Şimdi Ara

Güvenlik nasıl bir iş ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce yapılır mı ? Tavsiye edermisiniz ?

• Hiçbir mesleğin yoksa ve işsizsen son çare olarak yapılır.Kesinlikle tavsiye etmem onun harici...
  • Neden hocam ?
  • Sürekli ayakta durmanız gerekirse ilerleyen dönemde varis olmanız beklenir
  • yapılır güzel projelere denk gelirsen iyidir rahat temiz iş. silahlı almanı tavsiye ederim devlet kurumları çok alım yapıyor silahlı güvenlik takip et onları da.

• taııbuv kullanıcısına yanıt
    Hocam gözetim görevlisi olarak başlamayı düşünüyorum. O arada kimlik alıp daha farklı projelere gecebilirim belki.
  • themann41 T kullanıcısına yanıt

anladıım ama kesinlikle biraz fazla verip silahlı alın derim işinize yarayabilir. havalimanı projeleri iyi yerler oralara başvurun kartı alınca.

• İşçi olmaktansa güvenlikçi olman iyidir
  • Pohdan bir iş hiç tavsiye etmem.Banka güvenliği falan olursan o şekilde olabilir,diğer türlü yapılacak iş değil

• 4 yıldır güvenlik işi yapan biri olarak söylüyorüm aklını peynir ekmeklemi yedin sen derhal bu dusunceyi aklindan sil derhal
  • Neden hocam ?
  • güvenlik olan arkadaşlarım stresli iş diyor

yine de senin bileceğin iş tabi

Şimdi niye kimse uzun uzun olumsuz yanlarını yazmıyor güvenlik arkadaşlar.Bilinen birşey bıkmıştır artık yazmaktan anlatmaktan.Yaz abicim YouTube a güvenlik yapılmaz mı diye videoları izle.Güvenliklerin FB gruplarına vs...bak sorularının hepsinin cevabı orda.
    İşsizsen kısa süreli yap o sürede kendini geliştir vasıflı bir eleman ol herhangi bir meslekte.Uzun süreli güvenliğe bulaşma.İş ilanlarına bak 35 yaş sınırı vardır hep.Biraz araştır anlıcan zaten...

12 saat 3000 ₺ maaş ile itle köpekle uğraşırım sinir hastası olurum diyorsan buyur gel hayatinda gorecegin en 5 para etmez bir iş

Heee eğerki belediyeye girebilirsin kesinlikle yapılacak iş

Adamlar 5670₺ aliyor ay sonu desteklerle vs 6000₺ yi buluyor hemde 8 saat haftada 2 gün net izne sahipsin

• Bu işi uzun vade yapmayı düşünmüyorum zaten. Ama şuan işe ihtiyacım var ve vasıf olmayınca çok ta fazla seçenek olmuyor. Bazı hedeflerim var ama şuan için onları yapmam zor. Para da kazanmam gerekiyor bir yandan o yüzden bu iş bana yapılır gibi geliyor. En azından geçici bir süre için. Daha önce bazı işlerde çalıştım' lojistik depo vs. Fakat o işler bir çok işten daha ağır.

Avm site rezidans buralardan kesinlikle uzak dur Güvenlik için en rahat yer OTEL projeleridir hiçbir şekilde teferruatı yok gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz

• Nerede çalıştığına bağlı. Önce özel hastanede başladım 1 sene çalıştım rahatım iyiydi ayda 5-6 gün tatilim vardı ama maaş asgari ücretti. Sonra Fabrikaya geçtim 5 yıldır çalışıyorum maaşım güzel(4200-4300 civarı) 4200 paramı diyecekler varsa peşinen söyleyeyim bulunduğum il küçük bi il ortalama ev kiraları 600 tl. Başka bişey söylememe gerek yok heralde.
  • Dark Territory kullanıcısına yanıt
    Hangi il hocam ? Aslında bazen, benim de küçük bir ile veya ilçeye taşınma gibi düşüncelerim olmuyor değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.