Şimdi Ara

Hala PlayStation 3 Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, ps4 alma niyetim vardı ancak malum fiyatlar uçtu gitti. Ben de hazır hiçbirini oynamamışken ps3 exc oyunlarını bitirmek istiyorum.

Öyle çok grafik takıntım yok, şu anda very lowda rdr2 oynuyorum ve oldukça zevk alıyorum. Yalnız, fps düşüşlerine tahammül edemiyorum.

Bu bağlamda ps3 beni tatmin eder mi, yoksa performans anlamında cidden miladı doldu mu? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam 2006 çıkışlı cihaz alınır mı sence dile kolay 14 sene geçti. Bence alınmaz. PS4 bile almazdım ben en kötü PS4 Pro almaya çalışırdım.

• Ps4 proyu salla ps4 gayet işini görür.

Valla ben bu senenin şubat ayında 1000 liraya çözmüştüm nereden nereye

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Hocam 2006 çıkışlı cihaz alınır mı sence dile kolay 14 sene geçti. Bence alınmaz. PS4 bile almazdım ben en kötü PS4 Pro almaya çalışırdım.

Hocam haklısınız ama yabancı forumlarda alınır diyorlar, cihaz+monitöre 2500 lira vermek istemiyorum açıkcası, bakalım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Hocam haklısınız ama yabancı forumlarda alınır diyorlar, cihaz+monitöre 2500 lira vermek istemiyorum açıkcası, bakalım..

Alıntıları Göster

Yurt dışında bu cihazı 40-50 €'ya aldıkları için diyorlar olabilir mi?  

Burda temizi en az 900-1000 liradan başlıyor. O parayı ben olsam vermem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Yurt dışında bu cihazı 40-50 €'ya aldıkları için diyorlar olabilir mi?  

Burda temizi en az 900-1000 liradan başlıyor. O parayı ben olsam vermem.

Alıntıları Göster

O da doğru  

• Bence alınabilir neden olmasın?
    Ben arkadaşıma ps2mi vermiştim düşünün yani.

• Oynamadığın her oyun, yeni oyundur. Alabilirsin, güzel oyunlar var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu işler tabii ki bütçe meselesi ama bence de alınmaz, zira tam 2 nesil geriye gitmiş olacaksınız.

Ben olsam elimdeki parayı bir şekilde tutar & değerlendirir ve uygun fiyatlı PS-4 kovalamaya devam ederdim.

• Bence de alınmaz bu saatte sonra.

Eğer oluyorsa PS4 al, olmuyorsa Xbox one almaya yönel yok o da pahalı dersen en azından Xbox 360 al çünkü ps3'den çok daha iyi bir alet ve kırılması çok basit. Bir kere alır oyunları indirip indirip oynarsın.

• alınmaz , cıhaza yenı oyun cıkmıyor

uretımı durdurulmuş, 2. eli yok , aldıgın oyunun son sahıbı olacaksın yapacagın tum harcamalar gerı donemeyecek muhtemelen (multımanlı cıhazlar harıc)

ps5 cıkma arefesınde ps 4 fıyatlarıda cok dustu kardeslık bolumunden oyun alıp satarak bedavaya yakına oyun oynayabılırsın

• Senin suçun değil güzel kardeşim biliyorsun kimin suçunun olduğunu

ketçap ve sosis ile

• şu an ilk nesil ps4 1500-2000 arasına bulunabiliyor, 2000 civarına ps4 slim de bulunabiliyor. prolar da 2500-3000 lira civarında. 1000 liraya ps3 alana kadar ilk nesil ps4 alınır. amaç sadece konsol oyunculuğuysa 1200-1500 civarına xbox one s ilanlarını çok görüyorum. kafamı karıştırıyorlar. gamepass ile bol bol oyun oynanabilir ama sony exc oyunları için isteniyorsa kategori dışı kalıyor.

• Hala alacak olan varsa 500 tlye satabilirim termal macunlamak gerekiyor ama )

• Grafik takıntın yokmuş multimanlı slim ps3 modellerinden al. Sağlam orijinal 2 dualshock 3 de temin edersin yanında ps4 lere tam sağlam bir cwf geldiği zaman ps4 e geçersin. En az 3 yıl var. Bir oyuncu için oynamadığı her oyun yeni oyundur. 1985 yapımı super mario bros u ilk defa oyna ve bitir o bile eğlenceli gelir sana. Gerisi hikaye.

• Ps3 alma illa alicam diyorsan ne yap ne et ps4 e parayı tamamla onu al şu yılda ps3 seni hiç tatmin etmez

• ps3 alınır tabikide . birçok güzel oyunu var ps3 ün

• Xbox 360'ım bildiğiniz eski mi eski, 3 kırmızı tedavisi görmüş, çok sesli çalışan bir konsol olarak hala daha oynamak istediğim bir ton oyun mevcut ve oyunlarımda mevcut. Ama ses gürültüsü o kadar fazla ki, 140 metrekare evde diğer taraftan sesi rahatca duyuluyor, kaldı öylece oynayamıyorum. Yani kısacası PS3 oynanır, God of War, Last of Us ve Uncharted serisi gayet güzel oynanır ve bence değerde.

• Boşver PS3'ü imkanları zorlayıp Ps4 al. Çoğu iyi ps3 nesli oyun Ps4'e yenilenerek aktarıldı zaten.

Rdr 2 gibi bir oyunu oynayan adamı hiç bir Ps3 oyunu tatmin etmez. Her oyun kendi zamanında oynayınca daha bir güzel. Bir kaç istisna hariç o zamanın oyunlarının hem mekanikleri hem de grafiklerinde bir olmamışlık var. Özene bezene yapılmamışsa oyun teknik olarak kesinlikle tatmin etmiyor. Ps4 nesli ile beraber oyun mekanikleri büyük oranda rayına oturdu bence. Önceki nesil 3d konsolların hepsi kusurlu.

Eski konsol oyunlarından zevk alma meselesi o eski oyunları zamanında oynayıp o zamandan kalan hatırasıyla ilgili. O değilse eğer tam bir oyun manyağı olacaksın ki şu zamanda bir commodore 64 oyunundan keyif alabilesin.

Öte yandan 8-16 bitlik bir çok oyun 100 sene sonra bile oynayan adam bulur. Bu oyunların çoğu kontol anlamında kusursuzdur, ve zordur. Pixel grafiklerin çoğu da sanat eseri gibidir. Fakat 3d yapılmış oyunlarda ister istemez grafiklere takılıyor insan. Örneğin ps3 te uncharted 2 ilk çıktığında milletin dibi düşmüştü. Bir bina yıkılırken içinde olduğumuz bir bölüm vardı o güne kadar öyle bişey görmemiştim, O keyfi orada yaşadık bitti. Şimdi oynayınca bu muymuş dersin. Çoğu oyunda var artık bu tip sahneler.

Zaman acımasız  

• quote:

Orijinalden alıntı: takeru

Boşver PS3'ü imkanları zorlayıp Ps4 al. Çoğu iyi ps3 nesli oyun Ps4'e yenilenerek aktarıldı zaten.

Rdr 2 gibi bir oyunu oynayan adamı hiç bir Ps3 oyunu tatmin etmez. Her oyun kendi zamanında oynayınca daha bir güzel. Bir kaç istisna hariç o zamanın oyunlarının hem mekanikleri hem de grafiklerinde bir olmamışlık var. Özene bezene yapılmamışsa oyun teknik olarak kesinlikle tatmin etmiyor. Ps4 nesli ile beraber oyun mekanikleri büyük oranda rayına oturdu bence. Önceki nesil 3d konsolların hepsi kusurlu.

Eski konsol oyunlarından zevk alma meselesi o eski oyunları zamanında oynayıp o zamandan kalan hatırasıyla ilgili. O değilse eğer tam bir oyun manyağı olacaksın ki şu zamanda bir commodore 64 oyunundan keyif alabilesin.

Öte yandan 8-16 bitlik bir çok oyun 100 sene sonra bile oynayan adam bulur. Bu oyunların çoğu kontol anlamında kusursuzdur, ve zordur. Pixel grafiklerin çoğu da sanat eseri gibidir. Fakat 3d yapılmış oyunlarda ister istemez grafiklere takılıyor insan. Örneğin ps3 te uncharted 2 ilk çıktığında milletin dibi düşmüştü. Bir bina yıkılırken içinde olduğumuz bir bölüm vardı o güne kadar öyle bişey görmemiştim, O keyfi orada yaşadık bitti. Şimdi oynayınca bu muymuş dersin. Çoğu oyunda var artık bu tip sahneler.

Zaman acımasız  

Youtube gameplaylerini izleyince dediğiniz mantıklı geliyor maalesef. Rdr2 şaheserini oynayınca ps3 animasyonları çok kıt geldi gözüme

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.