seçin)
Özel Sürüm FUT formaları ve stadyum ögeleri

FIFA 21 Şampiyonlar Sürümü

3 gün Erken Erişim (6 Ekim’den itibaren oynayın)
12 adede kadar FUT 21 Nadir Altın Paketi (12 hafta boyunca haftada 1)
1 Kapak Yıldızı Kiralık FUT Ögesi (5 FUT maçında)
Kariyer Modu Altyapı Oyuncusu (dünya klası potansiyele sahip yerel genç yetenek)
1 FUT Elçisi Kiralık Oyuncu Seçimi Ögesi (3 FUT maçı için 3 oyuncu ögesinden 1 tanesini seçin)
Özel Sürüm FUT formaları ve stadyum ögeleri

FIFA 21 Ultimate Sürüm

Satılamayan FUT 21 Dikkat Çekenler Ögesi (14 Ağustos’a kadar mevcut Sınırlı Süreli Teklif)
3 gün Erken Erişim (6 Ekim’den itibaren oynayın)
Kariyer Modu Altyapı Oyuncusu (dünya klası potansiyele sahip yerel genç yetenek)
24 adede kadar FUT 21 Nadir Altın Paketi (12 hafta boyunca haftada 2)
1 Kapak Yıldızı Kiralık FUT Ögesi (5 FUT maçında)
1 FUT Elçisi Kiralık Oyuncu Seçimi Ögesi (3 FUT maçı için 3 oyuncu ögesinden 1 tanesini seçin)
Özel Sürüm FUT formaları ve stadyum ögeleri
FIFA 21 Ultimate Sürüm

FIFA 21 ve Madden NFL 21 yeni nesil fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.


FIFA 17™

Tür: Spor

Yapımcı: EA Sports

Yayıncı: EA Sports

Çıkış Tarihi: 29 EYLÜL(Avrupa)

Oyun Motoru: Frostbite

Platform: Xbox ONE, PS4 ,PC, XBOX 360 ,PS3


Electronics Arts Sport, yayınladığı küçük bir videoyla birlikte FIFA 17 için ilk duyuruyu yaptı. "Futbol Değişti" sloganıyla ortaya çıkan oyun için küçük bir tanıtım videosu da yayınlandı.

FIFA 17 için yapılan en heyecan verici açıklamalardan bir tanesi Battlefield serisinin de yapıldığı Frostbite oyun motoruna geçiş yapıldığının açıklanmasıydı. Bu açıklamayla birlikte oyunun grafiklerinde artış olacağını ve futbolcuların yüz tasarımlarında çok ileriye gideceğini tahmin edebiliyorduk. Yayınlanan yeni videoda ise tahminlerimizin doğru çıktığı gördük: Videonun sonunda gördüğümüz Hazard'ın yüzü hem grafik kalitesini hem de oyuncu tasarımlarını bizlere tam anlamıyla gösterdi.

Frostbite'ın getirdiği yenilikler ise EA tarafından şöyle açıklanmış: "Yeni oyun motoru özgün, gerçek hayata benzer bir aksiyon getirecek ve oyuncuları gerçek bir futbol dünyasının içine sokacak. Ayrıca hayranlarımıza futbol oyuncularının bütün derinliğini ve duygularını tanıtacağız." Bu açıklamadan anladığımız üzere daha çok futbolcu etkileşimine ve futbolcuların maç içerisindeki duygularına odaklanan bir oyun gelecek.

Real Madrid'ten James Rodriguez, Manchester United'tan Anthony Martial, Chelsea'den Eden Hazard ve Borussia Dortmund'dan Marco Reus ile birebir çalışan EA yetkilileri, bu oyunculardan aldıkları verilerle birlikte ortaya daha gerçekçi bir oyun sunmaya hazırlanıyor. Keza videoda dikkat çeken ayrıntılardan bir tanesi de, bu oyuncuların yüzlerinin özel aletlerle taranıyor olmasıydı.


Real Madrid'ten James Rodriguez, Chelsea'den Eden Hazard, Manchester United'tan Anthony Martial ve Borussia Dortmund'tan Marco Reus'un kapakta yer alıyor.DirectX12 ile Xbox One Oyunlarının Performansı 2 Katına ÇıkacakMicrosoft DirectX12 ile ilgili ilk bilgileri bir süre önce vermişti. Üstelik Xbox One da DirectX12'nin nimetlerinden yararlanabileceği açıklanmıştı. Bu durum oyuncular kadar geliştiricileri de memnun etti.

Stardock'ın patronu Brad Wardell'in kendisine Twitter üzerinden sorulan sorulara verdiği yanıtlar dikkar çekici. Wardell, Dx 12'nin bir donanım değil, yazılım olduğunu, ama bu yazılım sayesinde oyunların performansının 2 kattan daha fazla hızlanacağını açıkladı.

Wardell ayrıca Xbox One'ın DX API'sinin şu an temel olarak tek çekirdeğe kümelendiğini, DX 12 ile birlikte konsolun 8 çekirdeğinin de işlemleri bölüşeceklerini belirtti.

Eğer bu söylenilenler gerçekleşirse Xbox One oyunlarının performansında çok büyük artışlar göreceğiz diyebiliriz. Umarız Microsoft söylendiği gibi konsolun performansında DX 12 ile birlikte büyük artış sağlar.
Microsoft, DX12 ile Birlikte Grafiklerdeki Gelişimin Nasıl Olacağına Örnek Verdi


Microsoft'un DX12 ile birlikte Xbox One'ın da performansında yükseliş olacağını söylemesinin ardından bazı geliştiriciler oyunlar arasında 2 kattan fazla performans artışı görebileceğimizi açıklamışlardı. Phil Spencer da beklenen gelişime şöyle bir örnek verdi.

"Bir neslin başlangıcı ve bitişi arasınındaki zamanı düşündüğünüzde geliştirici takımların çok şey öğrendiğini görürsünüz. DX12 de bu duruma yardımcı olacak. Perfect Dark Zero ve Halo 4'ü (aradaki grafiksel farkı) düşünün.

Gerçekten de Perfect Dark Zero ve Halo 4 arasında büyük bir grafiksel fark bulunuyor. Xbox One oyunlarında da DX 12 sayesinde benzer gelişimi görebiliriz.


UNO DNS ile Yurtdışı Servisleri/Kanalları izleme Rehberi

Unotelly sadece standart bir DNS ağı değil. UnoDNS sayesinde Netflix, Hulu,Amazon Plus,Crackle,FXNow,Fox,ESPN,NBA,BBC player, UFC,NFL gibi bir çok kanala/film servisine ulaşabilir,1080p kalitede izleyebilirsiniz. Bir DNS servisi kullanmadan önce neye bakarsınız? Tabi ki paket aktarım hızına ve kalitesine. Standart bir DNS ağıyla hız testi yapıldığında çok düşük kalitede olduğunu görebilirsiniz. Fakat aynı testi UnoDNS ile yaptığınızda oldukça hızlı bir sonuç alacaksınız. Benim baglantı hızım AKK dan dolayı 3 mb dustugunde bile filmleri en iyi kalitede izleyebiliyorum.Takılmadan,donmadan rahatca izlenebiliyor.
UNO DNS calısma mantıgı ;

Sitenin vermiş oldugu Dns adresleri sayesinde ABD'ye baglaniyor, sonra veriyi Turkiye'deki sunucularina yolluyor, oradan da bize ulaşıyor. Sunucu hızları yuksek kalitede oldugu için bizim kendi hızımız dusuk dahi olsa sorun olmuyor.Sistem DNS ile İP adresimizi sürekli bagdastırdıgı için sanki ABD den internete giriyormusuz gibi gosteriyor.Sitede surekli online olmamız gerekiyor.Zaten sitenin sayfasında ust kısımda "ip aktif" İbaresi sürekli gorunur olmalı aksi taktirde baglantımız olmaz.UnoDNS'in kurulumu gerçekten çok kolay. Siteye üye olduğunuz zaman hangi işletim sistemini kullanıyorsanız size desteğini veriyor. Unotelly MAC,Linux,Windows,PS3 ,Xbox 360, XBOX ONE ,APPLE TV ve tüm mobil platformları(Apple) destekliyor.

UnoDNS'i 8 günlüğüne ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. 8 günün sonunda baglantı hızınız yavaslar filmleri daha dusuk kalitede izlersiniz.(480p gibi)

Premium üyelik fiyatı ise: sadece aylık 3,99$

http://www.unotelly.com/unodns/ buradan sayfaya ulastıgınızda sağ alt köşede "FREE SİGN UP" a ve acılan diğer sayfada ise TRY IT FOR FREE tıklayın.

1. aşama Ad,Soyad email ve şifrenizi belirledikten sonra ;

2.aşamada hangi ülkenin servislerini kulllanacaksanız onları liste halinde seciyoruz.

3.aşamada PC için gerekli olan Dns ayarlarını (video ile gosteriyor /windows 7-8/xp )ve hangi dns adreslerini(sitede alt kısımda belirtiyor-http://www.unotelly.com/unodns/global) kullanacagımızı seciyoruz.(bilmeyenler için google da dns adreslerini değiştirmek diye aratın). İstersek diğer platformlar içinde nasıl gireceğimizi burada gösteriyor.( Video ile aynısını yapın)(XBOX ONE /setup/network kısmından)

Dikkat etmemiz gereken nokta.PC mize hangi dns leri girdeysek konsol, telefon tablet, ede aynı dns adreslerini girmemizdir.


daha sonra login olup ana ekranda UPDATE İP ADRESS yazan kısma İP adresimi girip "enable" yapıyoruz.

SON OLARAKTA

tum bu işlemleri tamamladıgımızda sitenin ust kısmında ;


UnoDNS Setup and Account are acti
ve.

yazdıysa işlem tamamdır.


Şimdi istediğiniz servise girebilirsiniz.


Artık XBOX ONE ın tüm multimedya özelliklerini Türkiyede sınırsızca kullanabilirsiniz.Konsoldan tam verim alabilirsiniz.Özellikle Netflix ve xbox un kendi filmlerini/dizilerini Amerika ile aynı anda 1080p kalitede izlemek harika

Aklınıza takılan tüm sorunlarınız yazın yardımcı olurum.


US PSN den oyunu aldım.

kişi başı 55 TL.


Tür: TPS

Yayıncı: Microsoft

Yapımcı: Remedy Entertainment

Grafik Motoru: Northlight Engine

Platform: Xbox One

Çıkış Tarihi: 5 Nisan 2016

Web Sitesi: remedygames.com/category/quantum-break

Facebook: facebook.com/QuantumBreak
oyunu bugun alacagım kardes olmak isteyen varse pm den ulaşabilir.
Oyun alındı kardeş aranıyor.

65 TL.
Oyun TR store dan alındı .kardes olmak isteyen pmden ulasabilir.
Oyun TR PSN den alındı .kardes bekleniyor.
Hakkında
Konum: Kocaeli
Meslek: Kamu Kuruluşu
İlgi Alanları: Playstation 4 ,XBOX ONE
Forum İmzası:

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

Sistem ve Tercihleri
Operatör
Türk Telekom
Takım
Beşiktaş
TV
Samsung
Notebook
Acer
PSN ID
nezihgokhan
Xbox Live GamerTag
gokhanext
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Mesaj Sayısı: 6.080
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.100
İkinci El Bölümü Mesajları: 492
Konularının görüntülenme sayısı: 21.122 (Bu ay: 375)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.305 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.