Şimdi Ara

Hala PlayStation 3 Alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    O kadar çok update yedi ki kendini çalıştıramıyor ve daha iyi bir sistem görmüşsün ps3 milattan önce kalmış gibi görünür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 pro al hocam, ps4te bazı oyunlar kasıyormuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İş bütçe meselesi elbette. Ancak var olan paranızın üstüne ekleyip normal bir ps4 500GB almanız daha iyi olacaktır.

edit : ps4 kullanıcısı olarak konsolun herhangi bir takılma sorunu yok. Days Gone oynarken fps düşüklüğü olduğu zamanlar oldu. Ancak sorun konsolda değil oyunda. Days Gone’ın üstünde performans isteyen bir çok oyunda, oyunlar yağ gibi akıp gitti. Üstteki yoruma bakma sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 1 Kasım 2020; 19:21:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DrESB D kullanıcısına yanıt

Hangi oyun kasıyormuş ? Bir de “kaşıyormuş” da ne demek ? Deneyimin bile yok.

GOW

Uncharted 4

Last of Us 2

RDP 2

gibi en baba oyunlarda en ufak bir sorum yaşamadım. Oyunun kendisinde bir “sorun” yoksa ps4’ün performansında can sıkıcı bir sorum yaşamazsın.

Konu sahibi ps3 alabiliyorum diyor. Sen ps pro diyorsun. Ps5 önerseydin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 17Scorpion

Hangi oyun kasıyormuş ? Bir de “kaşıyormuş” da ne demek ? Deneyimin bile yok.

GOW

Uncharted 4

Last of Us 2

RDP 2

gibi en baba oyunlarda en ufak bir sorum yaşamadım. Oyunun kendisinde bir “sorun” yoksa ps4’ün performansında can sıkıcı bir sorum yaşamazsın.

Konu sahibi ps3 alabiliyorum diyor. Sen ps pro diyorsun. Ps5 önerseydin.

optimizasyon sorunlu dandik bir oyundu muhtemelen ama adını hatırlamıyorum çok merak ediyorsan sorar öğrenirim, bende ps 4 pro var ve memnunum o yüzden tavsiye ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrESB -- 1 Kasım 2020; 19:29:56 >

Hayır merak etmiyorum. Senin söyleminle “dandik ve optimizasyon sorunu olan” bir oyun ise burada olay konsolda değil; oyundadır. Bu tarz oyunlar ise zaten çok çok çok azınlıktadır.

Senden tavsiye isteyen birine, ya düzgün bir tavsiyede bulun. Ya da hiç bulunma. Arkadaşımız bütçeden bahsediyor. Sen ise saçma sapan bir şey yazıp, insanları yanlış yönlendiriyorsun.

Dandik bir oyunmuş... Peh !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 1 Kasım 2020; 19:34:0 >
  • quote:

Hayır merak etmiyorum. Senin söyleminle “dandik ve optimizasyon sorunu olan” bir oyun ise burada olay konsolda değil; oyundadır. Bu tarz oyunlar ise zaten çok çok çok azınlıktadır.

Senden tavsiye isteyen birine, ya düzgün bir tavsiyede bulun. Ya da hiç bulunma. Arkadaşımız bütçeden bahsediyor. Sen ise saçma sapan bir şey yazıp, insanları yanlış yönlendiriyorsun.

Dandik bir oyunmuş... Peh !

tamam hocam, almışken ps4 pro almak lazım yakında optimizasyon sorunlu oyunlar artar büyük ihtimalle, herkesin aldığı oyunlarda sorun olmaz muhtemelen onlarda grafiği düşürüp çözerler ama diğer oyunlarda sorun yaşanabilir, ya da neyse en iyisi gta 5te kasan ps3 alsın konu sahibi

Hala büyük ihtimalle , muhtemelenli ifadeler. Dalga mi geçiyorsun ?

• quote:

Hala büyük ihtimalle , muhtemelenli ifadeler. Dalga mi geçiyorsun ?

neyse hocam ps3 alsın tamam

• Bence alınır hatta aldım 😊

• Eğer ps3 neslinde çıkan oyunları oynamadıysan alınır ama rdr2 yi lowda da olsa kaldıran bi bilgisayarın varasa 7. Jenerarasyonda çıkmış neredeyse tüm oyunları oynayabilirsin eger zaten oynadıysan ps3 adıktan sonra exclusive oyunları oynadıktan sonra sıkılırsın

• Ben 10 sene geriden geliyorum benim için fark etmiyor zamanımız yok ki oyun oynamaya

• Alınmaz diyenlere bakma onların bi halttan anladıkları yok. Çoğu kişi demiş ki ps3 alma ps4 al peki onlara soruyorum ps3 deki exc leri nasıl oynayacaksın ps4 te .Örneğin gow1 ve gow 2 ps4 te yok bu şekilde ps4 bulunmayan bir sürü exc var. Şu an ps3 almak için bence doğru bir zaman çünkü ps5 çıkıyor ve ps5 ps4 oyunları da oynatabilecek. Şu an ps3 alırsan ps3 teki bir sürü oyunu özellikle exc leri oynarsın ilerleyen zamanda da kendini toparlayıp ps5 e geçersin. Tek dikkat etmen gereken temiz bi cihaz bul aldıktan sonra seni uğraştırmasın onun dışında ps3 ü rahatlıkla alabilirsin. Ben 3-4 ay önce aldım daha önce hiç konsolum olmamıştı gayet güzel oynuyorum oyna oyna bitmiyor o kadar fazla exc ve multi platform oyun var ki hepsini oynayıp bitirmen yıllarını alabilir. Ayrıca grafik olarak çok da kötü değiller tabi ki günümüzle kıyaslanamaz ama hala gideri var.

• ps3 alma bence direk ps1 den başla

• Benim köydeki evimde 12 gb slim ps3 var takkır takkır çalışıyor. 2.el almıştım kutusu bile duruyor çekyat altında. O zaman 220 tl ye almıştım. 2 kol bir çuval kutulu oyun.
    Adam oğluna inat oynamasın diye sattı. Şans bazen bana gülüyor.
    He şimdi alınır mi Hayır.
    Ps4 tek kol slim 500 gb oyunlu 1500 e rahat bulursun. Biraz pazarlık yaparsın. Fat kasaya bulaşma. Pro ya zaten paran yetmiyor en iyisi slim kasa işini görür.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.