Şimdi Ara

Playstation 5 GTA 5 dil değiştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
10
Cevap
2
Favori
1.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Playstation 5 te gta5 e girerken yanlışlıkla dil seçeneğini almanca yaptım. Geri düzeltemiyorum. Bu konuyla ilgili L1+R1 veya L2+R2 taktiği okudum denedim fakat olmuyor. Tekrar İngilizce yapmak için yardımcı olur musunuz ?

• Sonunda playstation 5 konsolunda Gta5 dil değiştirme olayını çözdüm. İnternette bununla ilgili birşey bulamadığım için faydalı olacağını düşünerek sizlerle paylaşıyorum. Playstation 5 ana ekrandan "Ayarlar" bölümüne girip oradan "Kaydedilen veriler Oyun/Uygulama Ayarları" na girip "PlayStation 5" kısmından GTA5 i bulup verileri sileceksiniz (Not: oyuna tekrar girdiğiniz zaman oyun kaldığınız yerden devam ediyor merak etmeyin) . Daha sonra oyuna tekrar giriyorsunuz. Sorun çözüldü oyun açıldığı zaman dil seçeneği karşımızda olacak. İyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mburak.sen -- 29 Aralık 2023; 19:32:54 >
  • Bu söylediğinizi yaptım. Fakat oyun sıfırdan başlıyor. Oğlum Oynuyordu oyunu. Üzüntüden ağlıyor şu an. Nasıl Kaldığımız yerden devam edeceğimiz konusunda yardımcı olabilir misiniz?

• nizambaba kullanıcısına yanıt

Silmeden önce yedeğini aldınız mı?

• nizambaba kullanıcısına yanıt

Ps plus üyeliğini var ise çevrimiçi bulut sisteminde oyun save dosyanız yedeklenmiştir. Ayarlar bölümünden oyun kayıtları bölümünden çevrimiçi olan bölüm (plus simgesi var) konsolunuza gta nın kayıt dosyasını indirin.

• TheLuBu kullanıcısına yanıt

Plus'a otomatik yedekleme açık değilse yüklemiyor. Bende Plus'a otomatik yedekleme kapalı. Kendim yedekliyorum.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Hocam default ayarları açıktır.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Hayır almadım. Öyle bir şey yazmamış bu yöntemi yazan arkadaş.

• TheLuBu kullanıcısına yanıt
    Söylediğiniz şekilde hallettim. Evde bir bayram havası. Allah razı olsun çok makbule geçti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.